Viageon, maksymalna erekcja jakiej nie miałeś, 06-08-12 promocja 2019

jest dostępny w sklepie Sexshop112.pl

Parametry

Producent:SHS
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

Viageon jest mieszanką ziół i naturalnych intensywnych komponentów, których nie doświadczysz w innych preparatach na potencję. Dzięki najnowszym odkryciom nauki połączonym z medycyną naturalną udało się uzyskać ziołowy koktajl, który zawiera to co w naturze najkorzystniejsze.

Współżycie seksualne pełni niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Seks jest tym, co powoduje,choćby po ciężkim dniu pełnym stresu jesteś w stanie poczuć się lepiej. Sprawia, że możesz odreagować, zrelaksować się, spędzić długie chwile przyjemności ze swoją partnerką. Seks jest sposobem na okazanie czułości ukochanej osobie. Udany stosunek poprawia samopoczucie, dodaje pewności siebie i wzmacnia więź pomiędzy wami.

Twój problem może wynikać z zaburzeń na poziomie potencji. To ona odpowiada za Twoją zdolność do szybkiej reakcji seksualnej. Nie raz za problemy z potencją odpowiada zły tryb życia. Aby jej zapobiec możesz mniej pracować, zrezygnować z palenia i picia. Jednak nieraz to nie wystarczy, a ty sam nie masz wpływu na stan twojej erekcji.

Problem z potencją dotyczy naprawdę obszernej ilości mężczyzn. Niezależnie od wieku i od trybu życia może to spotkać każdego w najmniej spodziewanym momencie życia, choćby jeżeli wcześniej nie miał takich problemów. Dysfunkcja erekcji (ED erectile dysfunction) dotyka w przeróżnym stopniu 35% panów po 30-tce i ponad 80% mężczyzn po 40-tce!

Prawdopodobieństwo, iż spotka ona w dodatku Ciebie jest ogromne. Nie musisz się na to godzić. Możesz zapobiec kompromitacji i poprzez długie lata cieszyć się udanym życiem seksualnym.

Viageon przeszedł szereg testów posiadających na celu dobranie go do męskich potrzeb. Wyniki były zdumiewające!

Rezultaty jakie osiągnęła grupa panów, którzy poddali się kuracji Viageon:

 • silniejszy pociąg seksualny
 • silniejszy i dynamiczniejszy orgazm
 • obszerniejsze i silniejsze erekcje
 • powiększenie ukrwienia naczyń krwionośnych w tkankach organów płciowych
 • istotnie dłuższy czas trwania stosunku

Opis niektórych komponentów zawartych w preparacie:

 • Muira Puama
  zwana też ekstraktem z kory Drzewa Potencji. Jest to środek pobudzający i wzmacniający. Dodaje energii do rutynowych czynności, jak i do zdobywania łóżkowych szczytów. Sugerowany dla osób, które cierpią na osłabienie aktywności seksualnej. Od wieków kora i korzenie Muiry Puamy używane są wśród ludów Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido.

 • Imbir
  imbir potrafi zaskoczyć. Kojarzy nam się z wypiekami i z kuchnią, jednak jego działanie jest szczególnie pozytywne dla naszego organizmu. Imbir jest jedną z najstarszych roślin uprawianych również w celach lekarskich. W Chinach już 3000 lat p.n.e. Imbir należał do najwartościowszych ascetycznców medycyny naturalnej. Używany na dolegliwości układu pokarmowego, miał również swoje zastosowanie jako afrodyzjak. Współczesne badania potwierdziły lecznicze działanie tej orientalnej rośliny. Ulepsza ona krążenie, a co za tym idzie zwiększa dynamiczność doznań seksualnych i nasila erekcję.

 • Wapń
  zajmuje pierwsze miejsce na liście składników odżywczych, które gwarantują nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, żeby zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. W dodatku niedobór wapnia może powodować stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a w dodatku ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności.

 • Witamina b3
  Witamina b3 poprawia twoje samopoczucie. Przeciwdziała bezsenności, ogólnemu osłabieniu, sprawia, iż czujesz się rozluźniony i zrelaksowany. Łagodzi uczucie niepokoju i stresu możliwe efekty uboczne: przedawkowanie może spowodować zaczerwienienia skóry, swędzenie i mrowienie, podrażnienie żolądka, bóle i zawroty głowy, zgagę, nudności, wymioty, niewyraźne widzenie, uszkodzenia wątroby.

 • Tribulus Terrestris
  jest to roślina, która od wieków używana była w Europie jako lek na impotencję rozszerzający popęd seksualny. Odpowiada za wzrost naturalnego testosteronu. Do tego, powiększa on siłe i witalność, żeby w pełni móc korzystać z każdej chwili spędzonej we dwoje.

 • L-Arginina
  jest aminokwasem odpowiedzialnym za naszą skuteczność fizyczną. Pomaga nam w wytwarzaniu energii w mięśniach i pełni pokaźną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie zagwarantuje produktywny metabolizm mięśni. Dodatkowo L-Arginina wspomaga krążenie. Naukowo udowodniono jej skuteczność w walce z niepłodnością u panów. Jest ona konieczna do produkcji nasienia. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcje prącia i może być wykorzystaneczna w przypadku zaburzeń wzwodu.

POCZUJ PRAWDZIWĄ SIŁĘ TWOJEGO WZWODU. PARTNERKA BĘDZIE ZACHWYCONA

Sposób użycia:

1 tabletka na 30 minut przed zbliżeniem płciowym

Środki Ostrożności:

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części preparatu.

Zapoznaj się starannie z listą komponentów

Nie zaleca się spożywać więcej niż 2 tabletki dziennie. Pamiętaj, że Viageon należy stosować doraźnie.

Zawartość opakowania: 4 tabletki