Dermacol 24h control podkład o przedłużonej trwałości odcień 4 (long lasting make-up with coenzyme q10) 30 ml promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dermacol 24h control podkład o przedłużonej trwałości odcień 4 (long lasting make-up with coenzyme q10) 30 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Dermacol 24h Control podkład 30 ml dla kobiet 4
22.99
E-Glamour.pl
Dermacol 24h Control podkład 30 ml dla kobiet 4
28.64
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Dermacol
Kategoria:Podkłady i fluidy
Pojemność 30 ml

Opis

Czy znacie historię powstania idealnie kryjących podkładów oraz innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można integrować z rozwojem kinematografii na świecie.

A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby spektakularnie wyglądać wszystkim aktorom, a zwykle aktorkom w filmach.

Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli nieprzeciętnych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie stworzono pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz marka Dermacol.

Dermacol teraz proponuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa dzisiaj na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz jedynie na naszą ofertę. W naszym sklepie odnajdziesz cała paletę podkładów – zarówno tych szczególnie prawidłowo kryjących jak i lżejszych, to wszystko do przeróżnych rodzajów cery i w przeróżnych odcieniach.

Do podkładu można dobrać sobie także świetny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj w dodatku oferta jest wyjątkowo spora i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej Pani. Do tego wszystkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach oraz balsamy do ciała, kremy i niemało innych.

U nas każda Pani odnajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca genialnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol przystępne są w nad wyraz niebanalnych cenach.

Może niektórym wydawać się to podejrzane, ale zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swoich zasobach tylko oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego.

Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, lecz także odświeżenie kosmetyczki, być może zastrzeżonie także jakiegoś nowego rodzaju makijażu?