Kérastase résistance bain de force architecte szampon do włosów 1000 ml dla kobiet promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Kérastase résistance bain de force architecte szampon do włosów 1000 ml dla kobiet oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Kerastase KĄPIEL WZMACNIAJĄCA 1-2 1000 ML
159.00
HairShop
Kerastase Resistance Bain Force Architecte kąpiel wzmacniająca 1-2 1000 ml
181.00
emcik.pl
Kerastase Force Architecte Bain | Kąpiel odbudowująca 1000ml
183.52
ESTYL.pl
Kerastase Resistance, kąpiel wzmacniająca, włosy ekstremalnie zniszczone, 1000ml
185.90
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Kérastase
Kategoria:Mycie włosów
Pojemność 1000 ml

Opis

Kérastase Resistance Bain Force Architecte KĄPIEL WZMACNIAJĄCA [1-2]

Résistance Force Architecte to szampon do włosów o postępowym składzie, który sprawia, że włókno włosa jest odbudowywane i mocniejsze. Kąpiel dedykowana jest do włosów osłabionych, wymagających intensywnej regeneracji, wysuszonych, z rozdwojonymi końcówkami, takich które wymagają odbudowy.

przyjemny aromat i lekko kremowa konsystencja umożliwiają równomierne rozprowadzenie preparatu. Kąpiel Résistance Force Architecte należycie się pieni. Pielęgnacja włosów dzięki kąpieli jest prosta, szybka i przyjemna. Do tego zagwarantuje wysoką produktywność. Komfortowe aplikowanie preparatu zagwarantuje butelka, której kształt jest dostosowany do rąk.

Kąpiel wzmacniająca dla włosów zniszczonych to preparat regenerujący nawet najszczególniej zniszczone włosy. Jej działanie można poczuć w rąk, bowiem włosy stają się mocniejsze, co czuć w dotyku. Kąpiel gwarantuje odnowę struktury włosa - widoczną już po pierwszym użyciu. Satysfakcjonującą sprawność zagwarantuje wykorzystanie w preparacie nowoczesnej technologii, czyli Vita- Ciment Advance. W jej skład wchodzą między innymi:

  • pro-keratyna, czyli cenne białko imitujące funkcję keratyny i odbudowujące strukturę włosów, a także
  • ceramidy, które przywracają pierwotny stan cementu międzykomórkowego, tym samym wzmacniają włókno włosa od wewnątrz.

konkretne korzenie długookresowe działanie preparatu i pełne wzmocnienie włosów. W składzie kąpieli znajduje się dodatkowo ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej, należycie znany ze swych parametry regeneracyjnych.

Sposób użycia:

  • Kąpiel wzmacniającą do włosów wymagających odbudowy należy nanieść na wilgotne włosy.
  • Masować na włosach i skórze głowy aż do powstania piany.
  • Następnie starannie spłukać wodą.
  • W razie potrzeby czynność powtórzyć.
  • najlepsze efekty zagwarantuje regularne wykorzystywanie preparatu.

Efekt?

w głównej mierze konkretne włosy. Stają się one dodatkowo bardziej lśniące i niepodatne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, jak wiatr, deszcz czy promienie słoneczne. Równocześnie kąpiel nie obciąża ich, dzięki temu włosy są lekkie i prawidłowo się układają.

pojemność 1000 ml