Max factor - healthy skin harmony miracle - wielozadaniowy podkład do twarzy - 55 marki Maxfactor promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Max factor - healthy skin harmony miracle - wielozadaniowy podkład do twarzy - 55 marki Maxfactor oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.44 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Max Factor Podkład Healthy Skin Harmony 55 - 10000001508- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
34.44
Sferis.pl
MAX FACTOR PODKŁAD HEALTHY SKIN HARMONY NR55 30ML
44.99
Jokasklep.pl

Parametry

Producent:MaxFactor
Kategoria:Podkłady i fluidy
Działanie matujące

Opis

Miracle Healthy Skin Harmony: podkład, który działa na twoją skórę lepiej, aniżeli zupełny brak makijażu. Zainspirowany przez współczesne kobiety. Max Factor tworzy progresywny i progresywny makijaż w stylu glamour, który pozwala kobietom kreować własny, osobisty fason każdego dnia.

Podkład Healthy Skin Harmony Miracle Foundation pozostał dopasowany do intensywnego trybu życia, który prowadzą. Niezależnie od tego, czy idziesz na spotkanie biznesowe, jedziesz na lotnisko czy spotykasz się po pracy z przyjaciółmi, od teraz możesz zawsze zniewalać zdrową skórą.

Z Healthy Skin Harmony Miracle Foundation każda kobieta może czuć się pewna siebie przez cały dzień dokładnie tak jak w momencie zrobienia swojego makijażu po raz pierwszy. Dzięki inteligentnej formule nowy podkład gwarantuje 24-godzinne nawilżenie, ochronę przeciwsłoneczną SPF20, a także kontrolę błyszczenia się skóry.

Podkład Healthy Skin Harmony Miracle Foundation daje pół-matowe wykończenie i walcząc z powszednimi czynnikami stresu, gwarantuje bezbłędny i świeży wygląd