Zestaw do konserwacji ca6706/47 ca6706/00 marki Saeco promocja 2017

Cena 125.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaSaeco.pl

Parametry

Producent:Saeco
Kategoria:Pozostałe

Opis

pakiet do konserwacji Saeco posiada:

  • 2 x odkamieniacz decalcifier Saeco 250ml;
  • 2 wkłady filtra BRITA INTENZA+;
  • 1 opakowanie zawierające 10 tabletek do usuwania oleju kawowego;
  • 1 zestaw do serwisu (zawierający: smar [5g], krągłe uszczelki i szczoteczkę do czyszczenia).


Odkamieniacz decalcifier Saeco gwarantuje ochronę urządzenia i zapobiega korozji. Pozwoli unikać potencjalnych uszkodzeń finezyjnych części w środku urządzenia, które wymagają kosztownych napraw. Płyn, dzięki swej elitarnej formule, szybko, prosto,skrupulatnie likwiduje kamień. Jest to nad wyraz ważne,osiągalne było uzyskanie najwyższej wydajności ekspresu.

Regularność odkamieniania zależy od częstotliwości, z jaką pracuje ekspres. Jeśli jego marka nie zleci inaczej, czynność należy wykonywać raz na około 2-3 miesiące. Dotyczy to sprzętów, które nie mają wskaźnika konieczności odkamieniania. Jeżeli jednak urządzenie posiada kontrolkę, odkamienianie powinno przeprowadzać się w chwili pojawienia się sygnału na wyświetlaczu bądź w momencie zapalenia się kontrolki.

wydajny odkamieniacz Saeco wyposażony jest w proste instrukcje użytkowania, dzięki czemu realne jest szybkie, proste i bardzo bezpieczne eliminowanie kamienia.

Wkład odfiltrowujący Brita Intenza+
ogranicza zawartość twardości węglanowej, które może pozostawiać osady z kamienia w urządzeniu oraz wytwarzać warstewkę tłustego osadu na powierzchni gorących kaw. Artykuł ogranicza także zawartość chloru oraz substancji wpływających na smak i zapach naparu.

dodatkowo woda o obniżonej zawartości kamienia będzie przyjaźniejsza dla Twojego ekspresu. Wkład oczyszczający Brita Intenza+ zapewnia stałą temperaturę i ciśnienie w trakcie procesu parzenia, poprawnie wpływając na sprawność urządzenia.

innowacyjne urządzenie pozostało opracowane we współpracy z firmą Brita — światowym numerem jeden w dziedzinie domowych filtrów wody. Powstało specjalnie po to,bronić cenny ekspres Philips Saeco przed osadzaniem się kamienia.

bardzo ważne jest to, iż wkład oczyszczający Brita Intenza+ jest łatwy w konstrukcji i obsłudze. Z reguły wyekwipowany jest w system Click&Go, dzięki któremu urządzenie można jednym prostym ruchem założyć na zbiornik wody i jest gotowy do wykorzystania w niecałe 30 sekund! przypasowanie ustawień do twardości wody jest tak samo łatwe. Starczy jedynie obrócić pierścień regulacji na filtrze wody. Wybierz adekwatnie: ustawienie A dla wody miękkiej, B dla wody o przeciętnej twardości bądź C dla wody twardej. Rezultatem jest idealna świeża woda, dzięki której uzyskasz rewelacyjny smak i dynamiczny aromat ulubionej kawy.


Tabletki odtłuszczające Saeco
są niezbędne do płynnego działania ekspresu. Skutecznie usuwają olej kawowy, tłuszcz oraz inny rodzaj skażeń, gromadzący się na filtrze bądź wewnątrz jednostki zaparzającej.

Zaleca się stosowanie tabletek odtłuszczających Saeco raz w miesiącu lub po przygotowaniu około 500 filiżanek kawy. Uniemożliwia się w ten sposób zapchaniu ekspresu poprzez resztki kawy oraz przedłuża się żywotność urządzenia. Zachowuje się w ten sposób gwarancję czystości jednostki zaparzającej ekspresu, dzięki temu uzyskuje się wspaniały smak i aromat ulubionej kawy.

Opakowanie mieści 10 tabletek, a także klarowną instrukcję obsługi.

Smar Saeco jest na bazie oleju farmaceutycznego. Służy do smarowania części ruchomych. Zaleca się wykorzystywanie artykułu raz na miesiąc albo w przypadku całkowitego wypłukania smaru.

Czyścik pomaga oczyścić trudno przystępne miejsca.

Regularna konserwacja zapewnia maksymalną wydajność ekspresu i znakomity smak każdej ulubionej filiżanki kawy.

Pamiętaj! Filtr Saeco Brita Intenza+ nie pasuje do ekspresów, które:

1. W pakiecie z urządzeniem wyposażone były w filtry AquaClean,

2. Na zbiorniku wody mają naklejkę oznajmiającą:

3. Posiadają zbiornik na wodę z "dzióbkiem" na filtr:

Ekspres musi być zaopatrzony w PŁASKI gwint na filtr, bez wydłużeń.

W związku z nową szatą graficzną opakowania, zmienił się kod produktu z: CA6706/47 na: CA6706/00