Polar V800 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Polar V800 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kabel POLAR do Polar V800
129.99
ELECTRO.pl
Kabel POLAR do Polar V800
129.99
Media Expert

Parametry

Producent:Polar
Kategoria:Pulsometry
Funkcje datownik, podświetlenie, termometr, Wysokościomierz, GPS, licznik kalorii, alarm, krokomierz, funkcje treningowe, wodoszczelny, stoper

Opis

Polar V800 HR czerwony

Zegarek sportowy z zaimplementowanym GPS. Funkcje Smart Coaching i GPS pozwalające osiągnąć najwyższą formę

Dla profesjonalistów i ambitnych amatorów chcących osiągnąć szczytową formę

Polar V800 HR - w zestawie:

 • Komputer treningowy Polar V800
 • Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7
 • Specjalny przewód USB
 • Instrukcja obsługi Polar V800

Funkcje pomiaru wysiłku
 • Test ortostatyczny - Test ortostatyczny to prosty i bezawaryjny test określający bieżący stan organizmu. Przedstawia, w jaki sposób Twoje serce reaguje na trening i inne czynniki takie jak stres czy choroba. Regularne przeprowadzanie tego testu pomoże Ci poznać lepiej Twoje tętno i czynniki, które posiadają na nie wpływ. Dzięki czemu możesz dostosować swój trening tak, by organizm otrzymał stosownyą dawkę odpoczynku wtedy, kiedy tego potrzebuje.
 • Konfigurowalne limity stref tętna - Limity stref tętna można ustawić na trzy sposoby: wybrać domyślne strefy, które są obliczane na podstawie tętna maksymalnego; wprowadzić je samodzielnie lub wybrać strefy określone na podstawie wartości progowych.
 • HRmax (wprowadzone przez użytkownika)
 • HRmax (na podstawie wieku) - Najwyższa ilość uderzeń serca na minutę (bpm) w trakcie największego wysiłku fizycznego. Aby wstępnie oszacować maksymalne tętno, odejmij swój wiek od liczby 220. Wskaźnik HRmax jest przydatny do określania dynamiczności treningu w taki sam sposób jak w sytuacji stref aktywności. Niektóre produkty producenta Polar określają tętno maksymalne, przeprowadzając Polar Fitness Test (zob. HRmax (na podstawie Polar Fitness Test)).
 • Polar Fitness Test
 • Polar OwnCal ® – Inteligentny licznik kalorii - Najdokładniejszy licznik spalanych kalorii przystępny na rynku. Pozwala określić liczbę kalorii spalonych podczas treningu w oparciu o Twoją masę ciała, wzrost, wiek, płeć i aktywność intensywności fizycznej. Inteligentny licznik kalorii jest przystępny w monitorach pracy serca i monitorach intensywności fizycznej.
 • Strefy bazujące na tętnie z alarmem dźwiękowym i wizualnym - Możesz zdefiniować strefy dla sesji treningowych w oparciu o tętno, co pomoże określić właściwą aktywność treningu. Jeśli osiągniesz wartości spoza aktualnej strefy, komputer treningowy poinformuje Cię o tym alarmem dźwiękowym i wizualnym.
 • samoczynnie ustawiane limity HR (bpm / %) na podstawie wieku - Komputer treningowy samoczynnie określa limity tętna zależnie od maksymalnego tętna, wyszczególnionego na podstawie wieku (220 minus wiek), dzięki temu trening jest bezpieczny i efektywny. Limity są podawane jako ilość uderzeń serca w ciągu minuty (bpm) albo jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%). Zobacz także część „Ręcznie ustawiane limity”.
 • Średnie, niewiele znaczące i maksymalne tętno z treningu
 • Tętno - bpm / % - Pomiar tętna zezwala na określenie aktywności pracy serca. Tętno może być wyrażone jako liczba uderzeń na minutę (bpm) albo jako procentowa wartość tętna maksymalnego (%).
 • Strefy tętna - Strefy tętna pozwalają w prosty sposób wybrać i obserwować aktywność treningu i ćwiczyć według programów opartych na tętnie. Domyślne strefy tętna są określone na podstawie procentowej wartości Twojego maksymalnego tętna (HRmax) i opisywane są jako: szczególnie lekka (50–60% HRmax), lekka (60–70% HRmax), umiarkowana (70–80% HRmax), ciężka (80–90% HRmax) i maksymalna (90–100% HRmax). Możesz także określić swoje własne strefy tętna.
 • Rezultat treningu - informacje zwrotne wyświetlane błyskawicznie po zakończeniu treningu zmotywują Cię do dalszej pracy. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki jest wpływ poszczególnych treningów na Twój organizm, funkcja ta poda Ci wszystkie wymagane dane. Po każdej sesji wyświetlane jest krótkie podsumowanie, a szczegółowe dane zapisywane są w pliku treningowym lub są przesyłane na serwis internetowy, celem jeszcze pełniejszej analizy.
 • Obciążenie treningowe - ukazuje, w jaki sposób trening wpłynął na Twój organizm i ułatwia porównywanie obciążeń wywoływanych przez rozmaite typy treningu. Regularne monitorowanie obciążeń pomaga wyszczególnić własne granice, uniknąć niedotrenowania i przetrenowania, a także zespoić intensywność i czas trwania treningów do dziennych i tygodniowych celów.
 • Stan regeneracji - Znajdź nieprzeciętną proporcję między treningiem a wypoczynkiem. Poznaj faktyczny stan Twojego organizmu, zanim zainicjujesz kolejny trening. Ocena stanu regeneracji bazuje na skumulowanym obciążeniu treningowym, a także pomiarze codziennej dynamiczności. Ciągłe monitorowanie stanu regeneracji pomoże Ci jeszcze mądrzej planować treningi – unikając przy tym niedotrenowania albo przetrenowania.
Funkcje intensywności
 • Całodobowy pomiar energiczności - Całodobowy pomiar energiczności rejestruje Twoją codzienną intensywność na najróżniejszych poziomach aktywności – bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Liczy ponadto pokonane kroki i spalone kalorie.
 • Cel związany z dynamicznością - Wyświetl swój dzienny cel związany z aktywnością i wskazówki, które pomogą Ci go osiągnąć. Dzienny cel jest określany na podstawie Twoich danych osobowych i wybranego poziomu aktywności. Pasek aktywności wypełnia się w ciągu dnia w miarę wykonywania ćwiczeń. Dzięki przydatnym wskazówkom, takim jak „idź na 50-minutowy spacer albo pobiegaj poprzez 20 minut”, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz osiągnąć założony na dany dzień cel. Szybciej realizuj cele, wykonując bardziej energiczne ćwiczenia, lub wybierz umiarkowane tempo, w którym ćwiczenia rozłożone są na dłuższy czas. Więcej wskazówek dotyczących osiągania celów związanych z aktywnością można znaleźć w aplikacji przenośnej i serwisie internetowym Polar Flow.
 • Kroki i dystans - Urządzenie liczy kroki zrobione w ciągu dnia. Ilość kroków jest szacowana na podstawie częstotliwości, intensywności i regularności ruchów nadgarstka. Aplikacja przenośna Polar Flow demonstruje także dystans obliczony na podstawie liczby kroków.
 • Czas dynamiczności - Czas aktywności prezentuje łączny czas ćwiczeń o niskiej, przeciętnej i wysokiej dynamiczności. W aplikacji przenośnej i serwisie internetowym Polar Flow możesz również zobaczyć czas spędzony na treningu w poszczególnych strefach intensywności.
 • Czas i jakość snu - Wymagana liczba snu i odpoczynku to szczególnie jednostkowe wskaźniki, które są zależne od kilku czynników, takich jak obciążenie treningowe, stres, kondycja fizyczna i jednostkowe różnice. Aplikacja mobilna i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci dane na temat czasu i jakości Twojego snu. Analizując swój sen, możesz zobaczyć, jaki wpływ mają na niego wszelkie zmiany w Twoim rutynowym życiu i odnaleźć równowagę między odpoczynkiem, intensywnością i treningiem.
 • Korzyści z intensywności - Funkcja Korzyści z energiczności dostarcza danych na temat profitów płynących z dynamiczności danego dnia, tygodnia i miesiąca oraz efektów długookresowego siedzenia. Obszerniejsza aktywność fizyczna przekłada się na obszerniejsze korzyści dla zdrowia. Przejrzyj swoje postępy w aplikacji przenośnej Polar Flow albo wyświetl szczegółowe dane dotyczące pozytywnego wpływu na zdrowie w serwisie internetowym Polar Flow.
 • poziomy aktywności - Urządzenie Polar pilnuje Twoją codzienną aktywność na pięciu różnorodnych poziomach aktywności: odpoczynek, siedzenie, niski, średni i wysoki. Przejrzyj swoją dynamiczność w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej Polar Flow. Możesz też porównywać różnorodne stopnie aktywności: im wyższy poziom, tym szybciej osiągniesz swój cel. Znajdź przykłady czynności o minimalnej, przeciętnej i pokaźnej dynamiczności w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej Polar Flow.
 • Powiadomienie o braku aktywności - Siedzenie przez długi czas niekorzystnie wpływa na zdrowie, choćby w dni, w które trenujesz i dostarczasz organizmowi wystarczającą dawkę aktywności. Siedzenie ma negatywny wpływ na krążenie krwi, przemianę materii, wydatek energetyczny i gotowość organizmu do treningu. Urządzenie przypomina o tym, aby wstać po 55 minutach siedzenia i pomaga scalić aktywność z powszednimi obowiązkami. Po godzinie siedzenia wyświetlone zostanie powiadomienie o braku intensywności, które będzie widoczne w aplikacji i serwisie internetowym Flow. Rozpoznaj wzorce swej codziennej energiczności i znajdź sposób, żeby prowadzić zdrowszy tryb życia.
Funkcje treningowe
 • parametry dotyczące pływania – pływanie w basenie - pilnuj swoją skuteczność pływania dzięki funkcji samoczynnego wykrywania stylu, dystansu, tempa, długości basenu, a nawet czasu odpoczynku. Analizuj każdą długość basenu lub fazę treningu dla danego stylu pływackiego w serwisie internetowym Polar Flow. Wynik SWOLF zezwala na poprawę techniki pływania i monitorowanie postępów.
 • Timer interwałów - W oparciu o dystans lub czas możesz ustawić dwa timery dla dowolnych ćwiczeń interwałowych.
 • Treningi interwałowe z podpowiedziami – oparte na tętnie / dystansie - Stwórz trening interwałowy oparty na czasie, tętnie lub dystansie, a otrzymasz podpowiedzi i wskazówki podczas jego realizowania.
 • HeartTouch - Bezdotykowy przycisk - Po włączeniu funkcji HeartTouch w trakcie treningu masz dostęp do rozmaitych danych treningowych bez konieczności naciskania przycisków, np. Jeśli trenujesz w rękawiczkach utrudniających naciskanie – wystarczy jedynie przystawić komputer treningowy do nadajnika.
 • Sygnalizacja za pomocą wibracji i dźwięków - w trakcie treningu pulsometr emituje sygnały dźwiękowe lub wibracje, zawiadamiając Cię, że musisz zwolnić lub przyspieszyć, żeby osiągnąć zaplanowane cele treningowe.
 • Funkcje dotykowe - Po mocnym stuknięciu w wyświetlacz komputera treningowego w trybie wyświetlania czasu pojawi się stan regeneracji. Można także potężnie stuknąć w wyświetlacz podczas treningu, żeby odnotować okrążenie, zmienić widok informacji treningowych lub włączyć podświetlenie.
 • Ręczne i samoczynne okrążenia
 • Profile sportowe (edytowalne) - Funkcja pozwala na dodanie wszystkich ulubionych sportów, które uprawiasz i skonfigurowanie ustawień dla każdego z nich. Przykładowo, możesz ustawić poszczególne ekrany – wybrać jakie informacje mają być wyświetlane podczas treningu: tętno, prędkość, dystans albo inne, w zależności od Twoich upodobań oraz wymagań treningowych. Funkcja automatycznie lokalizuje dodane przez Ciebie sensory. Możesz skonfigurować do 15 (w sytuacji urządzenia Polar RCX5), do 20 (w sytuacji urządzenia Polar V800 i M400) lub do 4 profili sportowych (w sytuacji urządzenia V650).
 • Czasy zmian pomiędzy dyscyplinami sportu - Funkcja demonstruje czas, który był niezbędny na zmianę pomiędzy dyscyplinami sportu.
 • Trening multisportowy - by zmienić dyscyplinę sportu podczas treningu lub np. Triathlonu, jedynie kilka razy nacisnąć przycisk.
 • ZonePointer
 • Konfiguracja wyświetlacza - Możesz tak skonfigurować komputer treningowy, żeby na wyświetlaczu prezentujene były te informacje, których Ci trzeba w czasie sesji treningowej. Ekran można skonfigurować z poziomu komputera.
 • Przypomnienie treningowe - Przypomina o piciu, jedzeniu albo innych ważnych czynnościach realizowanych podczas treningu.
 • ZoneLock - Funkcja ZoneLock pozwala zachować określoną aktywność ćwiczenia. Możesz wybrać blokadę strefy przed rozpoczęciem treningu albo w jego trakcie – wystarczy wtedy nacisnąć przycisk, gdy zaczniesz już ćwiczyć z określoną aktywnością.
Funkcje dostępne w serwisie internetowym Polar Flow
 • Krokomierz - Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala z łatwością określić dzienne cele związane z energicznością. Zalecana liczba kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.
 • nowoczesna analiza treningu - Możesz prosto przeanalizować każdy detal Twojego treningu, poznać staranniej swoje ćwiczenia i dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu.
 • Podgląd mapy - Korzystanie z sensora GPS podczas treningu pozwala na odtworzenie przebytej trasy na mapie. Mapa umożliwia bardziej szczegółową analizę informacji treningowych.
 • Odtwarzanie treningu - Funkcja video, dzięki której możesz analizować kluczowe momenty tras treningowych.
 • Czas i jakość snu - Funkcja samoczynnie początkuje pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia przenośne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci informacje na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja pozwala na detalowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy oraz czy na Twój sen posiadają wpływ zmiany w powszednim życiu.
 • Cele treningowe
 • typy aktywności - Strefy intensywności pozwalają na monitorowanie Twojej aktywności na pięciu przeróżnych poziomach aktywności: odpoczynek, siedzenie, niska, średnia i wysoka. Możesz sprawdzić swoją aktywność w serwisie internetowym i aplikacji Polar Flow na urządzenia mobilne. Możesz także porównać energiczność rozmaitych stref dynamiczności (niska, średnia i wysoka). Im wyższy poziom, tym szybciej osiągniesz swój cel. Przykłady czynności o małej, przeciętnej i obfitej dynamiczności możesz znaleźć w serwisie internetowym Polar Flow.
 • innowacyjna analiza energiczności - Dzięki raportom możesz w przystępny sposób przeanalizować swoją codzienną i długoterminową aktywność fizyczną. Całkowity czas energiczności przedstawia łączny czas wysiłku, który poprawnie wpływa na Twój organizm. Poza szczegółami dotyczącymi Twojej aktywności fizycznej i korzyści dla zdrowia, które się z nią wiążą, możesz ponadto otrzymywać informacje na temat zbyt długiego okresu braku aktywności.
 • Dziennik treningowy - Dziennik przystępny jest na stronie internetowej marki Polar. Po przesłaniu informacji treningowych z komputera treningowego do dziennika możesz z łatwością analizować swoją dynamiczność i planować przyszłe sesje treningowe. Przystępne są ponadto miesięczne i tygodniowe podsumowania.
 • Obciążenie treningowe - demonstruje, w jaki sposób trening wpłynął na Twój organizm i upraszcza porównywanie obciążeń powodowanych poprzez najróżniejsze typy treningu. Regularne monitorowanie obciążeń pomaga wskazać własne granice, uniknąć niedotrenowania i przetrenowania i zintegrować aktywność i czas trwania treningów do dziennych i tygodniowych celów.
 • Stan regeneracji - Znajdź wspaniałą proporcję między treningiem a wypoczynkiem. Poznaj faktyczny stan Twojego organizmu, zanim zainicjujesz kolejny trening. Ocena stanu regeneracji bazuje na skumulowanym obciążeniu treningowym oraz pomiarze codziennej dynamiczności. Ciągłe monitorowanie stanu regeneracji pomoże Ci jeszcze mądrzej planować treningi – unikając przy tym niedotrenowania albo przetrenowania.
Funkcje aplikacji Polar Flow na urządzenia przenośne
 • Krokomierz - Funkcja liczy kroki zrobione w ciągu dnia, co pozwala łatwo określić dzienne cele związane z energicznością. Zalecana ilość kroków wynosi minimum 10 000 dziennie.
 • Czas i jakość snu - Funkcja automatycznie początkuje pomiar czasu snu, gdy leżysz, a Twój organizm uspokaja się. Aplikacja na urządzenia mobilne i serwis internetowy Polar Flow podadzą Ci dane na temat czasu i jakości Twojego snu. Porównując czas spokojnego i niespokojnego snu, aplikacja pozwala na szczegółowy wgląd w to, jak Twój organizm wypoczywa w nocy i czy na Twój sen mają wpływ zmiany w codziennym życiu.
 • Natychmiastowa analiza treningu
 • Informacja o braku intensywności - Funkcja powiadomi Cię, jeśli zbyt długo siedzisz w jednym miejscu. V800 w aplikacji Flow demonstruje kiedy byłeś zbyt długo w bezruchu.
 • Kompatybilność z urządzeniami iPhone 4S i nowszymi, a także wybranymi urządzeniami z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S4 i S5 z systemem Android 4.3 albo nowszym
 • Łatwa synchronizacja z serwisem Polar Flow za pomocą Bluetooth® Smart
Funkcje zastosowanego GPS
 • Nawigowanie - Nawiguj w oparciu o Twoje trasy zarejestrowane podczas poprzednich treningów lub zarejestrowane i udostępnione przez użytkowników w serwisie internetowym Polar Flow
 • Powrót do punktu początkowego - Funkcja ta poprowadzi Cię najkrótszą drogą do punktu rozpoczęcia treningu i wskaże odległość od niego. Dzisiaj możesz bezpiecznie odkrywać świeże, nieznane trasy, wiedząc, iż jesteś o jedno naciśnięcie przycisku od miejsca rozpoczęcia treningu.
 • Autostart/stop - Po włączeniu tej funkcji komputer treningowy automatycznie inicjuje/kończy rejestrowanie treningu po ruszeniu/zatrzymaniu się.
 • Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i całkowity
 • szybkość / Tempo – bieżąca, i maksymalna
 • Running Index - Running Index to wskaźnik oparty na pomiarze pracy serca, a także szybkości w trakcie biegu. Wskazuje on na jakim poziomie znajduje się Twoja produktywność biegowa w danym dniu, zależna od kondycji oraz ekonomiki biegu. W pulsometrze V800 funkcja ta uwzględnia także nachylenie terenu.
 • Tryb oszczędzania energii - umożliwia wydłużenie czasu pracy akumulatora Twojego komputera treningowego w trakcie długich sesji treningowych. Możesz zapisywać dane z sensora GPS co jedną lub co 60 sekund. Dłuższy interwał umożliwia rejestrowanie danych poprzez dłuższy czas, podczas gdy krótszy interwał – rejestrowanie bardziej detalowych danych.
Funkcje sensora kadencji Bluetooth® Smart
 • Kadencja – aktualna, przeciętna i maksymalna
Funkcje sensora szybkości Bluetooth® Smart
 • szybkość – aktualna, średnia i maksymalna
 • Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i całkowity
 • Ustawienia roweru – dla trzech rowerów - W komputerze treningowym możesz zdefiniować ustawienia dla trzech rowerów. Po rozpoczęciu treningu wybierz rower z ustawieniami odpowiednimi dla bieżącej sesji treningowej.
 • Autostart/stop - Po włączeniu tej funkcji komputer treningowy automatycznie inicjuje/kończy rejestrowanie treningu po ruszeniu/zatrzymaniu się.
 • Tempo startowe - Funkcja Tempo startowe pozwala na wyznaczenie pożądanej szybkości/tempa na określonym dystansie. Pomaga dodatkowo regulować tempo biegu lub jazdy, prezentując aktualną prędkość/tempo i podając (w jednostkach czasu) różnicę w stosunku do założonej wartości.
 • Pomiar nachylenia terenu
Funkcje Kéo Power Bluetooth® SmartFunkcje Kéo Power Essentials Bluetooth® SmartFunkcje sensora biegowego Bluetooth® Smart
 • Rytm (kadencja) biegu – aktualny, średni i maksymalny
 • Dystans - treningu, okrążenia, wycieczki i całkowity
 • Test skoczności - Funkcja pomaga ocenić siłę, a także moc mięśni nóg oraz zmęczenie mięśni. Wymagany detektor biegowy Polar Bluetooth® Smart.
 • Tempo startowe - Funkcja Tempo startowe pozwala na wyznaczenie pożądanej prędkości/tempa na określonym dystansie. Pomaga również regulować tempo biegu albo jazdy, prezentując aktualną szybkość/tempo i podając (w jednostkach czasu) różnicę w stosunku do założonej wartości.
 • Running Index - Wskaźnik Running Index jest określany w oparciu o tętno i szybkość zmierzone podczas biegu. Pozwala uzyskiwać codziennie informacje na temat poziomu sprawności, jednocześnie wydolności aerobowej, jak i biegowej. Powiększenie produktywności wskazuje na ogólne rozszerzenie ekonomiki biegu. W pulsometrze V800 funkcja ta uwzględnia także nachylenie terenu.
 • Średnia długość kroku
 • szybkość/tempo – aktualne, przeciętne i maksymalne
 • Strefy oparte na szybkości/tempie z sygnalizacją dźwiękową i wizualną
Funkcje zapisu
 • Możliwość zapisu do 60 godzin treningu z włączonym GPS i pomiarem pracy serca.
 • Pliki treningowe (z podsumowaniami) - 14
 • Dziennik treningowy - Zapisuje do 80 godzin treningów (czas zapisu może się różnić w zależności od ustawień języka). Możesz wyświetlać dane treningowe z ostatnich czterech tygodni i dane o planowanych treningach w ciągu kolejnych czterech tygodni.
 • Zapis R-R - Funkcja zapisu R-R pozwala zapisywać odstępy czasu między poszczególnymi uderzeniami serca. Informacja ta jest także zapisywana jako bieżąca wartość tętna w uderzeniach na minutę. Korzystając z RS800CX lub CS600X możesz analizować (z precyzyjnością do 1 ms) zmienność pracy serca (HRV) w oprogramowaniu Polar ProTrainer 5. Informacje zapisane przy użyciu V800 są wyświetlane natomiast w serwisie internetowym Polar Flow.
 • Podsumowanie tygodniowe - Podsumowanie tygodniowe obejmuje dane treningowe z całego tygodnia. Po wybraniu tygodnia możesz oglądać odpowiadające mu informacje.
Przesyłanie informacji
 • Kompatybilność z systemami Windows XP, Windows 7, Windows 8 i nowszymi
 • Kompatybilność z aplikacją mobilną Polar Flow przez usługę Bluetooth Smart
 • Kompatybilność z systemem Mac OS X, wersje 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 i nowsze
 • Kompatybilność z serwisem internetowym Polar Flow – możliwość połączenia przez kabel USB
 • Eksport danych treningowych - Możliwość eksportu informacji treningowych do innych serwisów i aplikacji.
 • Eksport historii treningów (polarpersonaltrainer.com) (Q1/2015) - Przenieś historię swych treningów z serwisu polarpersonaltrainer.com na Flow.
 • Eksport historii treningów (ProTrainer 5) (Q1/2015) - Przenieś historię swoich treningów z oprogramowania ProTrainer 5 na Flow.
Funkcje podstawowe
 • Podświetlenie
 • Aktualizacja oprogramowania sprzętowego - Możesz zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji przy pomocy kabla USB.
 • Data i dzień tygodnia
 • Blokada klawiszy
 • Czas pracy akumulatora: do 13 godzin treningu z włączonym GPS, do 50 godzin treningu w trybie oszczędzania energii i do 30 dni pracy w trybie wyświetlania czasu przy włączonej funkcji monitorowania energiczności.
 • Akumulator ze specjalnym kablem USB
 • Godzina (12/24h) z alarmem
 • Wodoszczelność - 30m