Bausch & lomb Renu multiplus 360 ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bausch & lomb Renu multiplus 360 ml oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
Renu Multiplus 360ml
24.50
Oczkowo.pl
ReNu Multiplus 360 ml
24.79
Soczewki365.pl
Renu MultiPlus 360ml
25.50
internetsoczewki
ReNu MultiPlus, 360 ml
27.99
Odlotowe Soczewki
ReNu Multiplus 360 ml
34.99
Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch & Lomb
Kategoria:Płyny pielęgnacyjne
Pojemność 360 ml

Opis

Renu Multiplus to wielofunkcyjny sprawdzony płyn dezynfekujący marki Bausch&Lomb gwarantujący długofalowy komfort ochronę i nawilżenie. Może być wykorzystywany do miękkich soczewek kontaktowych w tym także soczewek silikonowo - hydrożelowych. Zapewnia subtelne, ale sprawne działanie. To jeden z najwyżej ocenianych płynów do pielęgnacji soczewek na rynku. Czyści, nawilża, eliminuje lipidy, drobnoustroje, osady białkowe i inne niepokaźne skażenia z soczewek kontaktowych. Służy także do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych. Płyn Bausch&Lomb Renu MulitiPlus jest zalecany do chemicznej (nie termicznej) dezynfekcji, codziennego czyszczenia, usuwania osadów białkowych, nawilżania, płukania i przechowywania wszelkich rodzajów soczewek miękkich.

Renu MultiPlus to nieszablonowe połaczenie specjalnych komponentów, które wspódziałaja ze łzami w celu zapewnienia własciwego nawilżania i czystosci soczewek.

  • Poloksamina: eliminuje skażenia i osady, które moga formujec się podczas noszenia soczewek kontaktowych. Powiększa zdolnosć soczewek do nawilżania.
  • Aleksydyna: perfekcyjnie, współdziała z systemem MoistureLoc, zapeniajac wyjatkowa skutcznosć przeciwko chorobotwórczym drobnoustroja oka.
  • Hydranate: usuwa osady białkowe; nie jest potrzebny dodatkowy preparat enzymatyczny

Butelka posiada 355 ml. Płynu Renu Multiplus