Kross Level 6.0 29 (2018) promocja 2018

Cena3699.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ActivSport

Parametry

Producent:Kross
Kategoria:Rowery górskie
Rocznik 2018

Opis


Level 6.0 to rower, który z całą pewnością jest w stanie sprostać tym miłośnikom jazdy na dwóch kółkach, którzy posiadają naprawdę spore wymogi, jeśli chodzi o jakość stosowanego sprzęty. Jest nieprzeciętny dla tych wszelkich rowerzystów, którzy stawiają na części najwyższej jakości i nie zapominają o unikatowej konstrukcji. Jest to najlepsze połączenie, które okazuje się być gwarantem przyjemności płynącej z jazdy niezależnie od tego, w jakich warunkach się ona odbywa. To rower, który śmiało polecić można wszystkim poszukującym roweru MTB. Stanie na wysokości zadania na zawodach, powiększając szanse na osiągnięcie sukcesu. Warto dodać,podczas projektowania roweru zasięgano porad i wskazówek zawodników MTB XC najwyższej klasy. Skutkiem jest rower odznaczający się genialną jakością, który rozszerza szansę na wygraną, zagwarantuje bezpieczeństwo, a równocześnie zagwarantuje wrażenia na naprawdę wysokim poziomie.

Tym, co akcentuje rower 6.0 spomiędzy innych rowerów serii MTB jest bez dwóch zdań rama o wyjątkowej konstrukcji. Do tego dochodzą koła o najwyższej jakości. Prawdziwym zaskoczeniem okazuje się być niezwykła zwrotność roweru. Tym, co jeszcze bardziej rozszerza jakość roweru jest jego wspaniały amortyzator. Nie zawodzie niezależnie od tego, w jakich warunkach jeździmy. Nie można pominąć także gwarantujących bezpieczeństwo hamulców, które nie zawiodą nas nigdy. Dzięki nim w trakcie jazdy można poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Atutem roweru jest nad wyraz komfortowe siodełko. W trakcie jego projektowania brano pod uwagę anatomię ludzkiego ciała. Na pewno jest to jeden z tych składników, na które warto zwrócić uwagę, nabywając rower.

Do wykonania roweru użyto części najwyższej jakości znamionujące się unikatową wytrzymałością i trwałością. Nowoczesna rama z aluminium sprawiła, że rower naprawdę niedużo waży. Do tego dochodzi ogromna stabilność konstrukcji. Dzięki czemu rower Level 6.0 jest okazją do doświadczenia niezwykłych doznań w trakcie jazdy.

Level 6.0 to perfekcyjny rower, który nikogo nie zawiedzie. Sprosta choćby tym stawiającym naprawdę wysokie kryteria.