Viageon - Stymulacja Erekcji - Tabletki 4szt. | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY promocja 2018

Cena55.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:Sexual Health Series (GB)
Kategoria:Potencja - erekcja

Opis

ilość w opakowaniu: 4 tab. Sposób wykorzystania: 1 tabletka na 30 minut przed seksem

Viageon - rozwiąż problemy z erekcją!

 • silniejszy pociąg seksualny
 • silniejszy i energiczniejszy orgazm
 • pokaźniejsze i silniejsze erekcje
 • zwiększenie ukrwienia naczyń krwionośnych w tkankach organów płciowych
 • znacznie dłuższy czas trwania stosunku


Dzięki rozwojowi nauki na przestrzeni ostatnich lat udało nam się wynaleźć wzbogaconą formułę, która pomoże poprawić standard życia seksualnego milionom panów.

Związki zawarte w Viageon:

 • Muira Puama

zwana również ekstraktem z kory Drzewa Potencji. Jest to środek pobudzający i wzmacniający. Dodaje energii do powszednich czynności, jak i do zdobywania łóżkowych szczytów. Rekomendowany dla osób, które cierpią na osłabienie dynamiczności seksualnej. Od wieków kora i korzenie Muiry Puamy stosowane są wśród ludów Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido. Realne skutki uboczne: Muira Puama jest raczej bezpieczna w stosowaniu, jeśli nie przekracza się zalecanych dawek. Przy zażywaniu sporych ilości zaobserwowano bezsenność i rozdrażnienie. W sytuacji zażywania innych środków na zaburzenia erekcji zalecamy konsultacje z lekarzem.

 • Imbir

imbir potrafi zaskoczyć. Kojarzy nam się z wypiekami i z kuchnią, jednak jego działanie jest niezwykle pozytywne dla naszego organizmu. Imbir jest jedną z najstarszych roślin uprawianych dodatkowo w celach lekarskich. W Chinach już 3000 lat p.n.e. Imbir należał do najwartościowszych minimalistycznców medycyny naturalnej. Wykorzystywany na dolegliwości układu pokarmowego, miał również swoje użycie jako afrodyzjak. Współczesne badania potwierdziły lecznicze działanie tej orientalnej rośliny. Udoskonala ona krążenie, a co z tego wynika rozszerza aktywność doznań seksualnych i nasila erekcję. Realne skutki uboczne: brak

 • Wapń

zajmuje pierwsze miejsce na liście składników odżywczych, które gwarantują nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, by zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. W dodatku niedobór wapnia może wywoływać stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a na dodatek ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, choćby na przyjemności. Osiągalne skutki uboczne: spożywanie w wielkich ilościach może powodować zaparcia.

 • Witamina b3 pp

Witamina b3 udoskonala twoje samopoczucie. Przeciwdziała bezsenności, ogólnemu osłabieniu, sprawia, iż czujesz się rozluźniony i zrelaksowany. Łagodzi uczucie niepokoju i stresu osiągalne efekty uboczne: przedawkowanie może spowodować zaczerwienienia skóry, swędzenie i mrowienie, podrażnienie żolądka, bóle i zawroty głowy, zgagę, nudności, wymioty, niewyraźne widzenie, uszkodzenia wątroby.

 • Tribulus Terrestris

jest to roślina, która od wieków wykorzystywana była w Europie jako lek na impotencję rozszerzający popęd seksualny. Odpowiada za wzrost naturalnego testosteronu. Do tego, zwiększa on siłe i witalność, by w pełni móc korzystać z każdej chwili spędzonej we dwoje. Możliwe skutki uboczne: Tribulus jest używany w medycynie i w kulturystyce od dość długiego czasu i nie wykryto żadnych skutków ubocznych stosowania tego zioła. Zauważono jednak, iż zażywanie tribulusa może powodować rozstrój żołądka, dlatego należy przyjmować go podczas jedzenia.

 • L-Arginina

jest aminokwasem odpowiedzialnym za naszą skuteczność fizyczną. Pomaga nam w produkowaniu energii w mięśniach i pełni widoczną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie gwarantuje skuteczny metabolizm mięśni. Na dodatek L-Arginina wspomaga krążenie. Naukowo udowodniono jej efektywność w walce z niepłodnością u panów. Jest ona niezbędna do produkcji nasienia. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcje prącia i może być zastosowaneczna w sytuacji zaburzeń wzwodu. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, rozszerza kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, by nie przekraczać dawki dziennej preparatu.