pro pearl 10x15/20 265g marki Fomei promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie e-fotojoker.pl

Parametry

Producent:FOMEI
Kategoria:Pozostałe

Opis

FomeiJet PRO Pearl 265, dostępny do niedawna pod nazwą Fomei PRO Pearl 265, to uniwersalny papier fotograficzny do drukarek atramentowych o półmatowej (perłowej) powierzchni wytrzymałej na odblaski i odciski palców. Wysoka sztywność i grubość papieru i stanowczo gładka powierzchnia o finezyjnym półmatowym wykończeniu bez połysku nadają drukowanym zdjęciom wygląd i wrażenie tradycyjnych odbitek z laboratorium fotograficznego.

nad wyraz wytrzymała powierzchnia i doskonała reprodukcja barw, czynią ten papier fotograficzny nieprzeciętnym wyborem do rutynowych wydruków, fotografii ślubnych i portretów, wydruków prezentowanych w ostrym oświetleniu, wystaw i dekoracji wnętrz oraz wszelkich zdjęć narażonych na częste dotykanie.
Papier FomeiJet PRO Pearl znakomicie pasuje do wydruków czarno-białych jak i kolorowych. Zaawansowane technicznie powłoki papieru niezrównaną ostrość wydruków, wysokie nasycenie odcieni i wieloletnią wytrzymałość. Papier FomeiJet PRO Pearl jest odporny na działanie wilgoci, a wydruki na nim realizowane opuszczają drukarkę suche i gotowe do wykorzystania.
Papier FomeiJet PRO Pearl może być wykorzystywany we wszelkich drukarkach atramentowych i ploterach bazujących na tuszach wodnych i pigmentowych, takich jak Canon, HP, Epson, Lexmark itp.