Kerastase KÉrastase aura botanica naturalna mgiełka teksturyzująca 150ml (3474636591251) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kerastase KÉrastase aura botanica naturalna mgiełka teksturyzująca 150ml (3474636591251) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 98.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Kerastase Aura Botanica Eau De Vagues - Mgiełka Efekt Naturalnych Fal 150 ml
98.00
HairShop
KÉRASTASE AURA BOTANICA naturalna mgiełka teksturyzująca 150ml
102.00
agneess

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Pozostałe

Opis

Kerastase Aura Botanica Eau De Vagues - Mgiełka Efekt Naturalnych Fal 150 ml

przeznaczona do uzyskania zdrowo połyskujących plażowych fal, ta teksturyzująca mgiełka bez spłukiwania jest alternatywą dla soli morskiej jeśli chodzi o efekt jak po zejściu z plaży. Zastępując wysuszającą sól, towar ten łączy w sobie cukier paragwajski z nawilżającym ekstraktem z aloesu meksykańskiego, dzięki czemu włosy są miękkie w dotyku, uniesione i posiadają teksturę. Ten spray w 99% oparty na składnikach naturalnego pochodzenia* może być użytkowany ponadto na suche włosy jeśli w dowolnej chwili chcemy odświeżyć nadmorski efekt. Wszechstronny towar teksturyzujący typowo wytworzony z myślą o naturalnym suszeniu włosów może być również użytkowany wraz z narzędziami do stylizacji przy użyciu ciepła ponieważ broni włosy przed ciepłem do 230°C. Zero soli, zero alkoholu, zero parabenów, zero silikonów. *Pozostały 1% to składniki konieczne do zapewnienia wyjątkowych doznań zapachowych i jednostajnej, zmysłowej konsystencji.

Działanie

Mgiełka do suszenia naturalnego lub z użyciem suszarki. Po rozpyleniu na włosy buduje naturalnie uwodzicielską teksturę „niczym po serfowaniu na falach". Nie powoduje efektu usztywniania włosów. Wydobywa blask z falujących włosów. Termoochrona do 230°C.*

*test instrumentalny

Rezultat

  • Natychmiastowo stwarza miękką strukturę niczym po powrocie z plaży
  • Zero uczucia sztywności
  • Nadaje włosom objętość i fakturę
  • Zero soli, zero alkoholu
  • Włosy naturalne w dotyku, zdrowy połysk
  • 99% komponentów naturalnego pochodzenia

Kluczowy składnik

Ekstrakt z Aloesu Meksykańskiego: składnik ochronny, który osłania i nawilża włókna włosów wytwarzając warstwę ochronną przeciwko destrukcyjnym czynnikom zewnętrznym.

Sposób zastosowania

za pomocą placów odseparuj pasma włosów i spryskaj pojedyncze pasma włosów, żeby nadać teksturę i naturalny wygląd. Pozostaw włosy do naturalnego wyschnięcia albo skorzystaj z suszarki.

objętość

150 ml