Przyprawa do ryb i owoców morza eko 40g - marki Dary natury promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Przyprawa do ryb i owoców morza eko 40g - marki Dary natury oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Przyprawa Do Ryb i Owoców Morza 40g - Dary Natury EKO
5.49
PyszneEko.pl
Przyprawa do Ryb i Owoców Morza BIO 40 g Dary Natury
6.27
BioSklep sklep ekologiczny
PRZYPRAWA DO RYB I OWOCÓW MORZA BIO 40 g - DARY NATURY
6.39
biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:Dary Natury
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj mieszanka przypraw

Opis

Przyprawa do ryb i owoców morza jest doskonała do posypywania ryby przed panierowaniem,także jako komponent farszu lub sosu. Uatrakcyjnia dania z ryb i owoców morza smażonych, pieczonych i gotowanych. Dzięki zawartości wykorzystanych ziół i warzyw nadają jej charakterystyczny aromat.
Skład:

ziele angielskie*, pieprz czarny*, bazylia*, traw cytryowa8, liść laurowy*, cebula*, gałka muszkatołowa*, imbir*, macierzanka*, bylica* (w zróżnicowanych proporcjach),
*towar rolnictwa ekologicznego.

O firmie Dary Natury:

Dary Natury to marka specjalizująca się w tworzeniu i dystrybucji zdrowej żywności. Tereny leśne, z których pozyskiwane są bezkompromisowce zielarskie producenta, pozostały objęte certyfikatem naturalnym. Badania chemiczne potwierdzają, że jest to jeden z najczystszych zakątków kraju i nie stwierdza się tu występowania zanieczyszczeń środowiska. Co ważne, podczas zbiorów zachowywane są szczególne zasady ochrony środowiska, a zioła zbierane są w najmocniej stosownych dla poszczególnych gatunków okresach. Przy tworzeniu towarów, Dary Natury korzystają z klasycznych metod i mądrości poprzednich pokoleń. Firma zajmuje się także propagowaniem wiedzy zielarskiej.