Dary Natury (p): kardamon mielony - 50 g (5902741001924) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dary Natury (p): kardamon mielony - 50 g (5902741001924) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8.1 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Kardamon mielony 50g
8.10
Organical.pl - Bio Produkty
Kardamon EKO 50g Dary Natury (Mielony lub ziarno: Kardamon mielony 50g)
9.90
Sklep Puregreen - najlepsze wyciskarki do soków.

Parametry

Producent:Dary Natury
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj kardamon

Opis

OPIS: KARDAMON MIELONY - DARY NATURY. mało kto wie, lecz kardamon jest uważany za jedną z najwykwintniejszych i najdroższych przypraw świata (na drugim miejscu po szafranie). Charakteryzuje go charakterystyzny zapach i słodki silnie korzenny a zarazem palący smak. W kuchni znajduje szczególnie szerokie zastosowanie jako dodatek do chleba, ciast tj. Piernik i sałatek. Co raz cześciej dodaje się go w mięs, wędlin a nawet makaranów. Wszystkim podóżnikom nie obca jest kawa z kardamonem, spotykana w krajach arabskich.

Kardamon doskonale pasuje też do wytwarzania olejku aromatycznego, dzięki temu z powodzeniem używany jest cukiernictwie, perfumeriach czy biznesie tytoniowym. Korzystania z usług tego ostateniego bardzo odbradzamy. Nie zmienia to jednak faktu,zapach wyprodukowany poprzez kardamon jest tak energiczny, że skutecznie radzi sobie z mniej przyjaznymi a na neutralnym podłożu, rozsiewa wyjątkowo przyjemny korzenny aromat.


SKŁAD: Kardamon 100%. Przyprawa bez chemii.DLA ZDROWIA: Kardamon, stosowany jest od dawna w medycynie konwencjonalnej, medycynie chińskiej oraz medycynie ayurwedyjskiej i nie można się temu dziwić. Ma on aż tak dobry wpływ na nasze zdrowie, że szkoda byłoby nie korzystać z jego dobroci. My przytaczamy jedynie niektóre z jego ogromnych możliwośi:

  • Kardamon dodany do posiłków czy napojów odświerza nasz oddech.
  • Rzucie kardamonu pozwala efektywnie toczyć boje z bakteriami
  • Kardamon rewelacyjnie oddziaływujo na nasz układ moczowy. Pomaga likwidujeć toksyny z dróg moczowych, pęcherza moczowego i nerek, nadmiar wody i soli, stanowi także pomoc w zwalczaniu zakażeń.
  • Kardamon wpiera nasz organizm w okresie przeciębień i osłabienia. Nieprzeciętnie pasuje do łagodzenia objawów kaszlu.