KÉRASTASE AURA BOTANICA aksamitne mleczko wygładzające 150ml, E2602100 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem KÉRASTASE AURA BOTANICA aksamitne mleczko wygładzające 150ml, E2602100 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 102.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-30%
KÉRASTASE AURA BOTANICA aksamitne mleczko wygładzające 150ml
102.00
agneess
KÉRASTASE AURA BOTANICA aksamitne mleczko wygładzające 150ml
145.00
HairShop

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Pozostałe

Opis

Wygładzające mleczko bez spłukiwania, którego formuła w 99% oparta jest na składnikach naturalnego pochodzenia* uniemożliwia puszeniu zapewniając jedwabiście gładkie wykończenie i zdrowy blask. W warunkach 90% wilgotności włosy chronione są przed puszeniem poprzez 96 godzin za sprawą składników odżywczych. Wspaniałe dla normalnych do gęstych włosów, faktura włosów pozostaje miękka, objętość i zagwarantuje naturalny ruch włosów. Ten wszechstronny artykuł teksturyzujący może być wykorzystywany przy naturalnym suszeniu włosów,na dodatek nadaje się do używania jako termoochrona przy stylizacji narzędziami z wykorzystaniem temperatury do 230°C. *Pozostały 1% to elementy gwarantujące stabilność formuły oraz stabilność sensoryczną oraz zapachową kompozycji.

Rezultat

  • Wygładza i ujarzmia puszenie na 96h przy 90% wilgotności powietrza
  • Termoochrona do 230°C
  • Zachowuje naturalny ruch włosów
  • Włosy naturalne w dotyku, zdrowy lśnienie
  • 99% komponentów naturalnego pochodzenia

Kluczowe elementy

Morokański Olej Arganowy: Ultra bogaty olej arganowy, pozyskiwany ręcznie z lasów marokańskich tak, aby zachowane pozostały składniki dynamiczne, w tym kwasy Omega 6 i 9.

Olej z kokosa samoańskiego: Podwójnie ręcznie wytłaczany, nierafinowany olej kokosowy, naturalne pochodzenie potwierdzone dokumentem, pozyskiwany w sposób odpowiedzialny, zawierający odżywcze lipidy.

Sposób zastosowania

Po uprzednim umyciu włosów Kąpielą Aura Botanica i użyciu Odżywki Aura Botanica, nałóż niewielką ilość mleczka na dłonie i rozprowadź na wilgotnych włosach na całych włosów. Wymodelój włosy według uznania, za pomocą suszarki albo zostaw do naturalnego wyschnięcia.

objętość

150ml