Solgar l-lizyna 50 kapsułek 500 mg promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Apteka Zdro-Vita

Parametry

Producent:solgar
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis


Lizyna to aminokwas egzogenny i należy go pozyskiwać z pożywienia, ponieważ organizm człowieka nie potrafi go produkować.
Solgar proponuje naturalne aminokwasy pochodzenia roślinnego.

Białka produkowane są w naszym organizmie z optymalnych aminokwasów i z odpowiedniej ich sekwencji (kolejności). Ta specyfika sprawia ogromną zasobność białek,ponadto odpowiada za ich specjalizację. Białka produkują hormony, budują układ niepodatnościowy, produkują enzymy, budują i odbudowują tkanki (np. Tworzenie kolagenu).

Umiarkowany wysiłek fizyczny i trafnie zbilansowana dieta gwarantuje nam trwanie w zdrowiu. Trwanie w zdrowiu to na dodatek efektywne siły samoobrony organizmu i regeneracji. Wszystkie te mechanizmy funkcjonują dzięki przemianie materii i odżywianiu.

Organizm ma możliwość tworzenia wyspecjalizowanych białek z udziałem lizyny, jeżeli w diecie spożywamy pokarmy z jej zawartością. Warto, więc uwzględnić w diecie: sery, jaja, ryby, fasolę, mleko, ziemniaki, czerwone mięso, produkty sojowe, drożdże, kurczaki, wołowinę i jagnięcinę. Taka dieta gwarantuje organizmowi możliwość szybszej regeneracji po urazach sportowych i zabiegach chirurgicznych.

Dzieci spożywające obszerne ilość towarów zawierających lizynę zapewniają organizmowi większy komfort budowania naturalnie mocnych kości.

Zdolności organizmu do użytkowania naturalnych mechanizmów obronnych za pomocą wyspecjalizowanych białek wytworzony przy udziale lizyny, widoczna jest w relacji organizm – wirus opryszczki. Od momentu, gdy osoby w sposób świadomy gwarantują sobie w diecie trafny poziom lizyny (przez spożywanie stosownej ilości pokarmów bogatych w lizynę), ten estetyczny i bolesny problem znany jest na ogół z opowieści lub reklam.

Sposób użycia:
1-2 kapsułek dziennie.

__1 kapsułka zawiera:__
L-Lizyna(w wolnej postaci, jako HCl) - 500 mg


Naturalne substancje pomocnicze:

- Otoczka kapsułki roślinnej (hydroksypropylometyloceluloza)
- Substancja wypełniająca:
* celuloza mikrokrystaliczna
- Substancja przeciwzbrylająca:
* roślinny stearynian magnezu

towar nie gromadzi:
Cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, towarów mlecznych i jest produkowany bez wykorzystania nienaturalnych substancji aromatycznych, konserwujących albo barwiących. Optymalny dla wegan.

Producent:
Solgar Vitamin and Herb, Inc.
500 Willow Tree Road
Leonia, NJ 07605
USA