Love7sex, krople podniecające dla kobiet marki Xsara-as-pol promocja 2018

jest dostępny w sklepie Euro Pharmacy Drogeria Internetowa

Parametry

Producent:Xsara-As-Pol
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Love 7 Sex

Erotyczny SEX dopalacz


Sprawdzony afrodyzjak dla pań i panów.

Opis:

Oryginalny i silny afrodyzjak wzmagający podniecenie seksualne i wywołujący ochotę na seks. Po zażyciu preparatu w krótkim czasie pojawia się podniecenie seksualne i ochota na seks. Preparat stymuluje pożądanie i wzmaga energię seksualną.

Kobiety po zażyciu poczują prawdziwy powiew gorąca a ich żądza osiągnie maksymalną temperaturę. Gdy przyjdzie czas dziewczyny zamieniają się w tygrysice które spełniają wszystkie marzenia.


Lve7Sex czyli "krople szalonej miłości" są jednym z najbardziej dopracowanych i najskuteczniejszych afrodyzjaków. Zażycie powoduje podniecenie seksualne i zwiększa ochotę na seks. Specjalna formuła sprzyja szybszemu podnieceniu sie kobiet,również sprzyja uzyskaniu prawidłowej erekcji u mężczyzn.

Dodanie kilku kropli do napoju powoduje,choćby osoba oziębła nabierze silnej i niełatwej do powstrzymania ochoty na prawdziwy niczym nie skrępowany seks. Dzięki stosownemu doborowi części krople działają szybko, sprawnie i nie powodują niepożąinformacji skutków. Ten specyfik jest już polecany przez seksuologów na całym świecie kobietom i mężczyznom. Krople nie zmieniają smaku potraw - mogą być dodawane do jedzenia i napojów.


UWAGA: Nie przekraczać jednorazowej dawki 7 kropli. Zabrania się podawania preparatu osobom nieświadomym jego działania!


Uwagi:
Podawać z napojami albo z jedzeniem w ilości 5-7 kropli jednorazowo. Krople nie zmieniają smaku napojów. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki dziennej 15 kropli

objętość opakowania 15 ml.


Zalecenia:
-oziębłość seksualna
-brak ochoty na seks
-spadek poziomu libido