ŁÓŻKO ALMAR (180X200) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem ŁÓŻKO ALMAR (180X200) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2099.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Łóżko Almar (160X200)
2099.00
ScandicSofa
Łóżko Almar (180X200)
2399.00
ScandicSofa

Parametry

Producent:Scandicsofa
Kategoria:Pozostałe

Opis

Opis
Sypialnia z meblami w stylu skandynawskim jest znakomitym rozwiązaniem dla tych osób, które uwielbiają otaczać się wszystkim, co daje ciepło, jest naprawdę miłe w dotyku, nadaje pomieszczeniu przytulności a jednocześnie jest proste i pełne konwencjonalnego wdzięku. Nieprzeciętnym wyborem dla osób zainteresowanych meblami skandynawskimi jest ręcznie robione łóżko Almar, które jest naprawdę unikatowe, wyróżnia je konwencjonalny design połączony z postępowymi rozwiązaniami nadającymi mu bardzo nietuzinkowego i nieśmiertelnego charakteru. Zagłówek łóżka jest lekko zaokrąglony z specyficznym pięknym pikowaniem, nadającym mu tak standardowego dla mebli skandynawskich konwencjonalnego charakteru. Przód i boki łóżka obite są miękką i miłą w dotyku włoską dzianiną a dopełnieniem tej całości są proste, klasyczne drewniane nóżki. Łóżko Almar to nie tylko ponadczasowość i klasyczny charakter mebli skandynawskich, to także zrównoważona budowa, a także potężny stelaż wyprodukowany z drewna bukowego, które powoduje, iż ten mebel z całą pewnością będzie Wam służyć poprzez wyjątkowo długi czas i uprzyjemni rutynowy relaks i zasypianie. Łóżko Almar, z jednej strony innowacyjne z drugiej nieprzemijalne, niewątpliwie w fantastyczny sposób wypełni każdą sypialnię i zaspokoi każdy nawet najmocniej wybredny gust. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom każdy klient może sam wybrać odpowiadający mu odcień łóżka i tkaninę, która rewelacyjnie sprawdzi się w jego domu..Uwaga! Łóżko do samodzielnego konstrukcji; gromadzi wezgłowie, stelaż wraz z drabinką, nóżki i wszystkie konieczne części do montażu. Łóżko sprzedawane jest bez materaca.
niedługi termin realizacji
krótki termin realizacji realny jest dzięki czemu, że nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały potrzebne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy błyskawicznie przystąpić do jego realizacji.
bezpłatna przesyłka
Meble dostarczane są pod wyznaczony poprzez Klienta adres za pośrednictwem firmy transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta dbałością. Pracownicy marki transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wyodrębnionym poprzez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu. Uwaga! Łóżko do samodzielnego konstrukcji; gromadzi wezgłowie, stelaż wraz z drabinką, nóżki i wszystkie potrzebne elementy do montażu. Łóżko sprzedawane jest bez materaca.
sprawdź film
Włoskie dzianiny
Współpracujemy wyłącznie z szanowanymi producentami tkanin z Włoch i Hiszpanii. Użytkowane przez nas tkaniny wyprodukowane są z włókien naturalnych takich jak len i bawełna.
Drewno bukowe
kompozycja mebli wytwarzana jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najistotniej skrupulatna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy jedynie najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze detale. To praca człowieka i poszanowanie najkorzystniejszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, oryginalny i wysokiej jakości efekt w postaci pięknych, wygodnych i trwałych mebli.
dane technologiczne
wymiary