V1, najszybsze działanie na pewną erekcję marki Pharnatica promocja 2018

sprawdź dostępność w sklepie AptekaIntymna

Parametry

Producent:Pharnatica
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Wspomaga prawidłową sprawność seksualną u mężczyzn.
Dzięki specjalnie dopasowanej kombinacji elementów, suplement diety V1 pomaga wzmocnić potencję i sprawność seksualną, a także sprzyja rozszerzeniu sił witalnych. Tlenek azotu (NO) odgrywa kluczową rolę w procesie erekcji. W wyniku pobudzenia seksualnego optymalne sygnały zostają wysłane poprzez mózg do komórek nerwowych znajdujących się w genitaliach. Komórki te uruchamiają powstawania tlenku azotu, który z kolei aktywuje wytwarzanie cGMP. Substancja ta powoduje rozszerzenie się naczyń krwionośnych, dzięki temu ciała jamiste prącia wypełniają się krwią i dochodzi do wzwodu.
Nie szukaj już nigdy więcej chemicznych leków z mnóstwem skutków ubocznych. Preparat V1 to prawdziwy przełom dla mężczyzn w przywracaniu pełnej i prędkiej erekcji.
To jeden z naszybciej działających preparatów wspomagających erekcję na rynku. Szybkie działanie i bezpieczne skłądniki sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy ogier.
L-cytrulina i L-arginina, zawarte w suplemencie V1, to aminokwasy biorące udział w powstawaniu tlenku azotu w cyklu przemian biochemicznych. Z L-cytruliny powstaje L-arginina, która przy przemianie w cytrulinę uwalnia tlenek azotu.
Acanthopanax senticosus wspiera intensywność fizyczną i umysłową.
Cynk pomaga w utrzymaniu poprawnego poziomu testosteronu we krwi oraz utrzymaniu prawidłowych funkcji rozrodczych.

Preparat V1 może przyczynić się do:

  • - uzyskania pełnej erekcji
  • - uzyskania szybszej erekcji
  • - utrzymania dobrego wzwodu
  • - polepszenia komfortu współzycia
  • - uzyskaniu pokaźniejszej pewności siebie
  • - pełnego zaspokojenia swej partnerki
Zawartość: 60 kapsułek po 1000mg.
Zalecane spożycie: 2 kapsułki dziennie w trakcie (po posiłku) albo 40 minut przed stosunkiem.
Skład: suchy wyciąg z Acanthopanax senticosus standaryzowany na zawartość eleuterozydów 0,80%, L-arginina, L-cytrulina, cynk (tlenek cynku), otoczka kapsułki (celuloza mikrokrystaliczna).