Kérastase aura botanica krem definiujący loki 150ml marki Kerastase promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kérastase aura botanica krem definiujący loki 150ml marki Kerastase oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 145.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
KÉRASTASE AURA BOTANICA krem definiujący loki 150ml
145.00
HairShop
KÉRASTASE AURA BOTANICA krem definiujący loki 150ml
145.00
agneess

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Pozostałe

Opis

Działanie

Podkreślenie loków – krem do suszenia naturalnego lub z zastosowaniem suszarki. Kręcone włosy, choć pozbawione witalności, mogą znów ujawnić swoją prawdziwą naturę. Loki i skręt są ponownie wyeksponowane, rozciągliwe i pozbawione puszenia poprzez 72 godziny* w warunkach do 90% wilgoci. Termoochrona włókna włosa do 230°C podczas modelowania. * test instrumentalny

Rezultat

i nadaję sprężystość lokom. Dodatkowo zapewnia włosom ochronę przed puszeniem.

technika

Głównymi składnikami kremu Aura Botanica jest:

  • Masło murumuru z Amazonii - natychmiastowo przenika wgłąb grubszych i kręconych włosów,ułatwiać rozczesywanie bez obciążania włókna.

99% komponentów POCHODZENIA NATURALNEGO*
BEZ SIARCZANÓW, BEZ SILIKONÓW, BEZ PARABENÓW

* pozostały 1% potrzebne do zapewnienia wyjątkowych doznań zapachowych i jednostajnej, zmysłowej konsystencji.

Sposób użycia

Po uprzednim umyciu włosów Kąpielą Aura Botanica i użyciu Odżywki Aura Botanica, nałóż niewielką liczba kremu na dłonie i rozprowadź na wilgotnych włosach na całych długościach włosów. Wymodelować włosy według uznania, za pomocą suszarki albo zostawić do naturalnego wyschnięcia.

pojemność

150ml