Krem powiększający penisa i erekcję Penimax 50 ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Krem powiększający penisa i erekcję Penimax 50 ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Krem powiększający penisa i erekcję Penimax 50 ml
22.50
abcerotyki
PeniMax krem 50 ml 62% (-77%)
29.00
Sklep-intymny.pl

Parametry

Producent:Ruf
Kategoria:Powiększanie penisa

Opis

Krem Penimax Lavetra, jeden z najkorzystniejszych preparatów na powiększenie członka. Skutecznie powiększa i wydłuża penisa. U większości mężczyzn przyrost widoczny jest już po 5 dniach. Preparat jest najnowszym osiągnięciem w dziedzinie rozszerzania penisa i poziomu erekcji. Preparat oparty w pełni na naturalnych składnikach spowoduje, że Twoje życie seksualne ulegnie niesamowitej poprawie. Penimax to innowacyjny środek łączący dwie funkcje: wielkość i sprawność. Jeżeli chcesz przyspieszyć i rozszerzyć jego efekt to zalecamy stosować równocześnie z tabletkami Penimax.

  • Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, sodium Polyacrylate, Glycerin, Caprylic
  • Sposób zastosowania: Stosować 2 razy dziennie, wmasowując poprzez 3 minuty. Zaleca się połączenie kuracji kremu z tabletkami. Do użytku zewnętrznego.