Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Sulfur Free (250ml) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Sulfur Free (250ml) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 64.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Kerastase Discipline Bain Fluidealiste Sans Sulfates No Sulfates - Kąpiel dyscyplinująca bez siarczanów 250 ml
64.00
HairShop
Kerastase Kąpiel Dyscyplinująca bez siarczanów 250 ml
66.00
agneess
Kerastase Fluidealiste Sulfate Free Bain | Bezsiarczanowa kąpiel dyscyplinująca 250ml
75.17
ESTYL.pl

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Pozostałe kosmetyki do włosów

Opis

KĄPIEL DYSCYPLINUJĄCA BEZ SIARCZANÓW

Kąpiel dyscyplinująca bez siarczanów. Do wszelkich rodzajów włosów z tendencją do puszenia się. Nad wyraz rekomendowana włosom niesfornym i mocno uwrażliwionym zabiegami chemicznymi.

towar gwarantuje unikatową przyjemność wykorzystywania. Kąpiel do włosów bez siarczanów pozwala czerpać przyjemność z bogatej i delikatnej piany przy użyciu niedużej ilości produktu. Komponenty dynamiczne o starannym działaniu powodują, że niesforne włosy stają się gładkie, miękkie i lśniące.

Kąpiel dyscyplinujacą bez siarczanów nałożyć na wilgotne włosy i masować skórę głowy do momentu wytworzenia się piany. Pozostawić na włosach poprzez 1-2 minuty, a następnie skrupulatnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po zaimplementowaniu kąpieli do włosów można przejść do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kąpiel dyscyplinująca bez siarczanów o miękkiej, kremowej i perłowej konsystencji, której formuła pozostała specjalnie opracowana dla włosów uwrażliwionych zabiegami chemicznymi. Kąpiel dba o integralność włókna włosa, które pozostało osłabione. Dzięki finezyjnemu działaniu kąpieli włosy stają się gładkie, miękkie w dotyku, odbudowane, elastyczne i pozbawione efektu puszenia się.

Skuteczność kąpieli wygładzającej bez siarczanów gwarantuje unikalna mieszanka części energicznych Morpho-Keratine™ Complex.

  • Morpho-Constituting Agents™ - zawierający cenne dla włosów aminokwasy oraz pochodne białka pszenicy. Odbudowuje, wzmacnia i wypełnia uszkodzone włókna włosów.
  • Surface-Morphing Polymer: tworzy jednolitą hydrofobową warstw,zapobiegać puszeniu włosów i chronić je przed wilgocią.

Efekt:

  • Ochrona przed puszeniem
  • polepsza naturalną płynność ruchu włosów
  • Czyni włosy przystępnymi do ułożenia
  • ułatwia rozczesywanie
  • Włosy są gładkie i miękkie
  • genialny do włosów koloryzowanych i poddawanych stylizującym zabiegom chemicznym

Sposób zastosowania:

  • Nanieść na wilgotne włosy na całej ich długości, początkując od nasady, spienić, wmasować i spłukać.

objętość

Szampon dostępny w objętościach 250 ml lub 1000 ml