Spokey Xtrec promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Spokey Xtrec oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 238.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Rolki SPOKEY Xtrec (rozmiar 40)
238.90
ELECTRO.pl
-32%
Rolki SPOKEY Xtrec (rozmiar 40)
238.90
Media Expert
Rolki SPOKEY Xtrec (rozmiar 42) + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
280.17
ELECTRO.pl
Rolki SPOKEY Xtrec (rozmiar 41)
280.17
ELECTRO.pl
Rolki SPOKEY Xtrec (rozmiar 41)
293.14
Media Expert
Rolki SPOKEY Xtrec (rozmiar 45)
349.00
ELECTRO.pl
Rolki SPOKEY Xtrec (rozmiar 42)
349.99
Media Expert

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rolki

Opis


ROLKI SPOKEY XTREC
Poczuj pełną wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!

mnóstwo oblicz skatingu
Skating kojarzony jest typowo z jazdą wyczynową (zarówno na rolkach, hulajnogach, jak i deskorolkach). Coś dla siebie znajdą niewątpliwie ponadto osoby poszukujące innych rodzajów dynamiczności: począwszy od jazdy rekreacyjnej i fitnessowej, skończywszy na terenowej i szybkiej.
Na rynku funkcjonuje sporo grup rolek przypasowanych do wymagań użytkowników. Najpopularniejsze - rekreacyjne (fitnessowe) występują w wielu wzorach i konfiguracjach technicznych.


Korzyści z jazdy na rolkach fitnessowych/rekreacyjnych

Jazda na rolkach fitnessowych nie tylko prawidłowo wpływa na kondycję, pozwala na dodatek korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Rolki są letnim odpowiednikiem łyżew (w okresie od wiosny do jesieni trenują na nich równocześnie hokeiści, jak i łyżwiarze), dlatego tak postawa ciała, jak i ruchy są wyjątkowo podobne do tych przybieranych podczas jazdy na lodzie. Dynamicznie pracują mięśnie nóg i biodra, angażowane są mięśnie pleców i rąk.
Jazda fitnessowa jest dobra jednocześnie dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z rolkami, jak i jako uzupełnienie treningów sportowców wyczynowych.


Rolki Spokey Xtrec przygotowane zostały z myślą o wymagających użytkownikach. Właściwości technologiczne dostosowano specjalnie tak, żeby czerpać największą przyjemność z jazdy.

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania użytkowane były materiały najwyższej jakości.
Wiemy,dobrze jest się uwydatniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze rolki przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.


technologia
Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu Xtrec wytworzona pozostała ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu niezwykle niskiej wagi.
Kółka wyprodukowane pozostały z wytrzymałego PU o średnicy 84 mm i twardości 82A, optymalnej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC9 Chrome gwarantują najwyższą precyzję wykonania, korzystną żywotność i wysoką prędkość jazdy.
Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep i klamra dwusekcyjna, zapewnia nie tylko optymalne przypasowanie do stopy,w głównej mierze - najwyższy poziom bezpieczeństwa.


WYGODA
W modelu Xtrec wykorzystana została specjalna, profilowana wkładka. W połączeniu z miękką wyściółką buta pokaźnie unosi ona poziom komfortu użytkowania rolek.
Dzięki komfortowemu, pewnemu systemowi spinania, użytkownik może trafnie dopasować rolki do swych potrzeb.


EXTRA
Do rolek załączona jest dodatkowa para sznurówek.


PRZEZNACZENIE
Jazda rekreacyjna.

parametry technicznE
płoza: aluminiowa
łożyska: ABEC9 Chrome
kółka: 84 mm 82A PU
wkładka: profilowana
zapięcia: klamra dwusekcyjna, rzep, sznurówki
max. Waga użytkownika: 100 kg
rozmiary: 37-42 (z elementami żółtymi), 40-46 (czarne)
dodatkowa para sznurówek gratis