KARDAMON MIELONY EKO 50g - Dary Natury promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem KARDAMON MIELONY EKO 50g - Dary Natury oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Kardamon Mielony 50g - Dary Natury EKO
14.99
PyszneEko.pl
Kardamon Mielony BIO 50 g Dary Natury
16.37
BioSklep sklep ekologiczny
KARDAMON MIELONY BIO 50 g - DARY NATURY
16.49
biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Dary Natury
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj kardamon

Opis

Kardamon wraz z szafranem dzierżą berło najdroższych przypraw na świecie – owoce tego pierwszego dojrzewają aż dwa i pół roku.
Kardamon znany jest ze swego standardowego smaku.
Skład:

BIO kardamon mielony* 100%
*towar rolnictwa ekologicznego.

Kraj pochodzenia: Sri Lanka

O firmie Dary Natury:

Dary Natury to marka specjalizująca się w produkowaniu i dystrybucji zdrowej żywności. Tereny leśne, z których pozyskiwane są surowce zielarskie producenta, zostały objęte dokumentem naturalnym. Badania chemiczne potwierdzają, że jest to jeden z najczystszych zakątków kraju i nie stwierdza się tu występowania skażeń środowiska. Co ważne, w trakcie zbiorów zachowywane są szczególne zasady ochrony środowiska, a zioła zbierane są w najszczególniej optymalnych dla poszczególnych gatunków okresach. Przy tworzeniu artykułów, Dary Natury korzystają z klasycznych metod i mądrości poprzednich pokoleń. Marka zajmuje się także propagowaniem wiedzy zielarskiej.