Prezerwatywy Durex Performance Intense A3 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Prezerwatywy Durex Performance Intense A3 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 9.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Prezerwatywy DUREX Performax Intense 3szt.
9.99
MediaMarkt.pl
Durex Performax Intense Prezerwatywy 3 sztuki
12.19
Drogerie Natura
Prezerwatywy Durex Performance Intense A3
15.51
Świat-doznań.pl

Parametry

Producent:Durex
Kategoria:Prezerwatywy

Opis

Prążki i wypustki zaprojektowane, żeby jej podkręcić tempo i lubrykant PerformaTM z benzokainą, żeby jemu zwolnić rytm.
Prezerwatywy Durex Performax Intense wyprodukowane, aby zapewnić energiczne doznania obojgu partnerom i osiągnąć wspólny orgazm. Prążkowana powierzchnia z wypustkami ma podkręcić jej tempo, a lubrykant z benzokainą pokrywający ścianki od wewnątrz ma zwolnić mu rytm.Uwaga: Lubrykant, którym pokryte są prezerwatywy, może wywoływać wysypkę, podrażnienie, pieczenie albo swędzenie. Unikaj kontaktu z oczami i zmyj go po użyciu. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać wykorzystywanie prezerwatywy. Jeśli problem nie ustępuje, należy skontaktować się z lekarzem.Nie należy używać tych prezerwatyw, jeśli któreś z partnerów ma podrażnioną albo uszkodzoną skórę. Jeśli w trakcie użytkowania tych prezerwatyw u któregoś z partnerów wystąpią problemy z oddychaniem lub sinienie warg, należy natychmiast przerwać ich stosowanie i skontaktować się z lekarzem.Dzięki specjalnej technice wytwarzania prezerwatywy Durex Performax Intense mają przyjemniejszy aromat i nie rozpraszają. Dla bezpieczeństwa artykuł należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od działania promieni słonecznych.

Szerokość nominalna 56 mm
klarowne, z naturalnego lateksu
O kształcie easy-on, zakończone zbiorniczkiem
Testowane dermatologicznie
W 100% testowane elektronicznie
Każdego dnia miliony osób na całym świecie ufają Durexowi, marce z ponad 80-letnim doświadczeniem.

Durex nie tylko spełnia światowe normy w zakresie wytwarzania prezerwatyw, lecz je przewyższa, dając ci pewność i radość z seksu

3 sztuki