Vordon HT-185BT promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Vordon HT-185BT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Radio samochodowe VORDON HT-185BT
139.00
eltrox.pl
Radio samochodowe VORDON HT-185BT
139.99
Media Expert
Radio samochodowe VORDON HT-185BT + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
139.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Vordon
Kategoria:Radia samochodowe

Opis

Radio samochodowe
VORDON HT-185BT NajwaĹźniejsze cechy

  • Nie posiadasz urządzenia z funkcją bluetooth, ani nie masz przy sobie pen-drive'a z muzyką? Nic straconego - moĹźesz strumieniować muzykę z telefonu albo odtwarzacza mp3 za pomocą przewodu słuchawkowego AUX 3.5MM.
  • Dzięki portowi USB moĹźesz odtwarzać swoją muzykę wgraną na pendrive.
  • Szkoda pieniędzy na mandaty- dzięki funkcji "HANDS FREE" w mCar, masz moĹźliwość prowadzenia rozmĂłw bez fizycznego dotykania urządzenia.
Przeznaczenie

Radio Vordon HT-185BT to bardzo proste w obsłudze i montaĹźu radio samochodowe, następca znanego i lubianego modelu HT-175BT. WyposaĹźone zostało w świeże funkcje, ktĂłre aktualnie uwaĹźane są za niezbędne minimum w kaĹźdym samochodowym odtwarzaczu: moĹźliwość słuchania muzyki z plikĂłw MP3, oraz łącze BlueTooth umoĹźliwiające sparowanie i uĹźytkowanie telefonu.

Podstawową funkcja radia samochodowego pozostaje odbiór stacji radiowych w zakresie UKF. Nasze radio pozwala zapisać w pamięci 18 Twoich ulubionych stacji FM. Zintegrowany odtwarzacz audio umożliwia odtwarzanie muzyki z karty SD, pendriva USB, i bezpośrednio z telefonu poprzez połączenie Bluetooth.

Opis

Equalizer
Radioodtwarzacz wbudowane schematy dźwiękowe (takie jak: pop, rock czy classic).

typ odtwarzacza
Przed zakupem artykułu koniecznie sprawdĹş jaki rodzaj odtwarzacza pasuje do Twojego samochodu. Ten radioodtwarzacz ma wymiary radia 1-DIN.

Gwarancja 36 miesięcy!

W pakiecie

  • Radioodtwarzacz HT-185BT
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Instrukcja w języki polskim
  • Mikrofon zewnętrzny