Vordon HT-185BT promocja 2017

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Vordon HT-185BT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Radio samochodowe Vordon HT-185BT
169.00
VORDON
Radio samochodowe VORDON HT-185BT
180.44
Media Expert
Radio samochodowe VORDON HT-185BT + DARMOWY TRANSPORT!
180.44
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Vordon
Kategoria:Radia samochodowe

Opis

Nowy radioodtwarzacz HT-185 BT o mocy wyjściowej 4x45W jest wyższym modelem HT-175 BT - wyekwipowany pozostał w pełnowymiarowe gniazdo USB oraz SD na przednim panelu. Żeby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania dłoni od kierownicy.

Moduł obsługuje pomiędzy innymi protokół A2DP, który pozwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona. Bluetooth Radio wbudowany Bluetooth co zezwala na prowadzenie rozmów w trakcie jazdy samochodem.

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach samochodu, natomiast zewnętrzny mikrofon dołączony do zestawu pozwoli na wygodne prowadzenie rozmowy telefonicznej. Można także bezprzewodowo odtwarzać muzykę z telefonu!

HT-185 BT posiada białe podświetlenie i ekran LED Opcja bluetooth, zezwala na wyświetlaniem numeru telefonu, osoby obecnie dzwoniącej na sparowany telefon System samoczynnego wyszukiwania i zapisywania sygnału radiowego.

Aż do 18 stacji! Equalizer Radioodtwarzacz zaimplementowane schematy dźwiękowe ( takie jak: pop, rock czy classic)....