Kerastase Specifique Intense Long-Lasting Anti-Dandruff Care | Kuracja przeciwłupieżowa 12x6ml promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Kerastase Specifique Intense Long-Lasting Anti-Dandruff Care | Kuracja przeciwłupieżowa 12x6ml oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 15.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-90%
KERASTASE K Specifique Ampułki przeciwłupieżowe Intensywna, długotrwała kuracja przeciwłupieżowa 12x6ml. Cena za 1 szt/ w opak. 12szt.
15.99
Hair & Beauty
-90%
KERASTASE K Specifique Ampułki przeciwłupieżowe Intensywna, długotrwała kuracja przeciwłupieżowa 12x6ml. Cena za 1 szt/ w opak. 12szt.
15.99
multidrogeria.pl
Kerastase Specifique Intense Long-Lasting Anti-Dandruff Care | Kuracja przeciwłupieżowa 12x6ml
153.96
ESTYL.pl
Kerastase Ampułki przeciwłupieżowe 12*6 ml
159.00
HairShop

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać kuracja

Opis

Działanie

Kąpiel przeciwłupieżowa dla osób z tłustym lub suchym łupieżem.

Rezultat

likwiduje skażenia z włosów i skóry głowy, usuwa widoczne płaty łupieżu aż do 8 tygodni, równocześnie w sytuacji łupieżu tłustego, jak i suchego.

technologia

Formuła posiada składniki o właściwościach przeciwgrzybicznych oczyszczających i antybakteryjnych. Formuła bez silikonów. Przebadany pod kontrolą dermatologiczną.

Sposób zastosowania

Myć głowę masując subtelnie skórę. Spłukać. Nałożyć ponownie i pozwolić kąpieli działać przez kilka chwil. Spienić, dodając niewielką ilość wody. Precyzyjnie spłukać.

pojemność

250 ml


Działanie

Regenerująca kuracja o kremowo-żelowej konsystencji. Skóra głowy zostaje odświeżona i odprężona. Maska nawilżająco-kojąca pielęgnuje, żeby włosy stały się spektakularne.

technologia

posiada kompleks AOX składający się z: L-Karnozyny, Witaminy E i Ekstraktu Moringa oraz Ramnozę.

Sposób wykorzystania

Nałożyć porcję maski na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, początkując od nasady. Wmasować w skórę głowy, a także przeciągnąć na długości i końce włosów. Pozostawić na 3 min., następnie dokładnie spłukać.

objętość

200 ml


Działanie

Kuracja kojąca dla wrażliwej skóry głowy. Formuła z zawartymi w niej składnikami działa odprężająco i łagodzi swędzenie skóry głowy. Nad wyraz bogata w elementy energiczne formuła dla kompleksowego działania.

technika

- PS 21 koi i łagodzi skórę głowy oraz pomaga chronić ją przed czynnikami zewnętrznymi.
- Ramnoza stosowany w progresywnych Badaniach L'Oreal dotyczących właściwości przeciwko starzeniu się.
- Kompleks AOX składający się z L-karnozyny, witaminy E i ekstraktu z Moringa.

Sposób użycia

Kuracja asygnowana do użytkowania 3 razy w tygodniu poprzez okres 4 tygodni. Zdjąć nakrętkę ze szklanej fiolki, nałożyć aplikator. Nacisnąć aplikator. Nakładać bezpośrednio na skórę głowy, przedziałek po przedziałku, na mokre albo suche włosy. Wmasować subtelnie preparat kolistymi ruchami w skórę głowy. Nie spłukiwać. Stosować jedną ampułkę 3 razy w tygodniu - rano lub wieczorem.

objętość

12*6 ml