Metal-gum Daszek zadaszenie szklane drzwi 200 x 90 promocja 2019

Cena1399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Metal-Gum Zadaszenia

Parametry

Producent:Metal-gum
Kategoria:Pozostałe

Opis

Daszek Szklany nad Drzwi wejściowe

o wymiarach 200 x 90 cm do

samodzielnego montażu.

D = 200 cm

G = 90 cm

W = 79 - 86 cm

odporność.
Zadaszenie to ma szkło hartowane o grubości 13 mm w dodatku umocnione folią. Jest to jeden z najistotniejszych i najsolidniejszych daszków dostępnych na rynku, co w połączeniu z nad wyraz estetycznym, eleganckim i nowoczesnym wyglądem choćby najistotniej wymagających kupujących.

Osłona Twoich Drzwi i Okien.
Zadaszenia bronią drzwi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznym, takimi jak wiatr, deszcz czy choćby grad. Większość producentów i dystrybutorów drzwi wymaga zamontowania daszka, by udzielić gwarancji.

Przykładowe realizacje.


budowa.
Zadaszenie składa się z zestawu wsporników ze stali rdzoodpornej o nad wyraz wysokiej, jakości i wytrzymałości w kolorze satynowym, szyby ze szkła hartowanego ponadto usztywnionego, kotew do konstrukcji daszka do ściany. W sytuacji montowania daszku na siane ocieplona styropianem istnieje możliwość zakupu kotew o większej długości.

Montaż.
Dzięki skrupulatnej instrukcji i swoistej prostocie budowy daszek ten nie wymaga wynajmu mistrzowskiego personelu w celu montażu. Jedyne, o czym należy pamiętać to zalecenia, które zawarte są w instrukcji, a daszek będzie zamontowany w ciągu godziny-dwóch. (do konstrukcji tego typu zadaszenia wymagane są dwie osoby ze względu na wagę samego zadaszenia)

Konserwacja i Czyszczenie.
Daszki można czyścic woda pod ciśnieniem, jeżeli zaszłaby taka potrzeba, aczkolwiek w większości przypadków (w zależności o miejsca zamontowania) daszek czyścic będzie się sam podczas opadów deszczu. Daszek nie wymaga żadnej konserwacji, ani dbałości oprócz ewentualnego usunięcia nadmiernej ilości śniegu podczas srogiej zimy.

Gwarancja.
Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji 24-miesiace. Maja Państwo w dodatku pełne prawo do zwrotu zakupionego u nas towaru w ciągu 10-dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Certyfikacja.
Wszystkie nasze daszki, jako materiały budowlane mają certyfikaty CE.

Akcesoria do Zadaszenia.

W pakiecie zapewniamy cały pakiet akcesoriów do konstrukcji zadaszenia, tak abyś nie musiał na dodatek odwiedzać sklepu, czy innych aukcji.

Kontakt:

tel.: 884-373-741

e-mail: metalgum.bedzin@gmail.com

skype: Metal-gum

Galeria prezentuje daszek 150x90cm. Zadaszenie 200x90 ma 3 komplety mocowań.