Kerastase Specifique Intense Long-Lasting Anti-Dandruff Care | Kuracja przeciwłupieżowa 12x6ml promocja 2019

Cena222.36
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie ESTYL.pl

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać kuracja

Opis

Działanie

Kąpiel do włosów z tendencją do wypadania. Oczyszcza skórę głowy z zalegającego sebum i przygotowuje ją do kuracji przeciwdziałającej wypadaniu jak Aminexil i Stimuliste. Skóra głowy stopniowo odzyskuje naturalną równowagę.

technologia

SYSTEM PRO-ACTIF
aktywne elementy o działaniu: antybakteryjnym, kojącym i normalizującym: przywracają naturalną równowagę skóry głowy.

Sposób użycia

Myć głowę masując finezyjnie skórę całymi dłońmi. Spłukać. Nałożyć ponownie i pozwolić kąpieli działać przez kilka chwil. Spienić dodając niewielką liczba wody. Skrupulatnie spłukać.

objętość

250 ml


Działanie

Regenerująca kuracja o kremowo-żelowej konsystencji. Skóra głowy zostaje odświeżona i odprężona. Maska nawilżająco-kojąca pielęgnuje, żeby włosy stały się spektakularne.

technika

posiada kompleks AOX składający się z: L-Karnozyny, Witaminy E i Ekstraktu Moringa, a także Ramnozę.

Sposób wykorzystania

Nałożyć porcję maski na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, początkując od nasady. Wmasować w skórę głowy, a także przeciągnąć na długości i końce włosów. Pozostawić na 3 min., następnie precyzyjnie spłukać.

pojemność

200 ml


Kuracja uniemożliwiająca wypadaniu włosów. Aminexil to sugestia o udowodnionej wydajności w zapobieganiu wypadania włosów. Dotychczasowa technika ampułek Kerastase Aminexil (Aminexil, Madekasozyd i Gluko Lipid) została wzbogacona o Ramonozę - wyciągiem z roślin o działaniu przeciwdziałającym starzeniu skóry głowy i o kompleks AOX.

Działanie

Aminexil odżywia włókno włosa od korzenia, dzięki temu jest ono mocniejsze i ma więcej wigoru. Włosy zyskują pokaźniejszą gęstość.
-Ograniczenie wypadania przez przedłużone życie włosa.
-Włosy mocniejsze i jędrniejsze.
-obszerniejsza grubość włosa.
-Ukojona i zdrowa skóra głowy.

technika

Aminexil
- Ramonoza polepsza jakość skóry głowy. Znana ze swojej zdolności do przywracania widocznej jakości naskórka i rozszerzania jego sprężystości.
- Aminexil GL 15.000 PPM właściwości przeciwdziałające wypadaniu włosów, dla wzmocnienia korzenia włosa.
- Gluko Lipid - zastrzeżone połączenie energetyzującej glukozy z odżywczym lipidem. Glukoza stymuluje dynamiczność korzenia włosa i usprawnia asymilację lipidu, który przekształca się w składnik odżywiający włos.
- Madekosozyd - cząsteczka pochodząca z rośliny Centella Asiatica o właściwościach kojących. Przeciwdziała mikropodrażnieniom, broniąc cebulkę włosa przed ich negatywnym wpływem.
- Kompleks AOX składa się z L-karnozyny, witaminy E oraz ekstraktu z Moringa.

Sposób zastosowania

Stosować na włosy suche lub osuszone ręcznikiem. Rozprowadzić, pasmo po paśmie, kropla za kroplą. Wmasować u nasady włosów. Opuszkami palców wmasować ampułkę w skórę głowy.

objętość

42 x 6 ml