Sexual health series (gb) Potency therapy - hit na erekcję - 60 tab. | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy promocja 2018

Cena119.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Sexual Health Series (GB)
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

ilość w opakowaniu: 60 tab. Sposób użycia: 1-2 tab. Dziennie

Prawdziwy HIT na erekcję!

Potency therapy to zupełnie nowy suplement na polskim rynku, mimo, iż na rynku znajduję się niedługi czas to już zyskał ogromną popularność, dzięki sprawności. Nasz artykuł jest polecany poprzez konsumentów z całego świata. Przetestowały go miliony panów, z świetnym konsekwencją. Potency therapy to jedyny tak sprawny i dający efekty na stałe suplement diety.

Związki zawarte w Potency Therapy:

  • L-Arginina

L-arginina stanowczo wpływa na rozszerzenie produkcji tlenku azotu, co ma korzystny wpływ na mięśniówkę naczyń krwionośnych. Obniżając napięcie ściany naczyń znacznie ulepsza przepływ krwi w organizmie i, tym samym, stopień utlenienia tkanek. Jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na problemy z erekcją. Z uwagi na ten fakt, L-arginina to substancja polepszająca liczba krwi dostarczanej do członka po zadziałaniu bodźca erogennego. Sprzyja to widocznie uzyskaniu wzwodu i sprawia erekcję. Głównym obszarem działania L-argininy jest wzrost produkcji spermy, a także ruchliwości plemników co pokaźnie przyczynia się do wzmocnienia erekcji!

  • Tribulus terrestris

Buzdyganek pobudza spermatogenezę u panów i owogenezę u kobiet. Zwiększa retencję azotu. Pobudza syntezę białek. Uniemożliwia stłuszczeniu organów wewnętrznych. Łagodzi objawy andropauzy. W stosownej dawce podciąga poziom naturalnego, endogennego testosteronu. Buzdyganek powiększa poziom wolnego testosteronu we krwi. Wyciągi z buzdyganka powiększają poziom wolnego testosteronu, pobudzają uwalnianie gonadotropiny, lutropiny LH i folikulostymuliny FSH. Wspomaganie wzwodu prącia jest związane z uwalnianiem tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. Istnieją doniesienia o powiększaniu liczby, ruchliwości i żywotności plemników w nasieniu i pokaźnym poprawieniu ejakulacji (wytrysku nasienia i porcji /ilości/ nasienia) po podawaniu preparatów buzdyganka.

  • Catuaba (Trichilia catigua)

Jest to środek z kory drzew rosnących w Brazylii. Taka kora pochodzi z drzew Trichilia catigua. Catuabę na ogół stosuje się jako afrodyzjak i lek pomagający w przypadku zaburzeń erekcji. Stanowi szczególnie potężny naturalny afrodyzjak, który w sposób bezpieczny wspomaga erekcję. W Brazylii, gdzie dodaje się go także do wina, jest na tyle lubiany, iż powstało związane z nią przysłowie: „do sześćdziesiątki dzieci ojca należą do niego, po sześćdziesiątce należą do catuaby".

  • Wapń(węglan wapnia)

Zajmuje pierwsze miejsce na liście komponentów odżywczych, które zapewniają nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, by zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. Dodatkowo niedobór wapnia może wywoływać stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a w dodatku ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności. Tutaj użyto go jako wzmocnienie dla organizmu.

  • Ginkgo biloba

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego ma ogromny wpływ na erekcję. Erekcja jest bowiem reakcją jednocześnie psychologiczną, nerwową i naczyniową. U mężczyzn pobudzenie seksualne, odbierane przez mózg, powoduje uwolnienie tlenku azotu do komórek penisa – jego mięśnie gładkie rozluźniają się, napływa krew i następuje erekcja. Regularne wykorzystywanie wyciągu z miłorzębu zwiększa dostępność tlenku azotu i pozwala rozluźnić naczynia mięśni gładkich, co powiększa szansę na spontaniczne zbliżenie z partnerką. Terapia z użyciem preparatów zawierających ekstrakt z ginkgo biloba jest wyjątkowo skuteczna w sytuacji zaburzeń erekcji wynikających ze wykorzystywania antydepresantów.

Sposób działania:

komponenty zawarte w potency therapy to znane od wieków ziołowe elementy, które rozszerzają poziom libido i przywracają siły witalne. Potency therapy sprawi, iż już nie będziesz musiał przyjmować doraźnych. Efekt ten utrzymuje się na stałe. Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym.
Potency therapy Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!
Kompleks komponentów zawartych w Potency therapy w sposób kompletny przyczynia się do silniejszych erekcji przez blokowanie enzymu Phosphodiesterase-5 (PDE-5). Pomaga to mięśniom gładkim w penisie odprężać się i poszerzać. Krew do penisa napływa pokaźnie szybciej. Rezultatem tego jest silna potencja, na stałe. Po dłuższym okresie przyjmowania suplementu Potency therapy wzrasta ogólna produktywność seksualna oraz następuje intensyfikacja doznań. Optymalnie przypasowana mieszkanka bezusterkowych ziół zawarta w suplemencie unosi poziom testosteronu, jak też rozszerza produkcję nasienia