Przyprawa do mięsa pieczonego eko 50g - marki Dary natury promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Przyprawa do mięsa pieczonego eko 50g - marki Dary natury oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4.29 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Przyprawa Do Mięsa Pieczonego 50 g - Dary Natury EKO
4.29
PyszneEko.pl
Przyprawa do mięsa pieczonego BIO 50g
4.50
Hurtownia Suplementów Diety i Kosmetyków Relax
Przyprawa do mięsa pieczonego BIO 50g
4.50
SwansonPolska.pl
PRZYPRAWA DO MIĘSA PIECZONEGO BIO 50 g - DARY NATURY
4.69
biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Dary Natury
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj mieszanka przypraw

Opis

Mięsne pieczenie to szlachetne dania, które przyrządzamy na specjalne okazje, jak uroczyste przyjęcia czy święta.
Powinny być trafnie przyprawione, by każdy ich kęs był pełen wyszukanego smaku.
kombinacja ekologicznej przyprawy „Dary Natury” to specjalnie dobrane zioła, które w unikatowy sposób nadadzą smaku potrawie.
komponenty:

cebula*, kminek*, papryka słodka* (15%), papryka ostra* (15%), czosnek*, gorczyca*, pieprz czarny*, tymianek*, chrzan*, kolendra*
*towar rolnictwa ekologicznego.

Przechowywać w suchym miejscu.

O firmie Dary Natury:

Dary Natury to producent specjalizująca się w produkowaniu i dystrybucji zdrowej żywności. Tereny leśne, z których pozyskiwane są bezkompromisowce zielarskie producenta, pozostały objęte certyfikatem ekologicznym. Badania chemiczne potwierdzają, iż jest to jeden z najczystszych zakątków kraju i nie stwierdza się tu występowania zanieczyszczeń środowiska. Co ważne, w trakcie zbiorów zachowywane są szczególne zasady ochrony środowiska, a zioła zbierane są w najbardziej adekwatnych dla poszczególnych gatunków okresach. Przy tworzeniu towarów, Dary Natury korzystają z tradycyjnych metod i mądrości poprzednich pokoleń. Marka zajmuje się także propagowaniem wiedzy zielarskiej.