PRZYPRAWA DO DAŃ WEGETARIAŃSKICH EKO 40g - Dary Natury (5902768527513) promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem PRZYPRAWA DO DAŃ WEGETARIAŃSKICH EKO 40g - Dary Natury (5902768527513) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Przyprawa Do Dań Wegetariańskich 40g - Dary Natury EKO
2.99
PyszneEko.pl
Przyprawa do Dań Wegetariańskich BIO 40 g Dary Natury
3.05
BioSklep sklep ekologiczny
PRZYPRAWA DO DAŃ WEGETARIAŃSKICH BIO 40 g - DARY NATURY
3.09
biogo.pl - tylko natura
Ekologiczna przyprawa do dań wegetariańskich
3.39
Frisco.pl

Parametry

Producent:Dary Natury
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj mieszanka przypraw

Opis

Przyprawa do dań wegetariańskich to kompilacja aromatycznych i bogatych w smak naturalnych ziół. Polecamy do zróżnicowanych dań wegańskich i wegetariańskich i do sosów. Przyprawa pakowana jest ręcznie.
Skład:

kminek*, czarnuszka*, kozieradka*, gorczyca*, kolendra*, oregano*, owoc berberysu*, koper włoski*, rozmaryn*, korzeń arcydzięgla*,
*artykuł rolnictwa organicznego.

O firmie Dary Natury:

Dary Natury to producent specjalizująca się w produkcji i dystrybucji zdrowej żywności. Tereny leśne, z których pozyskiwane są ascetycznce zielarskie producenta, pozostały objęte certyfikatem ekologicznym. Badania chemiczne potwierdzają, że jest to jeden z najczystszych zakątków kraju i nie stwierdza się tu występowania skażeń środowiska. Co ważne, w trakcie zbiorów zachowywane są szczególne zasady ochrony środowiska, a zioła zbierane są w najmocniej stosownych dla poszczególnych gatunków okresach. Przy tworzeniu towarów, Dary Natury korzystają z tradycyjnych metod i mądrości poprzednich pokoleń. Firma zajmuje się także propagowaniem wiedzy zielarskiej.