Czosnek mielony eko 50g - marki Dary natury promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Czosnek mielony eko 50g - marki Dary natury oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Czosnek Mielony 50g - Dary Natury EKO
4.49
PyszneEko.pl
CZOSNEK MIELONY BIO 50 g - DARY NATURY
4.70
Organical.pl - Bio Produkty
CZOSNEK MIELONY BIO 50 g - DARY NATURY
5.04
Naturik.pl
Czosnek mielony BIO 50g - Dary Natury
5.40
Organical.pl - Bio Produkty
Czosnek mielony BIO 50g
5.40
Hurtownia Suplementów Diety i Kosmetyków Relax
Czosnek mielony BIO 50g
5.40
SwansonPolska.pl
CZOSNEK MIELONY BIO 50 g - DARY NATURY
5.89
biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Dary Natury
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj czosnek

Opis

CO WARTO WIEDZIEĆ O LNIE?

  • Po łacinie oznacza „najpożyteczniejszy". Nazwa ta odnosi się to szerokiego wykorzystania lnu w codziennym życiu, każda część rośliny jest szanowana i stosowana, od włókien, przez nasiona po olej znajdujący się wewnątrz ziaren.
  • Len jest jednym z najstarszych gatunków roślin uprawnych. Już w starożytności nasiona lnu były wykorzystywane w kuchni. Prażono je, proszkowano i spożywano z gotowanym ryżem, odrobiną wody i soli.
  • Dziś do celów kulinarnych wykorzystuje się nie tylko całe nasiona,jeszcze wytłaczany z nich olej oraz siemię lniane odtłuszczone mielone. Nasiona lnu są popularnie nazywane siemieniem lnianym, które można spożywać kompletnie z łuskami albo zmielone.
  • Len obejmuje ponad 180 gatunków rosnących na rozmaitych kontynentach świata. W Polsce spotykanych jest 8 gatunków, a wśród nich - len złocisty, który należy do tych popularniejszych odmian.

Produkty Dr Gaja nie zawierają zbędnych dodatków do żywności i są w 100% naturalne. Ważne jest dla nas endogeniczne pochodzenie surowców, dlatego większość naszych artykułów pochodzi z ziem, gdzie są uprawiane od wieków.

Suszenie jest naturalnym procesem, który pozwala nie tylko przedłwykorzystać solidność, lecz także zachować cenne walory produktu.

Sposób użycia:

Len złocisty można stosować do wypieku pieczywa, zagęszczenia zup lub sosów. To doskonały dodatek do jogurtu lub płatków śniadaniowych z mlekiem. Można go także spożywać w formie kleiku (trzy razy dziennie): 1 łyżeczkę siemienia lnianego zalać ciepłą wodą i wymieszać. Można urozmaicić owocami, jogurtem, ziołami albo dodać do soku.

Etykieta:

LEN ZŁOCISTY ODTŁUSZCZONY, SUSZONY, DR GAJA

komponenty: nasiona lnu złocistego 100%
Masa netto: 250 g

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kraj pochodzenia lnu: Polska
Kraj produkcji: Polska