Balsam BISZOLIN ŻEL Z BISZOFITEM 100g promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Balsam BISZOLIN ŻEL Z BISZOFITEM 100g oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.94 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Nami: Biszolin żel z biszofitem - 100 g
19.94
kozlek.pl - delikatesy ekologiczne
Biszolin (100g) - NAMI
23.90
BRAT.pl - Medycyna naturalna i zdrowa żywność
Biszolin żel z biszofitem 100 g- NAMI
25.00
Naturik.pl
BISZOLIN żel z biszofitem 100g NAMI
27.99
biogo.pl - tylko natura
Eyebright (Świetlik lekarski) 430mg 100 kaps.
29.99
Hurtownia Suplementów Diety i Kosmetyków Relax

Parametry

Producent:Nami
Kategoria:Pozostałe leki chorób stawów i kości
Postać balsam

Opis

Biszofit sformował się w skutek wyparowania ekologicznie czystej wody praoceanu i jest naturalnym koncentratem wszelkich mikroelementów w niej rozpuszczonych. Z czasem warstwy biszofitu pozostały całkowicie pokryte minerałami osadowymi i obecnie zalegają na głębokości 1100-1700 m od powierzchni ziemi. Wyciąga się je szybami wiertniczymi za pomocą rozcieńczenia wodą. Dlatego sól biszofitu, w przeciwieństwie do soli MorzaMartwego otrzymywanej z solanki jezior powierzchniowych, jest absolutnie ekologicznie czysta, ponieważ od momentu utworzenia się przebywa w formie „zakonserwowanej" i nie jest narażona na działanie środowiska zewnętrznego.

Balsam mineralny Biszolin otrzymywany jest z naturalnego koncentratu balneologicznego biszofitu. Posiada solankę bromowo-chlorkowo-magnezową o mineralizacji 400-500g/l z ponad 30 makro i mikroelementami.

Głównym elementyem jest chlorek magnezu, poza nim biszofit zawiera jeszcze ok. 70 pierwiastków: potas, sód, brom, bor, wapń, krzem, molibden, srebro, cynk, miedź, siarkę, żelazo i dużo innych.

Biszofit wykorzystywany jest w medycynie i kosmetyce (preparaty z biszofitem są oferowane jako pomocne w stanach zapalnych i bolesności mięśni, stawów itp)

Magnez - aktywuje proces kostnienia, pobudza enzymy, które uczestniczą w budowie kości, stymuluje komórki kościotwórcze. Poprawia gęstość tkanki kostnej, wspomaga regulację poziomu wapnia w kościach, uniemożliwia niefizjologicznemu odkładaniu się wapnia w tkankach miękkich.

Bor - kości bez boru nie byłyby w stanie utrzymać naszych mięśni. Otacza ona unikalną ochroną cały nasz szkielet regulując poziom wapnia. Przyśpiesza ustępowanie obrzęków i stanów zapalnych mięśni, stawów i kości.

GŁÓWNE użycie BORU:

  • osteoporoza,
  • złamania,
  • zapalenie stawów i kości,
  • reumatoidalne zapalenie stawów,

Krzem - ma znaczący wpływ na cały układ kostno-mięśniowy, budowę kości, chrząstek, potrzebny przy walce z cellulitem. Uniemożliwia tworzeniu się żylaków, zwyrodnieniu stawów i kości.

Siarka - eliminuje stany zapalne, a także wspomaga rekonstruowanie tkanki łącznej, łagodzi ból mięśni, a także usprawnia ich odnowę.

Wapń - jest podstawowym materiałem budulcowym kości, odgrywa kluczową rolę w rozwoju układu kostnego i uniemożliwia zanikowi tkanki kostnej. Od zawartości wapnia w tkance kostnej zależy m. In. Podatność kości na złamania i osteoporozę.

Biszofit używany jest w medycynie i kosmetyce. Jest komponentyem kremów i preparatów wykorzystywanych przy problemach układu kostno-stawowego oraz mięśniowego. Sprawnie pomaga przy zwyrodnieniach, bólach reumatycznych i pourazowych. Użytkowany jest na żylaki, halluksy i ostrogi. Pielęgnuje skórę skłonną do pajączków, oraz zapobiega powstawaniu rozstępów.


Jego zaletą jest to, iż ma niezwykle wysoką przyswajalność – wynosi ona około 100%, natomiast preparaty na bazie nienaturalnych dodatków, mają wchłanialność na poziomie około 50%. Po posmarowaniu skóry biszofitem, początkuje się on wchłaniać i następnie przenika do naczyń.

Ponad 20 lat sprowadzamy do Polski Biszolin żel z biszofitem.

Jest to produkt rosyjski wydobywany na terenie Wołgogradu.

posiada wszystkie potrzebne dokumenty.

Sposób zastosowania

Niewielką liczba żelu wmasować poprzez 3 minuty aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosować 2 razy dziennie w ciągu 14 dni, po 10 dniach kurację należy powtórzyć.

choćby, jeśli od razu poczujesz ulgę, nie przerywaj kuracji – minerały, których dostarcza Ci biszolin, potrzebują dłuższego czasu, żeby wbudować się w tkanki.

Kiedy nie stosujemy biszofitu?

Biszofit jest bezpiecznym środkiem, jednak jest kilka przeciwwskazań do jego używania. Nie będzie wskazany przy uszkodzeniach skóry i w chorobach związanych z zaburzeniami niepodatności. W przeciwieństwie do leków przeciwbólowych, biszolin nie ma działań niepożądanych i nie wpływa niekorzystnie na pracę wątroby.


elementy/ Ingredients: Magnesium Chloride (Biszofit), Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Aqua.KRAJ POCHODZENIA: ROSJA
Data ważności na opakowaniu
Opakowanie 190g

towar przebadany dermatologicznie.
Nie testowano na zwierzętach.
Zarejestrowano w UE.

Wikipedia o Biszoficie:

Biszofit to ewaporat powstały na dnie morskim w okresie permu.
został on odkryty w Staßfurcie poprzez niemieckiego geologa Gustava Bischofa w drugiej połowie XIX wieku. Minerał otrzymał nazwę na cześć swojego odkrywcy.

W XX wieku zaczęto odkrywać złoża biszofitu także w innych regionach świata, m.in. W Rosji, Ukrainie, Brazylii i Chinach.
przez przez wzgląd na swoje właściwości znalazł zastosowanie także w medycynie i kosmetyce.

polecany dla rekonwalescentów i osób aktywnych.