Przyprawa do ryb i owoców morza eko 40g - marki Dary natury promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Przyprawa do ryb i owoców morza eko 40g - marki Dary natury oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5.26 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
PRZYPRAWA DO RYB I OWOCÓW MORZA BIO 40 g - DARY NATURY
5.26
Organical.pl - Bio Produkty
Przyprawa Do Ryb i Owoców Morza 40g - Dary Natury EKO
5.49
PyszneEko.pl
PRZYPRAWA DO RYB I OWOCÓW MORZA BIO 40 g - DARY NATURY
5.65
Naturik.pl
PRZYPRAWA DO RYB I OWOCÓW MORZA BIO 40 g - DARY NATURY
6.39
biogo.pl - tylko natura
PRZYPRAWA DO RYB I OWOCÓW MORZA BIO 40G DARY NATURY
6.39
Biocomplete.pl
Przyprawa do ryb i owoców morza BIO 40g
6.50
Hurtownia Suplementów Diety i Kosmetyków Relax
Przyprawa do ryb i owoców morza BIO 40g
6.50
SwansonPolska.pl

Parametry

Producent:Dary Natury
Kategoria:Przyprawy i zioła
Rodzaj mieszanka przypraw

Opis

Przyprawa do ryb i owoców morza jest doskonała do posypywania ryby przed panierowaniem,także jako komponent farszu lub sosu. Uatrakcyjnia dania z ryb i owoców morza smażonych, pieczonych i gotowanych. Dzięki zawartości wykorzystanych ziół i warzyw nadają jej charakterystyczny aromat.
elementy:

ziele angielskie*, pieprz czarny*, bazylia*, traw cytryowa8, liść laurowy*, cebula*, gałka muszkatołowa*, imbir*, macierzanka*, bylica* (w zróżnicowanych proporcjach),
*towar rolnictwa naturalnego.

Przechowywać w suchym miejscu.

O firmie Dary Natury:

Dary Natury to firma specjalizująca się w wytwarzaniu i dystrybucji zdrowej żywności. Tereny leśne, z których pozyskiwane są bezkompromisowce zielarskie producenta, zostały objęte certyfikatem ekologicznym. Badania chemiczne potwierdzają, iż jest to jeden z najczystszych zakątków kraju i nie stwierdza się tu występowania skażeń środowiska. Co ważne, podczas zbiorów zachowywane są szczególne zasady ochrony środowiska, a zioła zbierane są w najbardziej trafnych dla poszczególnych gatunków okresach. Przy tworzeniu produktów, Dary Natury korzystają z konwencjonalnych metod i mądrości poprzednich pokoleń. Producent zajmuje się także propagowaniem wiedzy zielarskiej.