Xblitz Black Bird promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Xblitz Black Bird oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 226.44 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Wideorejestrator XBLITZ Black Bird
226.44
Media Expert
Wideorejestrator XBLITZ Black Bird
232.16
ELECTRO.pl
Wideorejestrator XBLITZ Black Bird
232.16
Avans.pl
Xblitz BLACK BIRD REJESTRATOR SAMOCHODOWY
246.00
VirtualEYE
Rejestrator XBLITZ Black Bird - 5903240792108- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
259.00
Sferis.pl
Kamera samochodowa wideorejestrator Xblitz Black Bird
265.00
Foster Technologies
KAMERA SAMOCHODOWA XB-BLACK-BIRD Xblitz
277.52
aksonet.pl

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 1 "
Nośnik karta microSD
Złącza AV
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

Rejestrator jazdy – co to jest?

Kamera samochodowa, czyli rejestrator jazdy, rejestrator samochodowy albo wideorejestrator są to śladowego wymiaru urządzenia montowane w pojazdach w celu monitoringu pojazdu w czasie ruchu pojazdu jak i w czasie jego postoju. Kamera samochodowa w większości przypadków składa się z ekranu TFT i kamery rejestrującej obraz. Wyświetlacz w kamerze zezwala na bieżący podgląd nagrywanego obrazu i umożliwia zmianę ustawień kamery i oglądanie nagrań. Videorejestratory mogą różnić się między sobą jakością, ilością funkcji, możliwością rejestracji parkingowej czy jakością nagrań wykonywanych za pomocą wideorejestratora. Niektóre z modeli wykorzystują technikę GPS która pozwala na zapisywanie takich danych jak lokalizacja pojazdu, szybkość poruszania się, oraz prędkość w chwili zdarzenia. Dane GPS możemy dowolnie włączyć albo wyłączyć w trakcie zapisu video.

Kamera w samochodzie? Czy potrzebuję wideorejestratora?

Rejestrator jazdy to niezwykle poręczne urządzenie, które wbrew pozorom, przyda się w każdym samochodzie. W trakcie codziennej jazdy autem, podczas weekendowych wypadów, czyw trakcie podróży służbowych jesteśmy uczestnikami ruchu. Podczas poruszania się po drogach warto zwrócić uwagę na to iż nie wszyscy kierowcy zachowują się odpowiedzialnie, czasami budujejąc realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Są sytuacje w których bez nagrania wideo jesteśmy pozbawieni jakikolwiek argumentów w sytuacji konieczności dochodzenia swych praw przed sądem. Kamera samochodowa czyli wideorejestrator umożliwiają uchwycenie momentu zdarzenia drogowego dając nam niepodważalne argumenty w sytuacji zaistnienia takiej konieczności. Posiadanie przysłowiowego asa w rękawie może uchronić Ciebie od bezpodstawnych oskarżeń. Może być na dodatek w skrajnym przypadku argumentem do uniknięcia niesłusznie nałożonego mandatu. Na dodatek funkcja GPS umożliwia precyzyjne ustalenie lokalizacji zdarzenia z skrupulatnością do kilku metrów. Jeżeli cenisz sobie uczciwość rejestrator jazdy może stać się Twoim cichym sprzymierzeńcem.

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Black Bird firmy Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Konieczna równocześnie w trakcie długich wyjazdów wakacyjnych jak i w trakcie rutynowych podróży do pracy.

Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora Black Bird
 • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
 • prędkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
 • brak świadków nie jest już problemem
 • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
 • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych poprzez innych kierowców
 • możliwość nagrania nieoczekiwanych zdarzeń

Mini kamerkę Xblitz Black Bird znamionuje perfekcyjna jakość obrazu choćby przy sporym naświetleniu dzięki funkcji WDR, która reguluje obraz gdy trafia do niego zbyt dużo światła. Na dodatek rozdzielczość 1920×1080 sprawi że, obraz będzie istotny, nawet w trakcie przybliżania. Xblitz Black Bird został wyekwipowany w znaczny czytelny ekran. Pracę z rejestratorem usprawniają dodatkowe przyciski funkcyjne i menu w języku polskim.

precyzyjny opis funkcji rejestratora Xblitz Black Bird:

Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można komfortowo odtwarzać choćby na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.

Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) – dzięki użyciu trafnych algorytmów do analizy naświetlenia obrazu i na intensywnej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych części. Dzięki temu mamy możliwość dokładnej rejestracji sceny mimo obszernego kontrastu.

konkretny uchwyt samochodowy – kamera zrównoważony i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Solidna przyssawka zezwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie.

zaimplementowany mikrofon – bardzo czuły, rejestruje dźwięk we wnętrzu auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

zaimplementowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.

typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli lubiane karty micro SD stosowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się stosowanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 256GB.

wbudowana bateria – zastosowana bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania poprzez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

Materiały – wysokiej jakości, trwała i odporna plastikowa obudowa

Funkcja SOS – automatyczne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem lub przypadkowym usunięciem, uruchamiane poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza.

Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem ngarywania).

G-sensor – jest to czujka grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator samoczynnie zabezpieczy nagrywany obecnie plik, aby nie pozostał on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

automatyczny start nagrywania – rejestrator uruchamia się samoczynnie i początkuje nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta, oraz samoczynnie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej,, a także gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w momencie włączonego zapłonu.

Tryb monitorowania parkingu – rejestrator w stanie czuwania w zaparkowanym aucie, w chwili wykrycia uderzenia (regulowana czułość) kamera inicjuje nagrywać.

Chipset – Urządzenie pozostało wyekwipowane w chipsetNovatek NTK96650

5 powodów dla których powinieneś zainteresować się modelem Black Bird 1. Wysoka jakość zdjęć i filmów WDR

Funkcja Wide Dynamic Range (WDR) - oprogramowanie rejestratora analizuje naświetlenie obrazu, a następnie aktywnie zmienia wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli, żeby były widoczne na zdjęciu. Korzystanie z tej funkcji pozwala na skrupulatną rejestrację sceny mimo obszernego kontrastu. Świetnie spisuje się to w szczególności w niełatwych warunkach pogodowych w których duży zakres jakości rejestrowanego materiału ma ogromne znaczenie.

2. Szerokokątny obiektyw

Kąt widzenia obiektywu wynosi rekordowe 170o umożliwiając tym samym rejestrację szerokiego kadru przed maską pojazdu. Dzięki zastosowaniu szklanej soczewki i matrycy o wysokiej rozdzielczości możliwe okazało się uzyskanie szczegółowych obrazów.

3. Solidny uchwyt i czujka

Kamera stabilny i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Konkretna przyssawka zezwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. G-detektor - jest to sensor grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator samoczynnie zabezpieczy nagrywany aktualnie plik, żeby nie pozostał on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

4. Tryb nagrywania cyklicznego

Jest to jedna z najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, gdy funkcja jest włączona można ustawić długość poszczególnych plików na 2, 3 albo 5 minut. W przypadku wyłączenia funkcji materiał nagrywany jest tak długo, aż jego objętość przekroczy 2 GB, to ograniczenie wynika z formatu plików.

5. Obszerny ekran

wideorejestrator posiada jeden z największych ekranów jakie montowane są w kamerach samochodowych. Ekran ma pokaźne znaczenie w sytuacji zmiany funkcji, podglądu nagrania bezpośrednio na urządzeniu. Obraz jest pokaźny i transparentny a menu czytelne i instynktowne. Kamera samochodowa Xblitz Black Bird pozwala na podgląd nagrywanego materiału w czasie jazdy, a także tym samym na korektę ustawienia kąta kamery. Oczywiście czynności te powinny odbywać się ze względów bezpieczeństwa tylko i jedynie podczas postoju na parkingu.

Długi czas rejestracji

Dwie minuty materiału Full HD z dźwiękiem to około 200 MB, oznacza to, iż na karcie o pojemności 64 GB można zapisać około 10 godzin materiału w wysokiej jakości. Przy nagrywaniu w pętli użytkownik za każdym razem ma do dyspozycji ostatnie 10 godzin jazdy.

samoczynny start nagrywania

Nagrywanie obrazu można połączyć z zapłonem pojazdu. Rejestracja zostanie uruchomiona w chwili włączenia zapłonu i wyłączona kilka sekund po wyłączeniu zapłonu, aby skorzystać z tej funkcji urządzenie musi być podłączone do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, a gniazdo musi być zasilane w momencie włączania zapłonu. Kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

Zawartość zestawu:

 • Kamera samochodowa Xblitz model Black Bird
 • Uchwyt do konstrukcji z przyssawką
 • Zasilacz do gniazda zapalniczki samochodowej z wyjściem USB
 • Długi kabel zasilający USB
 • Czytnik kart pamięci
 • Instrukcja obsługi w języku polskim z kartą gwarancyjną

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w komplecie.

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną wykonywaną na terenie Polski poprzez serwis dystrybutora. Na model Xblitz model Black Bird dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie poprzez , a także 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.