PRZYPRAWA DO DAŃ WEGETARIAŃSKICH EKO 40g - Dary Natury (5902768527513) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem PRZYPRAWA DO DAŃ WEGETARIAŃSKICH EKO 40g - Dary Natury (5902768527513) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Przyprawa Do Dań Wegetariańskich 40g - Dary Natury EKO
2.99
PyszneEko.pl
Przyprawa do dań wegetariańskich BIO 40g
3.35
SwansonPolska.pl
Przyprawa do dań wegetariańskich BIO 40g
3.35
Hurtownia Suplementów Diety i Kosmetyków Relax
PRZYPRAWA DO DAŃ WEGETARIAŃSKICH BIO 40 g - DARY NATURY
3.39
biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Dary Natury
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj mieszanka przypraw

Opis

Przyprawa do dań wegetariańskich to kompilacja aromatycznych i bogatych w smak naturalnych ziół. Polecamy do zróżnicowanych dań wegańskich i wegetariańskich i do sosów. Przyprawa pakowana jest ręcznie.
komponenty:

kminek*, czarnuszka*, kozieradka*, gorczyca*, kolendra*, oregano*, owoc berberysu*, koper włoski*, rozmaryn*, korzeń arcydzięgla*
*artykuł rolnictwa ekologicznego.

Przechowywać w suchym miejscu.

O firmie Dary Natury:

Dary Natury to marka specjalizująca się w produkowaniu i dystrybucji zdrowej żywności. Tereny leśne, z których pozyskiwane są bezkompromisowce zielarskie producenta, pozostały objęte atestem naturalnym. Badania chemiczne potwierdzają, że jest to jeden z najczystszych zakątków kraju i nie stwierdza się tu występowania zanieczyszczeń środowiska. Co ważne, podczas zbiorów zachowywane są szczególne zasady ochrony środowiska, a zioła zbierane są w najmocniej optymalnych dla poszczególnych gatunków okresach. Przy tworzeniu towarów, Dary Natury korzystają z konwencjonalnych metod i mądrości poprzednich pokoleń. Firma zajmuje się także propagowaniem wiedzy zielarskiej.