Rollerblade Macroblade 80 promocja 2018

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Rollerblade Macroblade 80 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Rolki Rollerblade Macroblade 80 Comp
499.00
sporti.pl
-38%
Rolki Rollerblade Macroblade 80 Comp W
499.00
sporti.pl
Rolki Rollerblade Macroblade 80 black - red
699.00
sporti.pl
Rolki Rollerblade Macroblade 80 ABT black - blue
799.00
sporti.pl

Parametry

Producent:Rollerblade
Kategoria:Rolki

Opis

Łyżworolki kobiece MACROBLADE 80 COMP W Rollerblade – sprzęt stabilny, bezusterkowy, zagwarantuje wygodną, swobodną jazdę. Rolki z grupy fitness przeznaczone są dla osób początkujących do nauki jazdy, ale i użytkowniczek jeżdżących rekreacyjnie, pragnących rozwijać swoje umiejętności.

Łyżworolki damskie MACROBLADE 80 COMP W Rollerblade to wspaniała jazda, która przyczynić się może do poprawienia kondycji i pozbycia się nadmiaru kilogramów. Jazda na rolkach to także relaks na świeżym powietrzu po ciężkim dniu.

informacje technologiczne: But wewnętrzny Training 5 Star Fit- użyto miękką, oddychającą wyściółkę i skuteczny system wentylacji, dzięki temu but zapewnia wysoki komfort stosowania, istnieje także możliwość wyciągnięcia buta wewnętrznego, żeby go osuszyć lub wyczyścić.

But zewnętrzny Macroblade w technice seamless - wytrzymały but, wytłaczany w formę, bez linii łączenia, gwarantuje to nieszablonową wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia. Zapięcie - klasyczne przy pomocy sznurówek, rzepa pod kątem 45°, a także górnej klamry ponad kostką dla lepszej stabilizacji, co daje stabilność i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Wysokiej jakości łożyska SG5 i kółek o średnicy 80 mm – to wyśmienita płynność jazdy stabilność i precyzja w poruszaniu. Płoza kompozytowa o zwiększonej wytrzymałości, w technice low-balance - gwarantuje pokaźniejszą stabilność przez obniżenie środka ciężkości rolkarza, świetne właściwości jezdne choćby na mniej równych nawierzchniach, tłumi wszelkie drgania i wstrząsy.

Kółka poliuretanowe (potocznie – kauczukowe) Rollerblade 80 mm, o twardości 82A. To kółka z wysokiej jakości poliuretanu. Udoskonalają kontrolę i płynność jazdy. Dobrze amortyzują i są odporne na ścieranie, Łożyska silikonowe SG 5 - Silicon Grease (plastikowy smar silikonowy) - smar nie jest tak lepki jak inne, nie wchłania wody, jest trwalszy i zagwarantuje znakomitą toczność łożyska (minimalizuje tarcia).

Są nad wyraz trwałe i znacznie udoskonalone od standardowych łożysk ABEC, Women's Fit - model jest perfekcyjnie dostosowany do wymagań pań. Stosownie przeniesiony środek ciężkości, genialne anatomiczne przypasowanie.

Kolor: czarno-szaro-fioletowy wykorzystanie: dla początkujących i średnio nowoczesnych, do jazdy rekreacyjnej. Firma Rollerblade – to uznany lider na rynku sprzętu rolkarskiego, wyznacza poziom jakości i świeże trendy w tej branży.

nadzwyczajnie dba o najdrobniejsze szczegóły, aby móc spełnić wymagania użytkowników, różniących się poziomem umiejętności jeżdżenia. Łyżworolki damskie MACROBLADE 80 COMP W Rollerblade zapewnią rewelacyjną rozrywkę w plenerze, unikatową jazdę i dobre samopoczucie.