Xblitz Limited promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 8 sklepów z produktem Xblitz Limited oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 78.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-48%
Xblitz Limited
78.89
OleOle!
Xblitz Limited
85.89
RTV EURO AGD
Wideorejestrator XBLITZ Limited + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
86.90
ELECTRO.pl
Wideorejestrator XBLITZ Limited
86.90
Media Expert
Wideorejestrator XBLITZ Limited
86.90
Avans.pl
Kamera samochodowa wideorejestrator Xblitz Limited
128.99
Foster Technologies
KAMERA SAMOCHODOWA XB-LIMITED Xblitz
134.50
aksonet.pl
KAMERA SAMOCHODOWA XB-LIMITED Xblitz
151.44
diElektro - Twój sklep z elektroniką

Parametry

Producent:Xblitz
Kategoria:Rejestratory samochodowe
Przekątna ekranu 2.4 "
Nośnik karta microSD
Rozdzielczość 1920 x 1080

Opis

Rejestrator jazdy, kamera samochodowa Limited marki Xblitz pozwala na spokojną codzienną jazdę i bezpieczną podróż. Rejestrator niezastąpiony jest w czasie długich wyjazdów jak i w czasie codziennej jazdy w mieście. Videorejestrator Xblitz Limited charakteryzuje idealna jakość obrazu choćby przy konkretnie świecącym słońcu. Odpowiedzialna za naświetlenie funkcja WDR reguluje obraz w sytuacji gdy trafia do rejestratora zbyt dużo światła. Funkcja ta spisuje się na dodatek wyśmienicie w nocy kiedy to oślepienie reflektorami rekompensowane jest za pomocą algorytmu WDR. Dzięki wysokiej rozdzielczości full HD 1920x1080 obraz jest wyraźny w każdym obszarze, powiększenie poszczególnych klatek filmu umożliwia bezproblemowe odczytanie tablic rejestracyjnych. Pracę z rejestratorem upraszczają uzupełniające przyciski funkcyjne oraz menu w języku polskim. Kilka powodów dlaczego warto używać rejestratora Limited
 • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
 • szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
 • brak świadków nie jest już problemem
 • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
 • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych poprzez innych kierowców
 • możliwość nagrania niespodzianych zdarzeń

mini kamerkę Xblitz Limited cechuje wspaniała jakość obrazu nawet przy dużym naświetleniu dzięki funkcji WDR, która reguluje obraz gdy trafia do niego zbyt dużo światła. Na dodatek rozdzielczość 1920×1080 sprawi że, obraz będzie wyraźny, nawet w trakcie przybliżania. Xblitz Limited został zaopatrzony w obszerny czytelny wyświetlacz. Pracę z rejestratorem upraszczają dodatkowe przyciski funkcyjne.

skrupulatny opis funkcji rejestratora Xblitz Limited

Wysoka rozdzielczość obrazu video – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można komfortowo odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu.

Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) – dzięki użyciu odpowiednich algorytmów do analizy naświetlenia obrazu, a także na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych składników. Dzięki temu mamy możliwość precyzyjnej rejestracji sceny mimo wielkiego kontrastu.

potężny uchwyt samochodowy – kamera zrównoważony i komfortowy system mocowania do szyby pojazdu. Konkretna przyssawka umożliwia pewny i trwały montaż kamery w aucie.

zastosowany mikrofon – szczególnie czuły, rejestruje dźwięk we wnętrzu auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku.

wbudowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem.

wariant obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli modne karty micro SD użytkowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się stosowanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 32GB.

zastosowana bateria – zastosowana bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania poprzez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

Materiały – wysokiej jakości, trwała i odporna plastikowa obudowa

Funkcja SOS – samoczynne zabezpieczanie aktualnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem albo przypadkowym usunięciem, uruchamiane przez naciśnięcie trafnego klawisza.

G-sensor – jest to czujka grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator samoczynnie zabezpieczy nagrywany obecnie plik, żeby nie został on nadpisany lub przypadkowo usunięty.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

samoczynny start nagrywania – rejestrator uruchamia się samoczynnie i rozpoczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta, oraz automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej, i gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w momencie włączonego zapłonu.

ekran - wideorejestrator wyekwipowany jest w 2,4 calowy ekran. Zagwarantuje on istotny obraz, co wpływa na komfort oglądania zarejestrowanego na karcie pamięci materiału, i przy konfiguracji opcji kamery.

Obiektyw i nagrywanie - szerokokątny obiektyw, z matrycą wysokiej rozdzielczości nagrywa filmy w jakości:

 • Full HD 1920 × 1080 px, 24 fps
 • HD Ready 1280 x 720 px, 30 fps

Jak gwarantuje producent, dzięki dopełniającemu podświetleniu diodą LED i specjalnej technologii zapisu, rejestrator pozwala nagrywać materiał video także nocą. Kamera umożliwia także wyłączenie nagrywania dźwięków z wnętrza pojazdu, wówczas rejestrowany jest wyłącznie obraz sprzed auta.

Tryby nagrywania

 • Nagrywanie w pętli - gdy karta pamięci będzie pełna, urządzenie samoczynnie zacznie nadpisywać najstarsze nagrania. Oczywiście funkcję zapisywania w pętli można wyłączyć, wówczas myCAM HD nagrywa do momentu zapełnienia nośnika.
 • Nagrywanie po wykryciu ruchu - po wykryciu poprzez urządzenie ruchu następuje uruchomienie zapisu. Kamera rejestruje obraz poprzez ~ 10 sekund, a gdy przed obiektywem nadal rejestrowany jest ruch, nagrywanie trwa nadal.
 • Nagrywanie zdarzeń - zaimplementowany sensor grawitacji G-sensor pozwala kamerze wykryć gwałtowny ruch pojazdu np. Po uderzeniu podczas kolizji. Materiał taki jest samoczynnie zabezpieczany przed usunięciem (w końcu może stanowić dowód w sprawie).

Złącze HDMI
zastosowane złącze miniHDMI pozwoli na podłączenie Xblitz Limited do monitora, czy telewizora i wyświetlanie zarejestrowanych tworzyw w pełnej rozdzielczości.

Specyfikacja W komplecie:

– Xblitz Limited

– Ładowarka samochodowa z kablem ok 3,4m

– Uchwyt z przyssawką

– przewód USB

– Polska instrukcja obsługi

Rejestrator do poprawnego działania wymaga karty pamięci, która nie znajduje się w komplecie.

Pamiętaj o dodaniu karty do zestawu!

Polska dystrybucja i gwarancja

Kamery samochodowe w naszej ofercie pochodzą z polskiej dystrybucji i są objęte obsługą gwarancyjną wykonywaną na terenie Polski przez serwis dystrybutora. Na model Xblitz Limited dystrybutor udziela 24-miesięcznej gwarancji przy zakupie przez , a także 12-miesięcznej przy zakupie związanym z działalnością gospodarczą.