Cobeco Penis xl (60 caps) (8718546540318) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Cobeco Penis xl (60 caps) (8718546540318) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 80.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Tabletki na powiększenie penisa Penis XL 60tabl
80.00
abcerotyki
Tabletki Penis XL Oryginal 38% (-38%)
139.00
Sklep-intymny.pl

Parametry

Producent:COBECO
Kategoria:Afrodyzjaki

Opis

Penis XL stymuluje męskie narządy płciowe. Te niepowtarzalne tabletki zawierają zbalansowaną formułę, w skład której wchodzą starannie wyselekcjonowane składniki, służące wspomaganiu efektywności seksualnej u panów.

Przepływ krwi do i w penisie jest stymulowany tak,wymiar i erekcja były wydłużone. Penis XL mieści także dynamiczne komponenty powiększające popęd, moc, potencję i libido. Jak towar działa? Jednym z głównych intensywnych składników tych tabletek jest buzdyganek naziemny.

Ta roślina odgrywa kluczową rolę w produkcji lutropiny (LH) w organizmie, hormonu stymulującego wytwarzanie testosteronu w męskich narządach płciowych. Obszerniejszy poziom testosteronu przyczynia się do większej siły fizycznej, energii i libido.

Wpływa to pozytywnie na osiągniecie i utrzymanie erekcji. Żeń szeń syberyjski pomaga regulować uwalnianie hormonów płciowych I udoskonala popęd seksualny, wspomagając libido. L-arginina jest aminokwasem, który relaksuje mięśnie i upłynnia przepływ krwi do męskich genitaliów.

elementy zawarte w korzeniu Muira Puama ponadto ulepszają krążenie krwi i przyczyniają się do ulepszonego ukrwienia penisa, co z kolei przekłada się na rozszerzenie jego rozmiaru. Palma sabalowa jest ziołem, które powszechnie słynie ze swego pozytywnego wpływu na prawidłowa prace prostaty i wzmocnienie mocy seksualnej.

Wapń natomiast jest potrzebnym elementem w poprawnym funkcjonowaniu system nerwowego i pracy mięśni. Elementy Zawartość 60 tabletek: elementy zawarte w 2 tabletkach: 400 mg żeńszenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus), 210 mg wapnia (calcium carbonate) (26% ZDD), 200 mg Largininy, substancja wypełniająca: E460, 150 mg Muira puama (Ptychopetalum olacoides), 100 mg palmy sabałowej (Serenoa repens), 100 mg buzdyganka naziemnego, substancja wypełniająca: E466, środki przeciwzbrylające: E570, substancje powlekające: Hydroksypropylmetylceluloza, (nośnik: Triacetyna), wosk karnauba, środki przeciwzbrylające: E551, E572.

Zalecane używanie Zażywać 2 tabletki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.