Wczoraj i dziś. Klasa 5 Szk.podst. Historia Ćwiczenia + zakładka do książki GRATIS, Nowa Era promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Wczoraj i dziś. Klasa 5 Szk.podst. Historia Ćwiczenia + zakładka do książki GRATIS, Nowa Era oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 17.48 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Wczoraj i dziś 5 Zeszyt ćwiczeń do historii i społeczeństwa - Tomasz Maćkowski
17.48
InBook.pl
Wczoraj i dziś. Klasa 5. Historia. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa
19.40
TaniaKsiazka.pl
Wczoraj i dziś. Klasa 5 Szk.podst. Historia Ćwiczenia Tomasz Maćkowski
21.66
MegaKsiazki.pl

Parametry

Producent:Nowa Era
Kategoria:Podręczniki
ISBN 9788326727122
Oprawa broszurowa
Autor Tomasz Maćkowski
Wydawnictwo Nowa Era
Ilość stron 100
Rok wydania 2016
Poziom nauczania szkoła podstawowa

Opis

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś" do historii i społeczeństwa dla 5 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne. Urozmaicona forma zadań zachęca do ich realizowania.

zezwala na zapoznanie się z dodatkowymi materiałami (m.in. Nagraniami, filmami i grami historycznymi) dzięki kodom QR znajdującym się w publikacji. Pomaga rozwiązywać zadania za pomocą zamieszczonych obok wybranych poleceń dobrych rad ze wskazówkami.

umożliwia rozwijanie zainteresowań przedmiotem z zastosowaniem komiksów, ćwiczeń Dla dociekliwych. Ułatwia utrwalanie wiedzy z poszczególnych rozdziałów i pomaga w przygotowaniu do prac klasowych dzięki podsumowaniom Przed sprawdzianem.