SKIN 79 GOLDEN SNAIL INTENSIVE TONER EMULSJA DO TWARZY 130 ML, 8809393400723 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem SKIN 79 GOLDEN SNAIL INTENSIVE TONER EMULSJA DO TWARZY 130 ML, 8809393400723 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 103.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
SKIN79 Toner do twarzy, Golden Snail Intensive Toner 130ml
103.99
unicornbeauty
SKIN79 Golden Snail, tonik intensywnie regenerujący, 130ml
112.50
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Skin 79
Kategoria:Serum do twarzy
Działanie regenerujące

Opis

Toner to pierwszy krok w pielęgnacji. Lekka, szybko wchłaniająca się emulsja przygotowuje skórę do kolejnych etapów pielęgnacji, upraszcza przenikanie komponentów intensywnych do wnętrza. gromadzi aż 7 zastrzeżonych elementów, które odżywiają skórę, ujednolicają jej strukturę, uelastyczniają i konkretnie nawilżają.

Skin79 Golden Snail to całkiem nowa, elitarna linia przeciw starzeniu się skóry dla pań potrzebujących silnej regeneracji, widocznych efektów i maksimum komfortu w trakcie stosowania artykułu. Trzy bazowe komponenty wszelkich kosmetyków z linii Golden Snail to najwyższej jakości filtrat ze złotego ślimaka, posiadający właściwości regenerujące, odmładzające, wygładzające, kojące i nawilżające. Jest efektywny w walce z niedoskonałościami. Spowalnia procesy starzenia, wspomaga leczenie ran i zabliźnień. W dodatku odszukamy tu wyciąg z czerwonego żeń-szenia koreańskiego, który wygładza skórę i dodaje jej witalności. Właściwości odnawiające i regeneracyjne. Jest bogaty w witaminy, mikroelementy i kwasy ekologiczne. Działa silnie odmładzająco. 24 karatowe złoto wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające.

Główne atuty:

  • Ekstrakt ze złotego ślimaka - regeneruje, odmładza, wygładza, koi, nawilża i likwiduje niedoskonałości
  • Spowalnia procesy starzenia
  • Czerwony żeń-szeń koreański - wygładza skórę i dodaje jej witalności
  • 24 karatowe złoto - ma działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające

Sposób wykorzystania:

  • Toner to pierwszy krok w pielęgnacji. Należy nakładać go przed zastosowaniem serum i kremu.

objętość: 150 ml
firma: Skin79
Made in Korea