680g kompot czereśniowy bez pestek tradycyjna receptura marki Krokus promocja 2019

Cena11.49
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie PyszneEko.pl

Parametry

Producent:Krokus
Kategoria:Przetwory warzywne i owocowe
Rodzaj owocowy

Opis

Kompot czereśniowy posiada jędrne i stanowczo smaczne, wydrylowane owoce. Dzięki prędkiemu procesowi produkcji zachowują one świeżość i pozwalają cieszyć się smakiem letnich owoców poprzez cały rok. Kompot jest skoncentrowany oraz esencjonalny, dlatego warto rozcieńczyć go odrobiną wody. Jest on rewelacyjnym zamiennikiem dla napojów owocowych i gazowanych, dzięki któremu nie tylko ugasimy pragnienie, ale dostarczymy sobie wyjątkowo cennych mikroelementów i substancji odżywczych. Szklanka kompotu może śmiało być jedną z pięciu zalecanych dziennych porcji owoców i warzyw. Produkt ten jest znakomitym zamiennikiem dla napojów owocowych i gazowanych. A owoce nieprzeciętnie nadają się do ciast, sałatek, pieczeni i deserów.
Wartości odżywcze na 100g:

wartość energetyczna 83 kcal / 345 kJ
tłuszcz 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany 21 g
w tym cukier 19 g
białko 0,9 g
sól 0 g

elementy:

czereśnie, woda, cukier
UWAGA: Może zawierać pestki.
Masa netto: 680 g / Masa bez zalewy: 320 g
O firmie:

producent Krokus Przetwórstwo Owoców i Warzyw to rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami sięgającymi 1993 roku. Marka działa w Pająkowie na granicy województw mazowieckiego i lubelskiego, niedaleko Kazimierza nad Wisłą, Janowca i Puław. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się tylko eksportem, by na rodzimym rynku pojawić się w 2004 roku.
Krokus jest członkiem Polskiej Izby produktu Regionalnego i Lokalnego i Sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Ich produkty polecano w przewodnikach kulinarnych Le Guide de Gourmands i SlowFood Polska. To laureat tytułu Polskiego Producenta Żywności i Lauru Marszałka Województwa Mazowieckiego.
producent produkuje przetwory w oparciu o zasady GHP/GMP oraz HACCP.