Blackview G1WC promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Blackview G1WC oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 224.42 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
REJESTRATOR SAMOCHODOWY G1WH Novatek FULLHD WDR VIOFO
224.42
VirtualEYE
REJESTRATOR SAMOCHODOWY G1WH Novatek FULLHD WDR VIOFO
229.00
eltrox.pl
Kamera samochodowa G1WH Novatek 96650
249.00
Wideorejestratory24.pl
Kamera samochodowa G1WC FullHD Novatek
249.00
Wideorejestratory24.pl
Kamera samochodowa G55 Novatek 96650
299.00
Wideorejestratory24.pl

Parametry

Producent:Blackview
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Nośnik karta SD

Opis

przenośnY REJESTRATOR JAZDY KAMERA SAMOCHODOWA G1WH Najnowsza wersja oprogramowania z menu w języku Polskim Kamera obsługuje karty 64GB class 10 dostępne w naszej ofercie Kamera samochodowa G1WH to kolejna lepsza wersja bardzo popularnego rejestratora samochodowego G1W jednego z najkorzystniejszych w swej klasie cenowej.

W stosunku do poprzednika kamera G1WH daje nam możliwość zapisu wideo o szerszym zasięgu, kąt widzenia obiektywu wynosi aż 140°. Swoją wysoką pozycję na rynku model G1WH zyskał w głównej mierze za sprawą wyśmienitego połączenia świetnego procesora Novatek 96650 z przetwornikiem obrazu CMOS Aptina™ AR0330.

Procesor Novatek zezwala na zapisywanie obrazu wideo w wysokiej rozdzielczości 1920x1080 Full HD z szybkością 30 klatek/s. Oraz wspiera system WDR (Wide Dynamic Range), który zezwala na rejestrowanie materiału wideo w znacznie ulepszonej jakości w warunkach nocnych.

Filmy zapisywane są w plikach MOV z niezwykle wydają kompresją H.264. Rejestrator jazdy G1WH zaopatrzony został również w moduł G-czujka, który zabezpiecza nagrania przed nadpisywaniem w razie kolizji czy wypadku.

Kamera samochodowa G1WH posiada także możliwość wykonywania zdjęć o maksymalnej rozdzielczości aż 12Mpix. Najważniejsze zalety kamery samochodowej G1WH Maksymalna rozdzielczość video 1920x1080@30FPS Full HD - nieprzeciętna jakość obrazu Kąt widzenia kamery: 140° Procesor Novatek 96650 Przetwornik obrazu CMOS Aptina™ AR0330 Najnowsze oprogramowanie z polskim menu i bitrate 15Mbps innowacyjny system kompresji video H.264 nowoczesna technologia WDR (Wide Dynamic Range) - stabilna ekspozycja w nocy Zapis video z szybkością 60 klatek / s w rozdzielczości 1280x720 Tryb nadpisywania plików Możliwość wyłączenia zapisu dźwięku Funkcja oznaczania nagrań video własnym tekstem Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu (Motion detect) zastosowany czujnik grawitacyjny (G-czujka) - automatyczne zabezpieczenie plików w razie kolizji W pełni automatyczny cykl zapisu audio-wideo (automatyczne rejestrowanie obrazu w momencie włączenia silnika, automatyczne wyłączenie urządzenia po zgaszeniu silnika) Nagrywanie w pętli (po zapełnieniu karty pamięci, następuje nadpisanie starych nagrań) Data i czas widoczna w materiale filmowym (możliwość wyłączenia) wyświetlacz 2.7" TFT LCD ekran panoramiczny 16:9 Wyjście USB2.0 / HDMI / AV OUT W związku z dużą popularnością tej kamery na naszym rynku pojawiło się dużo zamienników które nie posiadają nic wspólnego z oferowaną poprzez nas kamerą samochodową G1WH.

Kamery z zewnątrz nie różnią się niczym posiadają taką samą obudowę natomiast we wnętrzu znajdują się zupełnie inne podzespoły aniżeli podają sprzedawcy. Proszę pamiętać, z łatwością jest napisać w ofercie że kamera posiada wymienione poprzez nas podzespoły - większość kupujących nie jest w stanie tego zweryfikować.

Prosimy o rozwagę i czujność przy wybieraniu sprzedawców. W naszych kamerach znajdują się oryginalne najlepsze podzespoły które gwarantują, że jakość materiału wideo będzie taka jak na filmach prezentowanych poniżej.

Na potwierdzenie, iż posiadamy oryginalne kamery zrobiliśmy zdjęcie wnętrza kamery z naszą wizytówką. Film zarejestrowany kamerą samochodową G1WHAby zobaczyć filmy w optymalnej jakości proszę włączyć tryb pełny i wybrać jakość HD Kamera samochodowa G1WH obsługuje szybkie karty micro SD 64GB w formacie FAT32 dzięki temu jest w stanie zarejestrować do 8,5 godziny materiału wideo w najwyższej jakości wideo 1920x1080 Full HD.

W urządzeniu mamy do dyspozycji port AV i HDMI którymi możemy podłączyć kamerę samochodową do telewizora i oglądać nasze filmy na dużym ekranie. Rejestrator G1WH niezwykle proste instynktowne menu w języku polskim w którym możemy spersonalizować działanie kamery i przystosować ją do naszych potrzeb.

Nowa wersja oprogramowania podnosi z zasady bitrate z 12Mbps na 15Mbps oraz zezwala na wprowadzenie własnego tekstu który będzie widoczny w materiale video. Zestaw mieści: kamera samochodowa G1WH krótki uchwyt samochodowy umożliwiający montaż na szybie zasilacz samochodowy 12-24V kabel mini USB instrukcja obsługi w j.

polskim karta gwarancyjna 24 miesiące (dla kupujących) 12 miesięcy (dla firm) oryginalne opakowanie idealnie nadające się na podarek