Skórzany portfel męski Kochmanski 1008, 1008 promocja 2018

sprawdź dostępność w sklepie Skórzany

Parametry

Producent:Kochmanski Studio Kreacji®
Kategoria:Portfele i portmonetki
Rodzaj produktu portfel
Dla kogo dla mężczyzny

Opis

cechy towaru:

 • polska producent,
 • wytworzony z naturalnej skóry,
 • z blokadą antykradzieżową RFID,
 • odpowiednio zaprojektowane wnętrze,
 • zapewniający wygodę użytkowania,
 • gwarancja,
 • wydłużony okres na zwrot do 30 dni,
 • pudełko i inne gadżety w zestawie.

Chroń swoje pieniądze!
W dzisiejszych czasach plastikowe karty płatnicze są stałym i koniecznym przedmiotem, który zabieramy ze sobą wszędzie ( w zasadzie tam, gdzie zabieramy swój portfel). Nie każdy jednak portfel jest w stanie zabezpieczyć Twoje karty przed nieautoryzowanym dostępem do danych na nich zawartych. Standardem są karty zbliżeniowe, którymi możesz zapłacić niepokaźne kwoty, nie podając kodu PIN. Nie trzeba wyjeżdżać do Rosji czy innego niebezpiecznego kraju, by stać się ofiarą tzw. Ataku skimmerskiego. W zasadzie jest to proste. by skimmer posiadał smartphone'a z czytnikiem NFC. Czytnik odbiera sygnał już z odległości 3 metrów. Wyobraź sobie zatłoczony autobus miejski...dalej w zasadzie nie trzeba pisać. Najczęstszymi kwotami, które są "ściągane" z konta w ten sposób, to kwoty nie obszerniejsze aniżeli 50zł. Jeśli codziennie nie sprawdzasz swego konta możesz nie zauważyć nieznacznego "wycieku". Dla oszusta, który oszuka w ten sposób kilkadziesiąt osób, to już spore pieniądze.


Nie płać za kogoś!
Dość częste są przypadki opisywane przez prasę, że osoba stojąca w kolejce w supermarkecie zapłaciła za osobę płacącą kartą zbliżeniową. Czytnik odebrał sygnał innej karty i ją obciążył za transakcje. Jest to osiągalne, ponieważ transmisja odbywa się w promieniu do 3 metrów od karty. Przede wszystkim cała sprawa wychodzi na jaw zupełnie przypadkiem, dzięki spostrzegawczości okradzionej osoby, która na bieżąco sprawdza saldo i historie swego rachunku. Ale czy ty też masz na to czas? Czy zapamiętasz wszystkie transakcje dokonywane kartą z przyporządkowaniem do danego dnia i poszczególnych punktów zakupowych? 99% osób nie jest w stanie dokonać tak precyzyjnego rozliczenia swych środków.


Co to jest RFID?
Chipy RFID (Rario Frequency Identyfication) pozostał wynaleziony w latach 40 ubiegłego wieku, jako zabezpieczenie antykradzieżowe. W dzisiejszych czasach ten wariant fal radiowych wykorzystywany jest między innymi w kartach płatniczych, paszportach biometrycznych, kartach dostępu, systemach oznaczania i wielu innych przedmiotach komunikujących się radiowo. Ktokolwiek z czytnikiem RFID może aktywować chip i ukraść wszelkie dane, które są transmitowane za pomocą RFID.


Portfel, który zabezpieczy Twoje karty i tożsamość.
Skimmerzy mogą próbować zebrać tajne dane, lecz dzięki zamontowanej w tym portfelu, dynamicznej blokadzie RFID blokującej fale radiowe, zapobiegając ich przechwycenie. Proponujemy portfel z zamontowaną podczas produkcji, wysokiej jakości, testowaną, intensywną blokadą fal RFID, pozwalają zredukować ryzyko ataku skimmerskiego i uchronić Twoje pieniądza i dane przed nieautoryzowanym odczytem.

nabywając ten portfel uzyskasz wysokiej jakości ochronę antykradzieżową RFID a więc pewność i spokojny sen, ponieważ Twoje pieniądze będą już bezpieczne. A cena? Taka jak w przypadku 1 czy 2 nieautoryzowanych transakcji...dodatkowo, do dyspozycji pozostaje nowo zakupiony, stylowy portfel.


Szlachetny.
Portfel producenta Kochmanski Studio kreacji® z blokadą RFID pozostał wykonany z naturalnej skóry bydlęcej, licowej, lekko lśniącej. Połyskująca powierzchnia akcentuje jej skórzaną szlachetność.


Trwały.
wytworzony ze skóry która idealnie nadaje się jako materiał do produkcji tego przedmiotu. Portfel skórzany jest lepszą alternatywą, dla produktów skóropodobnych. Z uwagi na to, że większość panów nosi portfel w kieszeni, portfel jest podatny na uszkodzenia. Eko skóra jest materiałem mało opornym na wszelkiego rodzaju defekty, dlatego taki portfel dość momentalnie się psuje. Nasze portfele, wytwarzane ze skóry naturalnej są istotnie bardziej oporne na uszkodzenia, aniżeli te stworzone z PVC.


Naturalnie skórzany.
Wybierając pomiędzy portfelem "eko" a tym ze skóry warto ponadto zwrócić uwagę na jedną, ważną kwestię. Ciepłota ciała i parowanie to znakomity klimat dla drobnoustrojów, które powodują powstanie nieprzyjemnego zapachu. W przypadku wyrobu skórzanego jest to niemożliwe, ponieważ skóra jest materiałem naturalnym, na którym po wygarbowaniu, drobnoustroje się nie rozwijają.

komfortowy i bezpieczny.
w środku tego portfela zmieścisz wszystkie potrzebne na co dzień przedmioty, takie jak:

 • karty płatnicze,
 • karty lojalnościowe,
 • dowód osobisty, prawo jazdy,
 • dowód rejestracyjny pojazdu,
 • dowód ubezpieczenia OC/AC,
 • inne małe dokumenty,
 • banknoty,
 • bilon itp.

Zapakowany na upominek dla niego.
Portfel jest jednym z funkcjonalnych i nie drogich przedmiotów najszczególniej pożądanych jako upominek. Jeśli więc szukasz prezentu, ten portfel będzie rewelacyjny. Masz pewność, iż nie trafi on w kąt lub do szafy jako przedmiot atrakcyjny, lecz niepotrzebny. Każdego dnia, gdy obdarowana osoba weźmie go do ręki, będzie Jej o Tobie przypominał. Nabywając ten portfel otrzymasz w komplecie kilka gadżetów:

 • atestem autentyczności wyrobu Kochmanski,
 • kartą gwarancyjną wraz ze sposobem konserwacji,
 • instrukcję działania blokady RFID,
 • spektakularne pudełko z logo producenta Kochmanski,

Z nami oszczędzisz czas potrzebny na przygotowanie podarunku i biegania w poszukiwaniu opakowania. Kupując u nas, uzyskujesz kompleksowo zapakowany produkt, który jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie. Obdarowana osoba na długo zapamięta chwilę, gdy otrzyma od Ciebie upominek.

Kilka słów o marce Kochmanski Studio kreacji®:
Jesteśmy nową, polską marką tworzoną przez młodych, dynamicznych ludzi z Podkarpacia. Znakomicie czytamy zmieniające się trendy w modzie i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Generujemy galanterię użytkową. Nasze produkty to połączenie poręczności i gadżeciarstwa. Klasyki ze stylem fashion i casulaowym luzem. Na bazie trendów, lecz także własnych doświadczeń budujemy produkty dobrane do aktualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie SKORZANY. Dajcie nam szansę.