Przyroda LO cz.3 Biologia Ciekawi świata w.2015, oprawa broszurowa promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Przyroda LO cz.3 Biologia Ciekawi świata w.2015, oprawa broszurowa oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Przyroda. Przedmiot Uzupełniający. Ciekawi Świata. Podręcznik Wieloletni Część 3. Biologia. Szkoła Ponadgimnazjalna
25.50
eduarena.pl
Przyroda Ciekawi świata LO kl.1-3 podręcznik cz.3 / Biologia / CYKL WIELOLETNI - Duda Agata, Holeczek Jolanta
26.05
InBook.pl
Ciekawi świata. Szkoły ponadgimn. Przyroda. Podręcznik, część 3. Biologia. Przedmiot uzupełniający Duda Agata, Holeczek Jolanta
27.10
MegaKsiazki.pl
Ciekawi świata Przyroda Biologia Podręcznik Część 3 Przedmiot uzupełniający
28.28
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Operon
Kategoria:Podręczniki
ISBN 9788378790952
Oprawa broszurowa
Autor Agata Duda, Jolanta Holeczek
Wydawnictwo Operon
Rok wydania 2015
Poziom nauczania szkoła średnia

Opis

Przyroda to zupełnie nowy przedmiot w szkole ponadgimnazjalnej. Jest on uzupełniający i obowiązkowy dla uczniów, którzy nie wybrali żadnego przedmiotu przyrodniczego (biologia, geografia, fizyka, chemia) na poziomie zwiększonym. Podręcznik składa się z 24 tematów podzielonych na trzy główne zagadnienia tematyczne: „Nauka i świat", „Nauka i technika", „Nauka wokół nas". Dostatek i interdyscyplinarność wątków zezwalają na łączenie wiedzy z rozmaitych dziedzin oraz pomagają w korzystnym interpretowaniu zjawisk przyrodniczych. Podręcznik mieści liczne tabele, schematy, dodatkowe informacje i ilustracje, które wraz z podpisami usprawniają zrozumienie prezentowanych treści. Na końcu każdego tematu zostały zamieszczone podsumowania najważniejszych wiadomości i atrakcyjne zadania aktywizujące i problemowe.

Podręcznik dobrany do wieloletniego stosowania.