Soundsation hyper top 15a 1000w - kolumna aktywna promocja 2017

Cena 1330.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Sklep muzyczny Tomart Radosław Tomczynski

Parametry

Producent:Soundsation
Kategoria:Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny

Opis

Kto powiedział,mobilny głośnik energiczny z obudową z tworzywa nienaturalnego musi oznaczać niską jakość wykonania i akustyki?
Włoska firma SOUNDSATION stale dąży do unowocześniania swoich produktów, zwracając szczególną uwagę na najwyższą jakość wykonania swoich artykułów.

linia Hyper jest zbudowana i zaprojektowana tak aby oferować muzykom, a także technikom komplet narzędzi, który jest w stanie w pełni realizować wymagające zadania, koncentrując się na tym, co jest naprawdę najbardziej wyraźne: potężny idealnej jakości dźwięk i niezawodność działania i najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości. W wyniku wieloletnich doświadczeń zgromadzonych przez Soundsation w trakcie projektowania i produkcji mobilnych systemów nagłośnieniowych, powstała seria dwudrożnych kolumn energicznych Hyper, w której użyto najwyższej jakości głośniki o niespotykanych wartościach akustycznych i niesłychanej produktywności dźwiękowej.

SOUNDSATION projektując serię Hyper uczciwie wzięła pod uwagę świadomość limitów fizycznych wytrzymałości obudów kolumn z materiałów sztucznych równocześnie starając się utrzymać najlepszy stosunek jakości do ceny, dzięki czemu kolekcja Hyper zostanie twoim najwierniejszym towarzyszem, rozwiązując Twoje wszelkie problemy związane z transportem i niespodzianymi sytuacjami związanymi z nagłośnieniem każdej imprezy.
konstrukcja jest prekursorska, zgodna z najnowszymi standardami w branży nagłośnieniowej, Hyper proponuje zarówno genialny wygląd jak i trafną jakość dźwięku. Wszystkie modele serii Hyper zaopatrzone są w solidny wzmacniacz klasy D i mocny i skuteczny zasilacz. Pokrywa serii Hyper stworzona jest z polipropylenu dzięki czemu kolumny są wytrzymałe i posiadają niewielkie rozmiary co wpływa na niedużą wagę całkowitą, co wyraźnie usprawnia transport. Kolekcja Hyper to dynamiczne kolumny dwudrożne wyposażone w najwyższej jakości wzmacniacze Bi-amp klasy D (w przypadku Hyper8A i Hyper10A)oraz budowa Bi-amp klasy D + AB (w przypadku Hyper12A oraz Hyper15A), które bezusterkowość, wspaniałe osiągi akustyczne oferując aż do 1000W mocy wyjściowej.
kolekcja Hyper wyekwipowana jest w przednią osłonę głośników stworzoną z metalu, a głośniki zamontowane w obudowie chroni w dodatku pianka akustyczna, pokaźnie poprawiając trwałość i bezawaryjność kolumn. Wszystkie wejścia zarówno mikrofonowe jak i liniowe są zaprojektowane tak, żeby umożliwić użytkownikowi podłączenie różnorodnych źródeł dźwięku, takich jak mikrofony, miksery,też tak lubiane aktualnie smartfony i tablety.

kolekcja Hyper to perfekcyjne kolumny na każdą porą roku, dzięki której nic Cię nie zaskoczy, niezależnie od tego czy organizujesz imprezę szkolną, prezentację, konferencję czy koncert na żywo, zapewniając znakomitą jakość dźwięku, niezawodność i niezrównaną łatwość obsługi.

Specyfikacja:

  • Dwudrożna aktywna kolumna bi-amp
  • Wytrzymała i lekka obudowa z polipropylenu i specjalnej pianki wyciszającej z pełnym metalowym przodem
  • Wzmacniacz klasy D dla niskich częstotliwości; klasy AB dla wysokich częstotliwości o łącznej mocy 1000W (800W+200W)
  • 15" Głośnik niskotonowy, a także 1.35" głośnik wysokotonowy
  • Wejścia mikrofonowe/line XLR oraz Jack1/4, XLR/RCA stereo, mini jack dla smartfonów i tabletów
  • Wyjscie XLR
  • Regulacja głośności dla każdego kanału, potencjometr głośności i wbudowany korektor wysokich i niskich częstotliwości
  • dobrany do wykorzystania na scenie przy 30°/45°
  • Rączki na górze i bokach obudowy dla wygodnego transportu
  • Otwór do konstrukcji na statywie 36 mm