Radio samochodowe HT-869V2 - Wewnętrzny, 1_578112 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Radio samochodowe HT-869V2 - Wewnętrzny, 1_578112 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Vordon HT-869V2 + mikrofon zewnętrzny
799.00
RTV EURO AGD
-6%
Vordon HT-869V2 + mikrofon zewnętrzny
799.00
OleOle!
Radio samochodowe VORDON HT-869V2 + Kamera cofania 4SMDPL
829.99
Media Expert
Radio samochodowe VORDON HT-869V2 + Kamera cofania 8IRPL
849.99
Media Expert

Parametry

Producent:Vordon
Kategoria:Samochodowe odtwarzacze multimedialne

Opis

Radio samochodowe HT-869V2 zaopatrzone w wyświetlacz LCD i nawigacje Radioodtwarzacz HT-869V2 + iOS + Android Radioodtwarzacz zaopatrzony jest w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 pikseli, wejście miniUSB i microSD na nośniki danych, moduł GPS z zainstalowaną mapą Europy MapFactor Navigator.

Radio pomiędzy innymi wejście na kamerę cofania. Żeby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Moduł obsługuje pomiędzy innymi protokół A2DP, który umożliwia transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona. Poprzez połączenie smartfona z radiem kablem USB, radio aktywuje funkcję MirrorLink która kopiuje wyświetlacz smartfona, na radioodtwarzacz.Urządzenie ma moduł który pozwala podłączać telefony z systemem IOS które jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla posiadaczy iPhone czy innych urządzeń Apple.

Obsługuje również Androida. Nawigacja - Mapa Europy W pakiecie karta z zainstalowaną nawigacją MapFactor Navigator. Jedna z najmocniej szczegółowych map Polski i Europy. Mapy opierają się na serwisie OpenStreetMap.

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości.

bezpłatna dożywotnia aktualizacja. Asystent pasa ruchu widocznie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, żeby nie ominąć skrętu. Bluetooth Radio wbudowany Bluetooth, co zezwala na prowadzenie rozmów w trakcie jazdy samochodem.

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach, natomiastzewnętrzny mikrofon dołączony do zestawu pozwoli na prowadzenie rozmowy bez odrywania rąk od kierownicy. Urządzenie synchronizuje książkę telefoniczną z telefonem, zapamiętuje historię połączeń, i posiada funkcję automatycznego odbierania połączeń.

Po pierwszym sparowaniu smartfona, urządzenie automatycznie łączy się z telefonem. Protokół A2DP pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z telefonu. Odtwarzacz muzyki Urządzenie posiada zintegrowany odtwarzacz audio umożliwiający odtwarzanie muzyki np.

z karty microSD oraz możliwość współpracowania z innymi urządzeniami poprzez połączenie Bluetooth. Urządzenie obsługuje m. In. MP3 / WMA / WAV / APE / AAC oraz FLAC, który jest kodekiem umożliwiającym bezstratną kompresję cyfrowego dźwięku.

W przeciwieństwie do innych kodeków, nie eliminuje żadnych informacji ze strumienia audio, pozostawiając dźwięk wierny oryginałowi. 10-pasmowy korektor umożliwia przypasowanie brzmienia do własnych preferencji lub wybranie z predefiniowanych trybów Flat, Pop, Rock, Jazz, tradycyjny.

MirroLink Dzięki tej funkcji na ekranie radia można zobaczyć zdublowany pulpit z telefonu a przy okazji podładować jego baterię! Model ten jest rozbudowany o moduł IOS który pozwala podłączyć dodatkowo telefony marki Apple.

Możesz równocześnie słuchać komunikatów w nawigacji i muzyki! Ustaw poziom głośności muzyki i ustal jak głośny ma być głos lektora nawigacyjnego. Zminimalizuj okno, przełącz piosenkę i potem znowu powróć do programu nawigacyjnego.

Słuchaj tylko komend nawigacyjnych nie mając na ekranie mapy jedynie np. Panel radia czy odtwarzacza. Wyszukaj osobę, do której chcesz zadzwonić z listy kontaktów - połącz przyjemne z pożytecznym! Kamera cofania CP-2IN1L Kamera Vordon CP-2in1 jest urządzeniem elektronicznym umożliwiającym kierującemu samochodem obserwację pola z tyłu pojazdu podczas realizowania manewrów cofania albo parkowania.

Kamera zapewnia widoczność w dzień jak też w nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki zastosowanemu czujnikowi parkowania Vordon CP-2in1 zdalnie mierzy odległość samochodu od przeszkody albo innego pojazdu i sygnalizuje nam niebezpieczeństwo kolizji.

Kamera Vordon CP-2IN1 dzięki zaimplementowaniu innowacyjnego obiektywu rejestruje nad wyraz obszerne pole widzenia za pojazdem aż do 170° dzięki czemu parkowanie staje się o mnóstwo łatwiejsze i bardziej dokładne.

Jej czułość wynosi 0.1 lux, dzięki temu obraz na monitorze jest istotny i nie buduje tzw. Szumów zakłóceń. Specyfikacja technologiczna (Kamera cofania CP-2IN1) Matryca CMOS Rozdzielczość pozioma 400 lini System sygnału PAL / NTSC opcjonalnie Oświetlenie Min.

0,1 LUX Zasilanie 12V DC Kąt widzenia Do 170° Zakres temperatur pracy Od -20 do +70 °C odcień Czarny wymiary 70 x 30 x 30 mm uzupełniające dane Wodoszczelność Pyłoszczelność dołączone akcesoria kabel AV (6m) wraz z przewodem wzbudzającym Buzzer dźwiękowy kabel zasilający pakiet klinów montażowych Przylepiec 3M Wkręty montażowe Instrukcja obsługi Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja producenta)