Libido therapy najwyższy poziom libido 30 tab. | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy marki Sexual health series (gb) promocja 2018

Cena77.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Sexual Health Series (GB)
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

ilość w opakowaniu: 30 tab. Sposób użycia: 1-2 tab. Dziennie

Prawdziwy HIT na libido!

Libido therapy to zupełnie nowy suplement na polskim rynku, mimo, iż na rynku znajduję się niedługi czas to już zyskał ogromną popularność, dzięki sprawności. Nasz towar jest polecany poprzez klientki z całego świata. Przetestowały go miliony pań, z genialnym skutkiem. Libido therapy to jedyny tak produktywny i dający efekty na stałe suplement diety.

Związki zawarte w Libido Therapy:

  • L-Arginina

L-arginina stanowczo wpływa na rozszerzenie produkcji tlenku azotu, co ma dobry wpływ na mięśniówkę naczyń krwionośnych. Obniżając napięcie ściany naczyń wyraźnie polepsza przepływ krwi w organizmie i, tym samym, stopień utlenienia tkanek. Jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na problemy z damskim libido. Z uwagi na ten fakt, L-arginina to substancja poprawiająca ilość krwi. Sprzyja to znacznie uzyskaniu wysokiego libido. Głównym obszarem działania L-argininy jest wzrost produkcji hormonów odpowiadających za zadowolenie z seksu!

  • Tribulus terrestris

Buzdyganek pobudza owogenezę u pań. Zwiększa retencję azotu. Pobudza syntezę białek. Uniemożliwia stłuszczeniu organów wewnętrznych. Łagodzi objawy menopauzy. W stosownej dawce wznosi poziom naturalnego, endogennego testosteronu. Buzdyganek rozszerza poziom wolnych hormonów we krwi. Wyciągi z buzdyganka powiększają poziom wolnego testosteronu, pobudzają uwalnianie gonadotropiny.

  • Catuaba (Trichilia catigua)

Jest to środek z kory drzew rosnących w Brazylii. Taka kora pochodzi z drzew Trichilia catigua. Catuabę na ogół stosuje się jako afrodyzjak i lek pomagający w sytuacji zaburzeń seksualnych. Stanowi wyjątkowo potężny naturalny afrodyzjak, który w sposób bezpieczny wspomaga libido. W Brazylii, gdzie dodaje się go także do wina, jest na tyle popularny, iż powstało związane z nią przysłowie: „do sześćdziesiątki dzieci ojca należą do niego, po sześćdziesiątce należą do catuaby".

  • Wapń(węglan wapnia)

Zajmuje pierwsze miejsce na liście składników odżywczych, które gwarantują nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, by zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. Na dodatek niedobór wapnia może wywoływać stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a na dodatek ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności. Tutaj wykorzystano go jako wzmocnienie dla organizmu.

  • Ginkgo biloba

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego ma ogromny wpływ na poziom libido. Kobiece erekcja jest bowiem reakcją równocześnie psychologiczną, nerwową i naczyniową. U kobiet pobudzenie seksualne, odbierane poprzez mózg, sprawia uwolnienie tlenku azotu do komórek, rozluźniają się, napływa krew i następuje erekcja. Regularne stosowanie wyciągu z miłorzębu rozszerza przystępność tlenku azotu i pozwala rozluźnić naczynia mięśni gładkich, co zwiększa szansę na spontaniczne zbliżenie z partnerką. Terapia z zastosowaniem preparatów zawierających ekstrakt z ginkgo biloba jest bardzo efektywna w przypadku zaburzeń erekcji wynikających ze używania antydepresantów.

Sposób działania:

składniki zawarte w libido therapy to znane od wieków ziołowe komponenty, które powiększają poziom libido i przywracają siły witalne. Libido therapy sprawi, że już nie będziesz musiała udawać orgazmów, naprawdę będziesz je miała! Pomaga w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym.
Libido therapy daje Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!
Kompleks składników zawartych w libido therapy w sposób kompletny przyczynia się do odczuwania prawdziwych orgazmów! Dzięki działaniu świetnie przypasowanych elementów w końcu poznasz co to znaczy prawdziwy orgazm.