Klik: I robisz co chcesz (Blu-Ray) - Frank Coraci DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (5050629129762) promocja 2018

Cena59.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie DVDWORLD

Parametry

Producent:IMPERIAL CINEPIX
Kategoria:Romanse
Nośnik Blu-Ray

Opis

KLIK I ROBISZ CO CHCESZ [BLU RAY]Film Klik I Robisz Co Chcesz [Blu Ray] to komedia dla całej rodziny!Architekt Michael Newman (Adam Sandler), to prawdziwy pracoholik, nie ma czasu dla swej pięknej żony (Kate Beckinsale), i dla dzieci.

Najważniejsze dla niego to zrobić wrażenie na wiecznie niezadowolonym szefie i zdobyć upragniony awans. Gdy spotyka Mortyego (Christopher Walken ), pewnego zwariowanego sprzedawcę, dostaje wreszcie odpowiedź na swoje modły.

Za sprawą magicznego pilota może sterować swoim życiem. Jedno kliknięcie na optymalny guzik i już przewija kłótnie z żoną, ścisza ujadającego psa czy zatrzymuje gderającego szefa. Michael jest zachwycony nowym gadżetem.

Nie widzi jednak, iż to pilot rozpoczyna kierować nim, a nie on pilotem. Początkuje on doceniać i akceptować zwykłe życie, gdy nie jest w stanie powstrzymać urządzenia, które decyduje, których zdarzeń doświadczy w życiu, a które go ominąMetryczka Filmu Blu Ray:Gatunek: komediaJęzyk: angielski (PCM 5.1), angielski (D.D 5.1)Napisy: angielskie, arabskie, czeskie, duńskie, fińskie, greckie, hebrajskie, hindi, holenderskie, norweskie, polskie, szwedzkie, tureckie, węgierskieReżyseria: Frank CoraciObsada: Adam Sandler, Kate BeckinsaleCzas projekcji: 107 minTytuł oryginalny: ClickRok produkcji: 2006Nr.

kat: 5050629129762Dystrybutor: Imperial CinePixWszystkie Filmy Blu Ray wysyłamy w ciągu 24h!...