- design naif charm & breakfast spodek do filiżanki do białej kawy xl marki Villeroy & boch promocja 2019

Cena51.75
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Pozostałe

Opis

Design Naif to nad wyraz oryginalna kolekcja naczyń przyozdobionych rysunkami Gerarda Laplau - przedstawiciela francuskiego malarstwa naiwnego. Scenki wiejskich pejzaży umieszczone na białej porcelanie rzeźbionej w rustykalne kształty przenoszą użytkowników w wiejskie krajobrazy, nadając serii radosnego charakteru od ponad 30 lat.

Wielbiący sztukę ludową w progresywnym wydaniu będą usatysfakcjonowani, korzystając z zastawy stołowej Design Naif. Niemiecka firma Villeroy & Boch założona w 1748 roku jest jednym z najbardziej lubianych na świecie producentów najwyższej jakości ceramiki.

Manufaktura porcelany i kryształu umiejętnie trafia w gusta kupujących - znajdą tu coś dla siebie jednocześnie zwolennicy wytwornej klasyki, jak i oryginalnych progresywnych rozwiązań czy miłośnicy dawnego, romantycznego i rustykalnego stylu.

Produkty producenta Villeroy & Boch, dzięki bogatym i rozmaitym stylistycznie kolekcjom, w unikalnym stylu udekorują nasz stół, a gości usatysfakcjonują radością degustacji.mocne strony:- możliwość mycia w zmywarce bez obaw o przebarwienia czy uszkodzenia (zastawa idealnie gromadzi się w zmywarkach)- produkty mogą być wykorzystywane w mikrofalówce- lśnienie i perfekcyjna jakość- wprowadza fason do życia codziennego- stworzona z wysokiej jakości porcelany, która jest nad wyraz wytrzymała i niepodatna- każdy towar ma oryginalne logo, rok założenia i miejsce produkcji Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Villeroy&Boch w Polsce.

kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Nie musisz się ponadto martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl