Xblitz Limited promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Xblitz Limited oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Xblitz Limited
99.00
RTV EURO AGD
Xblitz Limited
119.10
OleOle!
Rejestrator Xblitz Limited - 5903240792207- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
124.33
Sferis.pl
KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ LIMITED
125.00
Sklep foto-akces.pl
Rejestrator Xblitz Limited FULLHD WDR G-Sensor
129.99
VirtualEYE
Wideorejestrator XBLITZ Limited + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK! + DARMOWY TRANSPORT!
149.99
ELECTRO.pl
Wideorejestrator XBLITZ Limited
149.99
Media Expert
Wideorejestrator XBLITZ Limited
149.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.4 "
Nośnik karta microSD
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

Rejestrator Xblitz Limited Najważniejsze parametry

 • drobny wygląd
 • Full HD
Przeznaczenie

Rejestracja trasy

Opis przedmiotu

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Limited producenta Xblitz pozwoli Ci na spokojną codzienną jazdę jak i bezpieczną podróż. Potrzebna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i w trakcie codziennych podróży do pracy.

Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora Limited

 • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
 • prędkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
 • brak świadków nie jest już problemem
 • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
 • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców
 • możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń

Mini kamerkę Xblitz Limited charakteryzuje idealna jakość obrazu nawet przy obfitym naświetleniu dzięki funkcji WDR, która reguluje obraz gdy trafia do niego zbyt dużo światła. W dodatku rozdzielczość 1920x1080 sprawi że, obraz będzie wyraźny, choćby w trakcie przybliżania. Xblitz Limited został zaopatrzony w pokaźny czytelny ekran. Pracę z rejestratorem ułatwiają dodatkowe przyciski funkcyjne.

dokładny opis funkcji rejestratora Xblitz Limited

Wysoka rozdzielczość obrazu video – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można komfortowo odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.

Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) – dzięki użyciu stosownych algorytmów do analizy naświetlenia obrazu i na aktywnej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych komponentów. Dzięki czemu mamy możliwość skrupulatnej rejestracji sceny mimo sporego kontrastu.

konkretny uchwyt samochodowy – kamera zrównoważony i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Potężna przyssawka pozwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie.

wbudowany mikrofon – szczególnie czuły, rejestruje dźwięk we wnętrzu auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

zaimplementowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.

Tryb kamery internetowej – rejestrator można użyć jako prostą kamerkę internetową w trakcie wideo-rozmów (np. Skype), po podłączeniu przewodem USB do komputera/notebooka.

Tryb pamięci masowej – rejestrator z zainstalowaną w środku kartą pamięci po podłączeniu przewodem USB do laptopa można wykorzystać jako przenośny dysk. W tym trybie można również skopiować pliki i zdjęcia z karty pamięci na dysk twardy komputera / notebooka.

Nagrywanie cykliczne – jedna z głównych i najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, włączenie tej funkcji pozwala ustawić długość nagrywanych pojedynczych tworzyw video (2min, 3 min, 5 min). Wyłączenie tej opcji spowoduje rejestrację ciągłą materiału wideo (nie zaleca się), jednak należy pamiętać, że maksymalna długość filmu jest ograniczona wielkością pliku 2GB wynikającą z ograniczeń formatu plików.

rodzaj obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli popularne karty micro SD wykorzystywane także w telefonach komórkowych. Zaleca się używanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana objętość to aż 32GB.

zaimplementowana bateria – zastosowana bateria wewnętrzna (niewymienna) ma niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

Materiały – wysokiej jakości, trwała i wytrzymała plastikowa obudowa

Funkcja SOS – samoczynne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem lub przypadkowym usunięciem, uruchamiane przez naciśnięcie stosownego klawisza.

Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu (należy go ustawić przed rozpoczęciem ngarywania).

G-czujka – jest to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie zabezpieczy nagrywany obecnie plik, aby nie został on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

automatyczny start nagrywania – rejestrator uruchamia się samoczynnie i inicjuje nagrywać w chwili włączenia zapłonu auta, oraz samoczynnie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej,, a także gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w momencie włączonego zapłonu.

Specyfikacja

Kamera nie posiada trybu pamięci masowej i funkcji kamery internetowej. Gniazdo USB służy do ładowania baterii wewnętrznej

W skład zestawu wchodzi

 • Xblitz Limited
 • Ładowarka samochodowa z przewodem ok 3,4m
 • Uchwyt z przyssawką
 • kabel USB
 • Polska instrukcja obsługi


Audio: TAK
Bluetooth: Nie
Detekcja ruchu: Tak
ekran dotykowy: Nie
G-czujnik: Tak
Kąt widzenia kamery w poziomie: 120 °
Max. Rozdzielczość zdjęć: 4032x3024
Obrotowy wyświetlacz: Nie
Obsługa kart pamięci: Tak
Przekątna ekranu: 2.4 cali
Rozdzielczość zapisu video: 1920x1080
zastosowany głośnik: Nie
zastosowany mikrofon: Nie
wbudowany reflektor podczerwienii: Tak
Wodoszczelność: Nie
Wyjścia video: HDMI