Menbooster maxx - potężna dawka enegii seksualnej, 120 kaps. marki Trec promocja 2018

Cena117.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AptekaIntymna

Parametry

Producent:Trec
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

MenBoosterMaxx to sprawdzona formuła zawarta w dwóch preparatch która sprawdza się u większości naszych konsumentów. Menbooster Maxx może przyczynic się do rozszerzenia Twojej wrażliwości seksualnej i mocniejszej erekcji. To pakiet który z jednej strony wpływa na rozszerzenie ilości męskiego hormonu - testosteronu - w organiźmie, z drugiej zaś daje mocny zastrzyk energii która stymuluje do działania, także w sferze seksualnej.

  • rozszerzenie Twojej erekcji
  • Maksymalna TWARDOŚĆ penisa
  • Bardziej intensywne orgazmy
  • pokaźniejsza ilość nasienia
  • Zadowolenie Twojej partnerki
  • Dawka maksymalnej i produktywnej energiiMenBooster MAXX to zestaw dwóch preparatów które mają w swym składzie kofeinę bezwodną i wzmacniającą jej działanie naryngeninę, oraz Tribulus Terrestris - zioło zwane często "naturalną wiagrą". Taka kompilacja zapewnia pobudzenie, a także wydajność seksualną. Ta specjalna formuła pozwala na uzyskanie maksymalnej energii dzięki której nawet w stanie osłabienia witalności za każdym razem staniesz na wysokości zadania.

Już teraz kochaj się 3x dłużej! W ten sposób zadowolisz nawet najmocniej wymagającą partnerkę!

Przeprowadzone niedawno badanie wykazały, iż aż 76% pań nie jest zadowolonych z współżycia ze swym partnerem. Na ten stan wpływa wielkość penisa, przedwczesny wytrysk oraz słaba erekcja. Prowadzi to często do depresji seksualnej, poczucia niedoskonałości oraz niejednokrotnie to rozpadu związku. By tego uniknąć juz dzisiaj możesz zapobiedz tym problemom. MenBooster MAXX w każdym z tych przypadków jest w stanie wspomóc Cię w rozwiązaniu tych problemów.

Już teraz nieważne będzie czy masz nieznacznego penisa, przedwczesny wytrysk czy słabą erekcję. Bez zbędnych drogich operacji chirurgicznych, bez stosowania drogich leków, możesz stać się prawdziwym Casanową! wystarczy wykorzystać MenBooster MaXX aby wiekszość Twoich problemów seksualnych mogło zostać POKONANYCH!

równocześnie jeden jak i drugi preparat wchodzący w skład zestawu MenBooster MAXX to w pełni bezpieczne i skuteczne suplementy diety. Używane razem rozszerzają efektywnie testosteron - tak konieczny mężczyźnie hormon męski, jak i dają silny zastrzyk energii. Są to w pełni sprawdzone preparaty wytwarzane poprzez wiodącego producenta specjalistycznych odżywek dla osób aktywnych. Wszyskie elementy są wyselekcjonowane i przebadane tak, by ich efektywność była farmakologicznie największa.

Jak działa pakiet MenBooster?
MenBooster MAXX to zestaw dwóch artykułów które swoim składem mają za zadanie wspomóc męską seksualność. Skład preparatów to kompozycja zioła Tribulus Terrestris i kofeiny i naryngeniny. Tribulus Terrestris aktywuje działanie męskiego hormonu - testosteronu, poprzez co zwieksza się seksualność doprowadzając do szczytowej formy w tym zakresie. Przez obszerniejszy dopływ krwi do penisa można zauważyć jednocześnie zwiekszenie jego grubości jak i długości.

Czy ten zestaw jest bezpieczny?
zarówno jeden jak i drugi preparat są suplementami diety wytworzonymi przez jedną z wiodących firm na świecie w tworzeniu suplementów. Stosując ten pakiet unikasz groźnych powikłań zdrowotnych jekie mogą spowodować niektóre leki na receptę. Równocześnie stają się zbędne kłopotliwe i wstydliwe wizyty u lekarza. Preparaty nie zawierają żadnych środków chemicznych i narkotycznych szkodliwych dla zdrowia. Jeśli jednak chorujesz bądź chorowałeś na przewlekłą albo ciężką chorobę, przed użyciem preparatów powinieneś skontaktować się ze swym lekarze.

Jaki jest dokładny skład?
Tribulus Terrestris (Buzdyganek ziemny) jest afrodyzjakiem znanym na Bałkanach, we wschodniej Europie, w Chinach i w Indiach, użytkowanym od wieków w medycynie ludowej w leczeniu dysfunkcji seksualnych. Substancjami czynnymi w wyciągu roślinnym z Tribulusa są na ogół saponiny steroidowe (diosgenina i protodioscyna) wykazujące podobieństwo strukturalne do ludzkich hormonów steroidowych, bliźniacze z testosteronem i wpływające na poziom endogennego testosteronu, obecne są również indole i polifenole.

Tribulus stymuluje przysadkę mózgową do większej produkcji hormonalnej, działa na jądra pobudzając je do syntezy testosteronu, wpływając w zasadniczy sposób na satysfakcję ze współżycia seksualnego. Służy poprawie i utrzymaniu silnej erekcji i powiększa odczuwanie bodźców seksualnych. Badania dowiodły, iż suplementacja ekstraktów z Tribulusa podciąga o ponad 70% poziom gonadotropiny LH, odpowiedzialnej za stymulację syntezy testosteronu oraz o ponad 40% poziom wolnego (energicznego) testosteronu.

jednocześnie poprzez ogólne działanie testosteronu na organizm Tribulus wpływa na udoskonalenie szeregu procesów życiowych zależnych od dobrego poziomu hormonalnego. Dochodzi m.in. Do szybszego przyrostu masy mięśniowej, przez usprawnienie metabolizmu w kierunku większego spalania tłuszczów i nasilonej syntezy białek oraz rozszerzonej wydolności fizycznej i psychicznej. Tribulus wykazuje w dodatku dobroczynne działanie na wątrobę, nerki, układ moczowy, sercowo-naczyniowy i nerwowy, poprawia ogólnoustrojowe krążenie krwi, jak ponadto wznosi ruchliwość i liczbę plemników.

Saponiny steroidowe oraz indole i polifenole zawarte w wyciągu roślinnym z Tribulusa pełnią także ważną rolę w profilaktyce schorzeń prostaty, gdyż hamują aktywność enzymu (5-alfa-reduktazy) uczestniczącego w przemianie testosteronu w dehydrotestosteron (DHT). W warunkach powiększonej syntezy DHT nasila się podział komórek gruczołu krokowego, co w efekcie może prowadzić do przerostu tego narządu i powstania ognisk nowotworowych. Związki te hamują także czynność enzymu? aromatazy? odpowiedzialnego za przemiany testosteronu do estrogenów.

W badaniach klinicznych na 212 pacjentach z obniżonym poziomem libido, po 30 dniach kuracji 85% badanych deklarowało jego wzrost, a po 60 dniach kuracji zwiększony poziom libido odczuwało 94% badanych. Na 36 pacjentów z chronicznym schorzeniem prostaty i obniżonym poziomem libido u 75% badanych zanotowano zadowalające efekty po zakończeniu kuracji. U pacjentów z obniżonym poziomem testosteronu następował wzrost zawartości hormonu, w odróżnieniu od pacjentów z normalnym poziomem testosteronu, gdzie nie następowała nadprodukcja. Czyli wzrost testosteronu następuje do fizjologicznych granic.

Caffeine 200 PLUS gromadzi ultra-czystą kofeinę bezwodną i wzmacniającą jej działanie naryngeninę. Preparat niezwykle błyskawicznie pobudza organizm do wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej. Kofeina nie tylko stymuluje centralny układ nerwowy,dodatkowo pomaga przezwyciężyć zmęczenie i stagnację. Ten intensywny alkaloid ogranicza rozpad glikogenu i nasila metabolizm tłuszczu, poprzez co rozszerza pule potrzebnej do naprawdę ciężkich ćwiczeń energii. Dodatek naryngeniny nasila działanie kofeiny oraz przedłuża jej aktywność w organizmie.


Właściwie co mogę osiągnąć stosując MenBooster MAXX?
Oto lista niektórych korzyści jakie można osiągnąć:

 • zwiększona solidność seksualna
 • Mocniejsza seksualność (porządanie)
 • Dłuższa i silniejsza erekcja
 • obszerniejsze panowanie nad wytryskiem
 • Bardziej dynamiczne orgazmy
 • Grubszy i twardszy penis
 • Niezwykły przypływ energii


Czy występują efekty uboczne?
Stosując preparaty według zalecanych wskazań powienieneś czuć się bezpiecznie. Preparaty są przebadane w labolatoriach i w praktyce. Jeżeli jednak chorujesz na chorobę serca to przed użyciem powinieneś skontaktować się ze swoim lekarzem.

Jak dawkować MenBooster MAXX?
Jeżeli chodzi o sferę seksualności to zalecamy stoswać na około godzinę przed planowanym aktem 1 kapsułki Coffeine 200 Plus + 1 kapsułka Tribulonu.

Czy potrzebna jest recepta lekarska?
pakiet MenBooster MAXX to dwa preparaty (suplementy diety) oparte na bezpiecznych i naturalnych składnikach. Wyprodukowane według najwyższych farmaceutycznych standartów. Nie Ci potrzeba do zakupu recepty lekarskiej.

Czym różni się MenBooster MAXX od innych preparatów dla panów?
MenBooster MAXX nie zawiera substancji narkotycznych i plastikowych substancji chemicznych. Zawarte substancje oparte są na naturalnych składnikach dzięki którym z jednej strony powyższana jest Twoja seksualność, a z drugiej rozszerza się ciśnienie krwi w penisie. Taka kompozycja sprawia, że efektywność jest widocznie wyższa niżeli w innych preparatch. Jest to bezpieczna alternatywa dla drogich leków.

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?
wysyłka jest wysyłana w następny dzień po złożeniu zamówienia. Przeciętnie okres wymogi wynosi na terenie UE od 2 do 7 dni roboczych. Przesyłka poza UE może zostać dostarczona w ciągu 5 do 14 dni roboczych.

Czy można zapłacić kartą kredytową?
Oczywiście. Posiadamy bezpieczny system płatności kartami kredytowymi i przelewami z banków on-line. W niektórych krajach można też zapłacić przy odbiorze paczki.

Czy wysyłka jest dyskretna?
Tak. Przesyłka jest dyskretna, nie sugerująca zawartości.

Czy można złożyć zamówienie telefonicznie?
Oczywiście. Zamówienia można składać pod numerem telefonu +48 790-218-979

Czy dajecie jakąś gwarancję?
najlepszą gwarancją są dla nas opinie zadowolonych i skład który jest do tej pory jedną z najkorzystniejszych kompozycji ziół użytkowanych w tego typu preparatach. Do tego podziw marki Trec na całym świecie, która jest producentem tych suplementu.

W skład zestawu wchodzą dwa produkty marki TREC

Coffeine 200 Plus 60 kapsułek + Tribulon Black 60 kapsułek

Przedstawione fotografie są jedynie wizualizacją graficzną. Nie przedstawiają oryginalnego opakowania. Produkty są wysyłane w ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH PRODUCENTA