Samsung WW60J4263HW promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung WW60J4263HW oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1398.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Pralka SAMSUNG WW60J4263HW/EO. Klasa energetyczna A+++
1398.00
Saturn
Pralka SAMSUNG WW60J4263HW/EO. Klasa energetyczna A+++
1398.00
MediaMarkt.pl
Pralka ładowana od frontu SAMSUNG WW60J4263HW
1399.00
RTVpixelAGD

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Pralki
Klasa energetyczna A+++
Sposób ładowania góra
Wyświetlacz elektroniczny tak
Wysokość 85 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 45 cm
Prędkość wirowania 1200 obr/min
Automatyka wagowa tak
Wsad 6 kg
Poziom hałasu 61 dB
Kolor biały

Opis

video technologiedesign bezpieczeństwo PORÓWNAJ rzut techniczny w opakowaniu warto wiedzieć wybrane atrybuty Eco Bubble rewolucyjna technologia dynamicznej piany, która powstaje w wyniku połączenia detergentu, wody i powietrza.

Bęben Diamond Opływowy kształt bębna Diamond i specjalnie wyprofilowane otwory gwarantują sprawność każdego prania. Ekoczyszczenie bębna Funkcja stosuje gorącą wodę, aby pomóc Ci zachować stosownyą higienę i czystość we wnętrzu pralki.

Grzałka ceramiczna Podwójna powłoka ceramiczna broni grzałkę przed osadzającym się na niej kamieniem. Smart Check To system wykrywania i diagnostyki problemów, z podpowiedziami nieskomplikowanych rozwiązań. Blokada rodzicielska Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów podczas pracy pralki.

Wejdź do świata Eco Bubble Dowiedz się więcej o eco bubble Eco Bubble™. Chroń tkaniny, oszczędzaj energię Eco Bubble™* to bezprecedensowa technika, która jeszcze przed rozpoczęciem prania, łączy detergent z wodą i powietrzem stwarzając pianę Eco Bubble™*.

dynamiczne bąbelki wnikają w strukturę dzianin głębiej i nawet o 40 razy szybciej, aby każde Twoje pranie było maksymalnie skuteczne. *Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl różne ubrania idą w parze.

Skuteczne i energooszczędne pranie finezyjna, jedwabna apaszka i solidnie zabrudzone skarpetki prane razem? dzisiaj to możliwe. Subtelne dzianiny pozostaną bezpieczne, a pralka zużyje pokaźnie mniej energii.

Oszczędzasz czas i pieniądze. A wszystko to dzięki możliwości prania w niskiej temperaturze. Rewelacyjne efekty. Pranie w niskiej temperaturze precyzyjne pranie choćby w niskiej temperaturze. Tyle wystarczy, by sprawnie pousuwać najtrudniejsze zabrudzenia i plamy po kakao, winie, trawie czy makijażu.

Funkcja energiczna Piana. Sposób na choćby niełatwe zabrudzenia Specjalna funkcja dynamicznej Piany pomaga pozbyć się choćby najtrudniejszych plam na Twoich ubraniach. Przed rozpoczęciem wybranego programu prania, możesz włączyć dodatkowy cykl.

Pralka uruchamia specjalny tryb, który zmiękcza energiczne zabrudzenia (cykl namaczania przed praniem), żeby stały się łatwiejsze do usunięcia. Bąbelki aktywnie wnikają we włókna tkanin i rozpuszczają nawet zaschnięty na nich brud.

starczy jedno kliknięcie, żeby pozbyć się uporczywych zabrudzeń. EnergooszczędnośćDzięki zaimplementowaniu progresywnych technologii, nawet częstsze stosowanie pralki jest bardziej ekonomiczne. W trosce o zdrowiePozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.Każde pranie to genialnie czyste i wypłukane z detergentów ubrania.

Bez alergenów i związków mogących powodować podrażnienia. Ochrona tkaninDzięki dynamicznej pianie, sprawnie usuwa choćby niełatwe zabrudzenia i nie niszczy subtelnych tkanin takich, jak len, jedwab czy wełna.

Pranie w niskiej temperaturzePranie w niskiej temperaturze jest skuteczne, jak w 40°C. Twoje tkaniny pozostają bezpieczne, a Ty żyjesz oszczędniej i bardziej organicznie. Technologie - przyjemność stosowania Bęben Diamond.

Dba o finezyjne tkaniny Pralka posiada specjalnie wyprofilowany bęben Diamond Drum, o zmniejszonych otworach. Dzięki czemu dzianiny są bardziej bronione przed uszkodzeniami. Genialne warunki do prania choćby najdelikatniejszych tkanin.

Ekoczyszczenie bębna. Zawsze czyste wnętrze Funkcja ekoczyszczenia wykorzystuje gorącą wodę i tryb szybkiego wirowania, żeby pomóc Ci w utrzymaniu adekwatnej czystości i higieny bębna, membrany, a także szyby drzwi.

wyśmienite rozwiązanie istotnie wtedy, gdy pranie pozostało w pralce zbyt długo. Smart Check. Inteligentne wsparcie dla Twojej wygody System Smart Check to funkcja, która pozwala rozpoznać i rozwiązać problemy związane z niepoprawną pracą pralki.

Diagnozuje usterki, po czym dostarcza szybkie i proste rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty. W trosce o Twoje dziecko - program prania "Dziecięce" Program prania ubranek "Dziecięce" korzysta z wysokiej temperatury oraz specjalnego trybu uzupełniającego płukania.

Ubrania są nie tylko znakomicie czyste po każdym praniu, lecz także starannie wypłukane z pozostałości detergentu. Opcja szybkiego prania Dzięki trybowi Quick Wash, nawet napięty plan dnia nie przeszkodzi Ci w zrobieniu prania.

starczy jedno kliknięcie, żeby w 15 minut odświeżyć lekko zabrudzone ubrania, których Ci potrzeba. Dostępne opcje: 15, 20, 30, 40, 50 i 60 minut. Innowacyjny design i wygoda Crystal Gloss™. Idealna linia, gustowny wygląd Dopracowana w każdym calu linia Crystal Gloss™ sprawia, że pralka staje się ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza.

Zaokrąglony przedni panel uzupełnia szeroki wyświetlacz z płaskimi przyciskami. Przyciski reagują nawet na niezwykle delikatny dotyk. Drzwi wyprodukowane zgodnie z technologią Samsung Touch of Color™ posiadają klarowną obwódkę, która bardzo designersko przedstawia się w towarzystwie pozostałych części urządzenia.

wyszukany wygląd i maksymalna funkcjonalność*. *Specyfikacje mogą różnić się w zależności od modelu. 11 programów pr..