Piękny trawnik, Multico promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Piękny trawnik, Multico oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.63 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Piękny trawnik. Ogrodnik doskonały. - Mynett Maciej, Prończuk Maria, Prończuk Sławomir
23.63
InBook.pl
Ogrodnik doskonały. Piękny trawnik
28.49
TaniaKsiazka.pl
OGRODNIK DOSKONAŁY. PIĘKNY TRAWNIK
37.00
Netaro

Parametry

Producent:Multico
Kategoria:Przyroda (flora i fauna)
ISBN 9788370738082
Oprawa twarda
Autor Mynett Maciej, Prończuk Maria, Prończuk Sławomir
Wydawnictwo Multico
Ilość stron 112
Rok wydania 2010

Opis

Wydanie 2010r.

Oprawa twarda.

Strony 112.

Format 13,0x26,0 cm."przepiękny trawnik" - poradnik zakładania i pielęgnacji Zadbany trawnik jest najefektowniejszą ozdobą ogrodu, jego wizytówką, dumą ogrodnika. Czy jest skomplikowany w założeniu? Co zrobić, by był dynamicznie zielony? Książka "piękny trawnik" to jedyny poradnik na rynku zawierający kompletny komplet informacji {pomocn|przydatn)ych dla ogrodnika amatora, który chciałby założyć trawnik i umiejętnie go pielęgnować.

Autorzy, specjaliści od zakładania i pielęgnacji trawników, wiedzą o nich wszystko. Zdradzają tajniki przygotowania podłoża, doboru odpowiednich mieszanek, dawkowania nawozów, sposobu podlewania, koszenia i przewietrzania oraz walki z chorobami i szkodnikami.

Uzupełnieniem poradnika jest katalog najpopularniejszych gatunków traw polecanych do polskich warunków i roślin, które mogą zastąpić trawnik oraz kalendarz prac i zestawienia pomocne w pielęgnacji.